за рено сеник-съвет спешно!

  • 2 967
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Нещото, което най-мразя е да не уважаваш чуждото мнение!!!
Не е казано, че трябва да се съгласяваш.
Пък големи хора да се обиждат така...

При избора на кола трябва да се оценят доста...характеристики.И в крайна сметка .. това че се носи едно мнение за нея , не означава че точно вашия автомобил щем има същата съдба.
Каквато и да е колата -леко и безаварикно Simple Smile

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Според мен един пораснал на височина меган не е точно семейна кола. Ако харесвате Рено, помислете за Еспейс:
http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1& … 02&f1=details
А има и варианти с 6 или 7 места, на които задните седалки се махат.

Подкрепям  Peace От скоро имаме Еспейс за семейна кола- няма по- удобно нещо  Peace Да не говорим за какви смешни пари я взехме, нищо, че е 10- годишна...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз ти препоръчвам една лагунка да си вземеш.За 7 000 лв си вземаш Лагуна 2 след 2 000год.Сеника само външно изглежда по-голям от Лагуната,вътрешно е същата работа.

# 18
  • Мнения: 2
Имам Рено Сценик, също 10 годишна, нов внос от Швейцария.Никакъв проблем досега.Аз съм твърдо за Рено, и предишната ни беше  същата марка. Карала съм и други марки коли, но най-много ми "пасва" тази. Взехме я за 5600, защото единия калник беше леко чукнат.Карам я с голямо удоволствие.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 26
И ние имаме Рено Сценик,много сме доволни,най много ми харесва,че виждам всичко от високо,багажника е голям,просто не се колебайте...

Общи условия

Активация на акаунт