Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 946
  • 265
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 163
Бях ришила да сложа жълти тапети на оранжевите табли на леглата Ако таблите са зелени дали ще мога да сложа  тапети примерно някакво рае или нещо такова в цветовата гама на стаята / моята кръсница има такива тапети рае зелено ,оранжево  бяло, жълто и май лилаво/ ще стане ли много шарено
МРАЗЯ СЕ КАТО СЕ ДВОУМЯ И НЕ МОГА ДА ВЗЕМА РЕШЕНИЕ

# 151
  • София
  • Мнения: 44 286
аз бих сложила патешко жълто стени - не тапет....и оранжев килим...да кажем....на тази стая й липсва топлина според мен....

# 152
  • Мнения: 163
искам тапети защото според мен носи повече на мръсни пръсти или леки удрасквания с химикал и така нататък ,но едноцветните тапети ще стане същото както с боя smile3511

# 153
  • София
  • Мнения: 44 286
Зависи от цвета Wink
Тапети - тогава бих избрала в патешко-жълто, оранжева,бордо гама.........нещо ярко и топло...без  зелно в него...има го достатъчно.....

Но това си е много индивидуално.....
а може и да греша и да натежи на тези мебели....

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 231
eruseva, предлагам ти да махнеш оранжевия цвят от мебелите и да сложиш тапети в този цвят. Така след време ще можеш да ги смениш по-лесно.
А на секцията защо не сложиш още един рафт или шкафче вляво, че гардеробът ти "натежава" от другата страна?

# 155
  • Мнения: 343
eruseva, предлагам ти да махнеш оранжевия цвят от мебелите и да сложиш тапети в този цвят. Така след време ще можеш да ги смениш по-лесно.
А на секцията защо не сложиш още един рафт или шкафче вляво, че гардеробът ти "натежава" от другата страна?

 newsm10 smile3521

# 156
  • Мнения: 163
Вече я поръчах таблите на леглата са зелени всичко останало си остава а с аксесоарите който съм замислила се надявам да стане по весела и закачлива

# 157
  • Мнения: 4 380
Вече я поръчах таблите на леглата са зелени всичко останало си остава а с аксесоарите който съм замислила се надявам да стане по весела и закачлива

Тези социалистически подредби с още по-социалистически мебели кой ти ги измисли ерусева?

# 158
  • Мнения: 163

Тези социалистически подредби с още по-социалистически мебели кой ти ги измисли ерусева?

злобните ти нападки съм ги срещала в други теми .ако имах още 1 стая да направя 2 отделни дестки нямаше да са така нещата
само едно ще кажа че хората са различни с нуждите , вижданията си и т.н

# 159
  • Мнения: 4 380

Тези социалистически подредби с още по-социалистически мебели кой ти ги измисли ерусева?

злобните ти нападки съм ги срещала в други теми .ако имах още 1 стая да направя 2 отделни дестки нямаше да са така нещата
само едно ще кажа че хората са различни с нуждите , вижданията си и т.н

Защо "злобни нападки" ? Нито са злобни, нито нападки. Наистина съм любопитна да знам кой ти го измисли това чудо на "дизайнерската" мисъл.

# 160
  • Мнения: 163
[ хората са различни с нуждите , вижданията си и т.н

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
xenia , тъй като и на мен ми предстои обзавеждане на детска стая за две деца. Ученички и двете. Ще ми е интересно да дадеш идеи които са съвременни, интересни, разчупени и в същото време покриват нуждите и на двете деца. Аз също ще поръчам нещо като модела на eruseva  с два гардероба, две легла, две бюра, все пак децата искат индивидуални мебели.

# 162
  • Мнения: 4 380
xenia , тъй като и на мен ми предстои обзавеждане на детска стая за две деца. Ученички и двете. Ще ми е интересно да дадеш идеи които са съвременни, интересни, разчупени и в същото време покриват нуждите и на двете деца. Аз също ще поръчам нещо като модела на eruseva  с два гардероба, две легла, две бюра, все пак децата искат индивидуални мебели.

Идеи просто така хипотетично не се дават. За хипотетични идеи съществуват купища списания, дизайнерски програми и цели тв. канали. Който иска нещо конкретно и индивидуално за него, задава конкретни въпроси с нужната информация. Ученичките могат да са в 1-ви клас, може и 10-ти. А интериорът в двата случая е коренно различен. И помещенията също биват различни.

# 163
  • София
  • Мнения: 830
Съгласна съм с Ксения, че подредбата е доста стандартна. Нашата детска (като изключим бюрото) е едно към едно същата.
Апропо, фън шуи не се изказва добре за дете поставено да седи с гръб към вратата, ако можеш сложи бюрото перпендикулярно.

ОБАЧЕ: Как ще наместиш две легла, две бюра, два гардероба и някакви етажерки за книги в 14 кв. м. - толкова е голяма нашата детска и толкова изглежда детската на авторката? И тук става въпрос за разнополови деца, с поне 3 и повече години разлика във възрастта. Едното е ученик, другото пък иска като бати и то на бюро и на стол.

Аз си знам, че подредбата ми е комунистическа, ама какво да правя като съм селянче и ми харесва - пусто липсата ми на стил.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 11:32 от Елспет

# 164
  • Мнения: 2 891

Аз си знам, че подредбата ми е комунистическа, ама какво да правя като съм селянче и ми харесва - пусто липсата ми на стил.


 Joy Венец ще сложи баткото след някоя година, като закачи плакат с гола мацка на стената.

Всички се сблъскваме с теснотията и се справяме с нея по възможно най-удачен за нас начин  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт