А морските вълни?

  • 3 939
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
Вредно, не вредно, явно ще се ходи на море.Ако беше вредно, ние дето живеем тук цял живот, да мрем ли сега?  Айде чакаме ви всички да се запознаем и да пийнем по бира. Hug

# 31
  • Мнения: 779
Нека ни е гадно Mr. Green! И нека ни боли  grinning039!
 newsm65

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вие дето живеете там, пред вас не стоят тези проблеми като при летовниците. Съвсем друго е, и на мен ми се живее край морето...или още по-добре на брега на океан.

# 33
  • Мнения: 46 511
Вредно, не вредно, явно ще се ходи на море.Ако беше вредно, ние дето живеем тук цял живот, да мрем ли сега?  Айде чакаме ви всички да се запознаем и да пийнем по бира. Hug

Ама то е съвсем различно  Laughing вие сте свикнали с климата и не е никакъв шок за детето baby_neutral

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ама то е съвсем различно  Laughing вие сте свикнали с климата и не е никакъв шок за детето baby_neutral
Не става въпрос нито за климата, нито за шок на детето.

# 35
  • Мнения: 46 511
Ама то е съвсем различно  Laughing вие сте свикнали с климата и не е никакъв шок за детето baby_neutral
Не става въпрос нито за климата, нито за шок на детето.


 newsm78Може .... аз така си го обяснявах, там влажността е по-висока и т.н., но не разбирам много  Embarassed поне на мен педитата ми казват, че не е добре за бебе под годинка, а ако може да изчакаме до 3 било супер  Thinking Но май всеки лекар си има теория  Laughing

# 36
# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
newsm78Може .... аз така си го обяснявах, там влажността е по-висока и т.н., но не разбирам много  Embarassed поне на мен педитата ми казват, че не е добре за бебе под годинка, а ако може да изчакаме до 3 било супер  Thinking Но май всеки лекар си има теория  Laughing
А, за това сигурно си права.
Значи не е само моята педиатърка единствената "луда".

# 38
  • София
  • Мнения: 1 511
newsm78Може .... аз така си го обяснявах, там влажността е по-висока и т.н., но не разбирам много  Embarassed поне на мен педитата ми казват, че не е добре за бебе под годинка, а ако може да изчакаме до 3 било супер  Thinking Но май всеки лекар си има теория  Laughing
А, за това сигурно си права.
Значи не е само моята педиатърка единствената "луда".
Нашият педиатър каза детето да не се излага на преки слънчеви лъчи(т.е. майка му може да се пържи,но Тано-абсурд) и когато вали никакви разходки!!! Thinking
Всяко вдишване се равнявало на здраве,а за майката важи същото bowuu
Така,че -ще си стягаме багажа и ще стоим минимум 10 дена!  Тати да финансира операцията,ако няма време да дойде с нас...ние ще си мислим за него всеки ден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт