Има ли сами мъже около вас?

  • 3 153
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
И аз не сам много за сватосването, защото трябва много добре да познавате и двамата.Навици интереси каква точно връзка искат.Аз сам разведена и искам да намеря подходящия мъж  за мен.Тук обаче нещата са сложни защото имам 2 деца не излизам много ,в работата ми няма много мъже.Но аз трудно губя надежда. И най хубавите ми моменти са  били винаги тогава когато не са нагласени. news03 .УСПЕХ на всички търсещи любовта news10

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не всичките ми приятели и познати са семейни.
не бих играла ролята на сватовница, защото, ако се скарат после трябва и адвокат защитник да им ставам...а, не  Stop

# 17
  • Мнения: 616
И сами мъже, и сами жени... да се чуди човек как пък все не се срещат някъде  newsm78
Явно в съвременния начин на живот приятното общуване между живи същества е станало трудно, всеки набляга на компютъра, смс-ите и...
Колкото и да се срещат, все не се забелязват някак си. Тъжно.

Иначе, ако имам познати, за които си мисля че биха си допаднали, прсто мога да направя така, че да се озоват в едно общо помещение, нищо повече. То другото не зависи от мен.  Peace

# 18
  • Мнения: 2 111
И от двете има по малко. Не ми е приятно да се правя на сватовница, защото в редките случаи, в които това се е случвало, нещата са се сгромолясвали с трясък и после аз съм излизала виновна.

# 19
виц:мъж и жена имат годишнина от сватбата и жената казва
- мъжо днес имаме годишнина хайде да заколим прасето
мъжът:
- а защо ще колим горкото животно, какво ми е направило? Да заколим сестра ти дето ни запозна.

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз ли4но само една двоика съм запознала - сега са щастливо женени 4акащи дете , но имам приятелка която има "дон" за това - постоянно и се върти в главата - този с онзи и наистина събира хора - казала съм и да направи една агенция 4е поне пари да изкарва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 386
И аз съм нещо такова. Чета, че повечето се боите да не сгрешите..
Ама аз не ги сватосвам с примка на врата, просто съм преценила, че дадена двойка ще си пасне и правя така, че да се срещнат и/или запознаят. От там нататък нещата си остават м/у и за тях. It works.  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 4 965
Аааа, нямам желания да сватосвам никого. Мен навремето една дружка така ме сватосваше с приятел на гаджето й - станахме и ние гаджета, де - ама бяхме най-кошмарната двойка на света /скандали, лъжи, караници, уж бяхме влюбени, а си правихме номера - просто се оказахме еднакви полюси и започнахме да се отблъскваме/ и в резултат и двамата зарязахме накрая компанията, а беше приятна /10-тина човека, които си правехме купони като за 80 души - много диво и весело, ама нейсе/.
Та не искам да причинявам никому подобни емоции.
Единствено ми се иска да сватосам моята колежка с един колега, ама между тях отдавна има тръпка, само не успяват да уцелят момента да си изяснят отношенията.
Пък и нямам много "самотници" наоколо - всички са женени или омъжени. Единственият наистина свободен и свестен (по всички показатели) мъж покрай мен не искам да го давам на никоя, щом аз го нямам...

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 10:49 от azaf

# 23
  • София
  • Мнения: 397
 Да сами мъже има много наоколо, докато жени- не. Но повечето от тях живеят още при родителите си и май не се сещат, че от там им идва каръщината.

# 24
  • Мнения: 139
То мъжете били като WC-тата - хубавите заети, а свободните - поср.ни.
Има около мен свободни мъже, ама като ги гледам - на първо четене и за чеп за зеле не стават - или живеят с родителите, или нямат постоянна работа, или имат прекалено ниски доходи, или искат да излизат с момиче, което е най-малкото манекенка - не бих причинила на никоя своя приятелка запознанство с такъв тип мъж.
Повечето свестни момчета отдавна са налазени от оправни мацки, които знаят какво искат и как да го постигнат.

# 25
  • Мнения: 118
Има. Какви точно харесвате? За въпроси и снимки на лични,комисионна не взимам,гаранции не давам!

# 26
  • Мнения: 759
има около мен и от свестните, но има и от тези, за койти пише muneca de porcelana... веднъж- два пъти и аз съм сватосвала, някои от тях доста се задържаха, други не толкова мн... като се замисля обаче имам повече познати мъже, които сами ме молят да ги запозная с някоя моя приятелка и аз осъзнавам, че моите приятелки не са мн, а тези които са ми такива не бих ги запознала с пичовете около мен да им тровят живота  Mr. Green или не са  типажи, които ще си паснат помежду си...  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 032
Не. Даже й гей-мъжете около мен не са сами.
А и аз не ставам за сватовница.

А преди години, когато доброжелатели се опитваха мен да сватосват в един кратък период на между-мъжие, ме ядосваха мноогоо. Още си спомням сватбата на приятелка преди години, беше ме курдисала на масата на "незаетите", и определеният от нея, за мен, младеж, вместо здрасти, започна да ме обстрелва с въпроси, които сигурно си беше написал предварително на списък: дали ходя на църква, колко деца искам да имам и как смятам да ги възпитавам (да не задават тъпанарски въпроси на непознати!, веднага реших аз), и това беше само за загрявка.

Та така, намирам сватосването за дразнещо, обидно и ненужно.

# 28
  • Мнения: 2 386
Аз май разбирам темата по-различно. За мен идеята да запозная двама души не е сватосване. Тъпо е, ако ги запращаш по кафета и ако им се вреш в отношенията, като разказваш на единия за другия примерно.
Много обичам просто да запозная две сродни по мое усмотрение души, като ги оставя да решат сами дали е така наистина или не. Няма обидени досега, може и наистина да имам талант, знам ли.

# 29
  • Мнения: 661
Има самотни мъже около мен ,но като че ли има и причина те да са сами .На глед са свестни , но истински човек се може да се опознае ,когато живееш с него .И все пак гледам да помогна в събирането им с някои мои приателки или познати .Запознавам ги и после те си решават дали имат бъдеще заедно .

Общи условия

Активация на акаунт