Споделете 66

  • 22 296
  • 1 036
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 742
Още не съм заспала, вече няма смисъл да лягам. Такова нещо не ми се е случвало от сто години...

И киселото мляко свърши.

# 1 006
  • Мнения: 1 052
Добро утро!
Споделям, че в нашата нова и мила къща кашон не остана.
Много е разхвърляно, тоест уж е подредено, но е прекалено арт за мен.
Ели,  Hug
Вчера заспах в 9. Вчера бе кошмарен ден-ревящо дете и намръщен Ведър.
Днес по-добре от вчера, утре по-добре от днес.

Пак се разкихах-наруших си скапаната диета от която има ефект.
Явно това лято ще съм или слаба или сополива.

# 1 007
  • Мнения: 4 300
Споделям, че някои хора се опитват да си наредят книжките за оцветяване на рафта до книги от 600 и кусур страници, което адски ме дразни, точно както Ели. Но кисело мляко ям предимно във вид на таратор. Събарят им книжките, те пад се мъчат да ги вдигнат и наредят.
Споделям и че съм решена на кексоправене днес, последвано от ядене в приятна компания.

# 1 008
  • Мнения: 3 405
Тъкмо щях да споделя, че са ми изтрили питане към Дренка (а след него доста спам е останал), но видях, че Ели се е върнала и това ме зарадва, няма да се сърдя  Laughing
Ели, здравей!  Hug

Споделям, че дъждът е тук, въпреки опитите ми да го изгоня.
У нас всички спят, тихо е, имам 10 минути за себе си.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 3 099
Споделям, че Шош и тази нощ (6-та поред!) кашля до захласване, но пък този път не повърна!  Tired Днес денят ми не започва с бебешко пране.
Във вторник трябваше да заминем на море, но все повече тъжно осъзнавам, че няма...

# 1 010
  • Мнения: 1 080
Сетих се за една яка банда - http://www.youtube.com/watch?v=oBfa-1JBw1A

# 1 011
  • Мнения: 2 768
Предлагам извозване с воден транспорт за днешната среща! На ЛС!

# 1 012
  • Мнения: 5 370
Забравих да споделя подписа си с вас....не съм рокаджийка и металист, но обожавам баладите на Металика. На тази балада бяхме прегърнали една тонколона на лятната бригада през 1987, изпаднали в транс. Ех....................... Tired

# 1 013
  • Мнения: 1 072
Летяща не се дразни мила ама тва наистина си е чудо велико!

Ма, как да не се дразня? Барселона ми е неосъществена мечта. А не се отваря път натам.
Пък Саграда фамилия предизвиква у мен тъповато зяпане с отворена уста и опулени очи. Представям си какво е на живо.

# 1 014
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Снощи до след 2 бяхме на рд. Няма и няма тръгване. Изпи се всичко, че и до магазина ходи рожденикът. Всички деца заспаха, само мойто продължаваше да снове около масата, да краде пържени картофи и да ръба от кебапчета. Хубаво си изкарахме за пореден път. Ама как ми се спи сега. Аз не като човек да си легна като се приберем, ами пералня се сетих, че трябва да пусна и вас ви четох, простирах.... почти 4 стана. И в 9 се събудих, осъзнавайки колко бира съм изпила снощи. Сега пак ще гледам цял ден като ударен самолет.
Добро утро!
Очаква ме разходка до магазина и кафе с една от дружките ми от гимназията. Не ми дреме, дори и да вали  Hug

# 1 015
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Споделям разочарование от последния филм за Индиана Джоунс. Ние ли сме одъртели, що ли... newsm78
Настроението обаче ми се вдигна, защото бояджията току-що съобщи, че идва утре - с една седмица по-рано. Много обичам, когато за един ден трябва да разчистим две стаи - мъжът ми се нерви и зъби, обаче отхвърля сума ти работа за нула време. А аз се туткам, обмислям, пренареждам и обикновено осъмвам.  Joy Поради наличието на мачове се надявам да не стигнем до семеен скандал.
И на цялата бъркотия, щерката се излюпи и започна да прави палачинки.  Mr. Green За обяд сигурно ще станат.

# 1 016
  • Мнения: 3 405
Има тема Мрънкалник  Laughing
Колко от тукашните обитатели ще се преселят там?
не визирам конкретни, да не се засегнете

# 1 017
  • Мнения: 1 080
Какво направих не знам ,обаче се нагълтах с вода от душа - доволно .

# 1 018
  • Мнения: 592
Някои сме вече там /в Мрънкалника/, с тенденция и от там да се махнем...

# 1 019
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Има тема Мрънкалник  Laughing
Колко от тукашните обитатели ще се преселят там?
не визирам конкретни, да не се засегнете
То и чат канал има,ама ...

Споделям рязко събуждане и няколоко секунди безполезно взиране в празно детско креватче.. ooooh!Детето било на бабин дом,ама кой да има тежка вечер ...
Хубава дремеща неделя желая!

Общи условия

Активация на акаунт