Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 949
  • 265
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 18 542
Благодаря ти Simple Smile

Леглото го гледах в нета и ужасно много ми хареса. Вероятно ще трябва да го правя по поръчка, защото още не съм намерила къде се продава. Не е нищо сложно, но ще трябва качествено изпълнение.

п.с. и на мен ще ми липсва, но просто няма никакво място. Rolling Eyes

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 231
абе картината има отпред две съндъчета с цветя ,като прозорец....идеята е много възвишена  Mr. Green .Сдве думи от нашата стая гледаме към друг свят .....де да знам,и аз се чудя как да ги вържа.То това е като външна стена на къща всичкото,не е полянка.....
Давайте съвети ,ще следя
Аз това го разбрах. Wink
Но си мисля, че стилово можеш да го направиш по-арт като сковеш рамката на прозореца от летвички подобни на оградката и си я нарисуваш гледката през него. Ще чакам да видя мебелите. Grinning

Миоки, това легло мисля, че го има в Икеа.

# 122
  • Мнения: 878
то е така ,истинска рамка е ,не е рисувано нищо,само отдолу картината .....

# 123
  • Мнения: 18 542
Миоки, това легло мисля, че го има в Икеа.
Ще проверя. Благодаря ти!   bouquet

# 124
  • Canada
  • Мнения: 277
Това е стаята на дъщеря ми.

Много ми хареса обзавеждането и цветовете  Hug  много е свежо....
Искам да попитам - мебелите от къде са? Поръ4валили сте ги?
На дъщерята стаята е малка и искам да й взема нещо като вашето...още пове4е 4е обожава да се катери (мисли се за Спайдермен Mr. Green) А и трябва да направя нещо интересно, за да можем да я отделим ве4е Thinking   ..............

Жужолинка, идеята ти е страхотна - съндъ4ета с цветя, прозореца....  Peace но и аз мисля, 4е по-добре ще се върже, ако ти си направиш рамката както е казала Риа Аз бих направила  по-голям прозорец ..... Peace

# 125
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Здрасти и от мен!
Минавам,за да  ви почерпя. Вчера се дипломирах!Вече съм инженер по "Инженерен дизайн" Sunglasses

# 126
  • София
  • Мнения: 454
Това е стаята на дъщеря ми.
Остават лампи и пердета, но като цяло е готова.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258001&photo=13
...
Подът какъв материал е?

Подът е корк. На плоскости като ламинат е и се поставя много лесно. Боядисан е с бяла боя и после има някакво лаково покритие.

Това е стаята на дъщеря ми.

Много ми хареса обзавеждането и цветовете  Hug  много е свежо....
Искам да попитам - мебелите от къде са? Поръ4валили сте ги?
На дъщерята стаята е малка и искам да й взема нещо като вашето...още пове4е 4е обожава да се катери (мисли се за Спайдермен Mr. Green) А и трябва да направя нещо интересно, за да можем да я отделим ве4е Thinking   ..............

[

Правени са по поръчка, но не ти препоръчвам тази фирма. Скъсаха ми нервите. Идеи съм вземала от този сайт http://www.faer.it/

# 127
# 128
  • На небето
  • Мнения: 5 530
jujolinka страхотна е станала. Нямам търпение да я видя в завършен вид с мебелировката.

# 129
  • Мнения: 878
тоз касетофон дето е пред телевизора го подарявам,ако някой си го хареса да ми пише  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 97
jujolinka   Поздравления!  bouquet Много е сладка е станала стаята!
Талантът си е талант, аз като не мога да рисувам ще се опитам по друг начин да вмъкна нещо шареничко.
Купихме тапети тип бордюр/1,2 м широки/ с големи сини слончета и  жълто-оранжеви жирафчета на жълт фон. Отдолу  бордюра завършва със светло синя лента/като цвета на слончето/, отгоре с жълта. Мисля да го сложа не да зопочва от земята, а от примерно 60 см защото иначе няма да му се виждат фигурките. И във връзка с това възникав въпросът "Какъв да е цвета на стените отдолу - синьо с жълто, нещо оранжево?" исками се да е нещо свежичко. Забравих да кажа, че мисля бордюра да е само на две от стените. Стаята е с размери 3,96/ 4,15 м.
Голямо обяснение дръпнах Sick, но ако някой ме е разбрал ще съм благодарна да сподели идея!

# 131
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
jujolinka,много е хубавоооо! Heart Eyes newsm51 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 132
  • Мнения: 2 282
искам и аз в тази стая!
Страхотно!  bouquet

# 133
  • Мнения: 219
Jujolinka,  искам да те поздравя   bouquet и да споделя, че смело искам да ти открадна дървото + рисувани слънчогледи да добавя.

Първо обаче ме интересува като нанесеш основната боя на стената и после започнеш да рисуваш цветята, като сбъркаш и решиш да триеш не се ли замазва? Обясни моля  те.

Колко ти излезе обзавеждането?

Ние шпакловахме стените и сега започва великото чудене каква цветова гама да изберем, какви мебели и т.н. Но трябва до другата седмица да сме решили вече.
Колкото повече гледам сайтовете за мебели, толкова повече се обърквам.


# 134
  • Мнения: 878
radost кради каквото искаш  Mr. Green ,надявам се да стане и вашата детска много хубава.
Аз боядисвах с латекс на Левис и много бързо изсъхна,оставих го една вечер само и почнах да мацам с акрилните бои.Не се размазва нищо,защото акрила много бързо попива.Ако грешката при рисуване не е много голяма ,може да се заличи с рисуване пак,ако не става цапаш пак латекса и готово.
Ако не си рисувала досега ,те съветвам да си скицираш леко с молив или въглен,но не натискай ,защото понякога избива над латекса.
Аз по принцип си рисувам и затова направо мацах с боите.
Много е приятно,самата рисунка по стената ми отне 3 дни,другите неща са по-бавни ,особено оградките ,защото ги боядисвах по няколко пъти и докато изсъхнат.... ooooh!
А за обзавеждането ...нищо ,изчистено е ,без цветове ,аз не обичам шарени мебели .Исках да има акцент като атмосфера ,а не като мебелировка.Сега не излизат оттам мойте дивачета ,по цял ден си седят и танцуват ,играят си ,карат  се,бият се ,но са си там.Много им е хубаво.
Мебелите са скъпи ,защото са италиански - леглата са 6600лв,имат и гардеробче ,отделно гардероба ми е 2000лв големият ,но той е от българска фирма,а самият ремонт с всичко да ми е излязъл към 500-600лв +-100лв.
Аз имам още работи сложени,ако искаш ще ти пусна снимки на лични  да гледаш декорацийки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт