На кого приличат децата Ви

  • 2 891
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Синът ми и изцяло прилича на мъжа ми. Нищо не е взел от мен...  Confused На снимките не може да ги различи човек (имам предвид  детските снимки на мъжа ми). Толкова исках поне да е леко мургав... ееех...

# 16
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами нашия момък е абсолютно 50/50 с мен и татко му  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 638
Ние сме ги измайсторили поравно - Мариза прилича на татко си, а Джордана повече на мен  Wink И съответно едната започна да казва па-па-па, а другата ма-ма-ма  Flutter

# 18
  • Мнения: 604
Моята щерка е копие на мама от главата до петите(без пръстите на краката) Joy Joy Joy!

# 19
  • Мнения: 264
Мойта щерка е досущ като мен, на моите детски снимки и нейните единствената разлика е че моите са черно бели.

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами мешана скара са моите, едно от мене, едно от баща им! голямо разнообразие, май само вси4ките са с моите коси и цвят и ка4ество!

# 21
  • Мнения: 1 132
Като изключим цвета на очите, дъщеря ми е мой малък балкански клонинг.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 242
Мненията са противоречиви. Laughing
Детето прилича на себе си и се променя - ту на баща си докарва, ту на мен.
Показвах му преди две седмици мои снимки на неговата възраст с пандели. Момчето ми много се обиди, че твърдя, че не е той на снимките. Mr. Green

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ми мойто няма на4ин да го обьркаме Laughingкато се роди сестрата го хвана на рьце пьрвият ден и каза"Не се притеснявай ,твоето не можем да го обьркаме Laughing,копие е на баЩа си Laughing"
На баЩа му колегите като го видяха син4ето и му се смееха на таткото казвайки му да си прибира фотокопието Sunglasses,но сега като поотрасна ве4е и на майка си прили4а_красавец Laughing Wink

# 24
  • Мнения: 2 032
А, за Балканска чест ли става дума.

Малкото приличаше на Хан Аспарух като се роди (а в прическата-и до ден днешен), а голямото- на Боримечката.
Усвоили са настроението на "Боят настана", а като дойда да разследвам, рецитират "Сам съм, други няма".
Отстрани като ги погледнеш, си викаш, какви е деца раждала, раждала, ражда и сега, българска майка юнашка. Ама от близо си е баш хайдут(к)и.

# 25
  • Мнения: 560
Копие на брат ми,  Laughing съответно и мое.

# 26
  • Мнения: 2 093
Не зная дали е вярно, но сьм чувала че когато бебета се родят приличат на бащата, което насьрчава мьжа да остане при семейството си. Моя син беше 100% на мьжа ми, сега започва да прелича на мен. Хората ми казват че има моите очи и аз като гледам  снимките си  от 2-годишна вьзраст, найстина виждам приликата. Имам едни снимки, кьдето сьм като момченце с кьса коса. Нашето  семейство няма типичното балканско "изльчване". Всички сме много бели, аз най-вече. Когато живеех в Бьлгария, непрекьснато ми казваха колко сьм бяла през лятото и това ме вбесяваше. Нали имаше една мания всички да се пекат и почерняват, а аз сьм от тези които основно почервенява. Тук се чуствам сьвсем в свои води, хората са доста бели и се сливат с околния пейзаж.

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на тях си Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11 315
А, за Балканска чест ли става дума.

Малкото приличаше на Хан Аспарух като се роди (а в прическата-и до ден днешен), а голямото- на Боримечката.
Усвоили са настроението на "Боят настана", а като дойда да разследвам, рецитират "Сам съм, други няма".
Отстрани като ги погледнеш, си викаш, какви е деца раждала, раждала, ражда и сега, българска майка юнашка. Ама от близо си е баш хайдут(к)и.

Браво! Изкефих се. Peace

# 29
  • Мнения: 3 804
сме много бели, аз най-вече. Когато живеех в Бьлгария, непрекьснато ми казваха колко сьм бяла през лятото и това ме вбесяваше.
извиннявам се за оффа-ама все едно за мене 4ета с тази разлика 4е дори и не по4ервенявах,с изклю4енияе на един път когато майка ме намаза с олио-и тогава изгорях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт