Търся ортодонт-Варна!

  • 13 299
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Моля някой да ми препоръча много добър ортодонт във Варна! Praynig

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Я виж тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299714.new#new

 moresmile

# 16
Препоръчвам ви д-р Иванова
htpp://www.ortodontvarna.com

# 17
Препоръчвам ви д-р Иванови
адрес Варна
ул. Хан Маламир18
wwww.ortodontvarna.com

# 18
Цитат
Препоръчвам ви д-р Иванова
htpp://www.ortodontvarna.com

Препоръчвам ви д-р Иванови
адрес Варна
ул. Хан Маламир18
wwww.ortodontvarna.com

  newsm78 Рекламки нещо, ала-бала? Дотам ли стигна, да се рекламира из форумите... Money  Money  Money

# 19
  • Мнения: 5
Тази д-р Иванова не е наред с нервите! Супер лицемерен и психически нестабилен човек е! Когато трябва да ти вземе пари е толкова мазна, че нямам думи. Не дай си боже да и зададеш някакъв въпрос или да поискаш информация за нещо става , агресивна и неадекватна. Позволява си да обижда и да прави характеристики каква майка си. Моят съвет е да не си оставяте децата в нейните ръце! Тя има нужда от психично лечение! Пазете си децата от нея!

# 20
  • Мнения: 5
Прословутия д-р Иванов е неин син. Около 40годишен, здрав прав мъж ,които така се е хванал за полата на майка си/същата д-р Иванова/ , че освен да разнася кафета и торби със зеленчуци напред, назад друго не прави. Веднъж не съм го видяла да работи в иначе оборудвания за него специално кабинет, но всъщност не е сигурно и дали има специалност "стоматология", че и да работи. Екип умопобъркани така бих ги нарекла! Намерете си други  професионалисти и най-вече нормални хора във Варна има!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 480
Да побутна темата напред.Моля за скорошни впечатления за д-р Стефанова .Тя ли е най-добрата за Варна.Интересува ме също качество на лечение и брекети.Три  години бяхме при д-р Богданова със шийни.
Постигнахме бърз резултат за около 6 месеца.За жалост обаче постижението  е временно с това апаратче и се замисляме за вариянт брекети.Очаквам отзиви

# 22
  • Мнения: 52
 Препоръчвам д-р Грашкина

Общи условия

Активация на акаунт