За резултатите от матурата

  • 47 153
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 017
Елица справила си се добре...щом имаш само 1 грешка. При една грешка трябва не 90 а към 100 да са ти точките. Браво  Peace

# 16
  • Мнения: 146
Здравейте пак newsm03
Аз си проверих теста-общо сметнах че към 4-5 точки ще ми вземат, сега разбира се, съчинението е много субективно за оценяване.Мен обаче повече ме притеснява утрешната ми матура по философия-снощи до три часа през нощта съм седяла,за да изчета нещата от конспекта. Тъпо ми е,че има само два теста в сайта на МОН, с които да ни подготвят и не е издадено нищо за философията,адски много се притеснявам,въобще до утре сигурно ще съм полудяла. Има ли някой друг философ да ме успокои,че всичко ще бъде наред  newsm45

# 17
  • Мнения: 379
на теста да ама на съчинението Wink там ще се моля за 18--20 точки Simple Smile
libellen, предполагам ,че и по философия няма да е трудна :0 стискам ти палци Wink

# 18
  • Мнения: 146
А, и някой ще ми обясни ли какво е това,че сме можели да избираме да пишем между аргументативен текст и есе? Никога никой не ми е казвал че може да пишем есе, не съм го прочела и на сайта на министерството.
Мерси,elitsssa Simple Smile

# 19
  • Мнения: 379
и аз вчера разбрах,че е можело да си избираме Simple Smile
тъпа работа  #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 16 037
libellen, дъщеря ми ще се явява на философия утре. Днес като никога е седнала да рови по сайтове и да учи, ние имаме и 1 книжка с тест от в-к  "24 часа" и това е. Има регистрация тук - lady secret, ако искаш и пиши да обмените мисли.

# 21
  • Мнения: 146
оо мерси много,ей сега ще пиша,че съм се вкочанила телесно и духовно, не че нещо се намира в интернет за тая матура,ама сега ме е малко яд,че не съм си купувала 24 часа-там имало ли е тестове за философия?  newsm78  Cry

не мога да и намеря регистрацията,има ли някакви знаци в ника-долна черта и такива работи?

# 22
  • София
  • Мнения: 16 037
На скайпито - lady_secret1, а за тук не си спомням за знаци. Може и да са я изтрили, че почти не е писала.

# 23
# 24
  • Мнения: 379
е то по всички телевизии течеше тая подигравка Wink

# 25
  • Мнения: 475
аз не гледам телевизия Simple Smile изпуснала съм  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 6 017
аз не гледам телевизия Simple Smile изпуснала съм  Crossing Arms
smile3532 Сериозно ли не гледаш ТВ?...аз само вечер

# 27
  • Мнения: 475
от време на време новините, телевизията е в хола , а рядко седя там  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 16 037
Дечица, успокойте се утре на изпита ще си отговорите добре на всички въпроси. Следя ви от първата тема за бала и ви чувствам като мои деца. Сега си починете, каквото сте научили - това е, сега в главите ви е .... Като прочетете утре въпросите /а те няма да са трудни/  ще се досетите и ще отговорите правилно. Само не се страхувайте.Колко по-трудни изпити предстоят.  Всичко това го повтарям на Ани и  на вас същото. За подигравката - то май всичко на тези    ... е подигравка с вас и родителите ви още от започване на обучението ви в първи клас.  Но - това е положението да се отърваваме взаимно ние от тях и те от нас.

# 29
  • Мнения: 161
и аз вчера разбрах,че е можело да си избираме Simple Smile
тъпа работа  #2gunfire #2gunfire #Cussing out

какво можем да си избираме ???

ам тази реклама я гледах преди мн време..имаше я в сайта на МОН

иии аз ще държа матура по история

Общи условия

Активация на акаунт