Мюзик Айдъл 2 /19/ - ФИНАЛЪТ

  • 24 135
  • 863
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
Да, в това шоу наградата реално е чест и слава! В други подобни поне пари даваха, да си купи победителя това-онова, че то това ще му е...

За Бъгария не знам, но принципно за света, казват, победителите в телевизионни шоута не стават музикални звезди! Контингента, който гледал вечерно време телевизия и гласувал в такива шоута, не бил същия който купува албуми и ходи на концерти.

# 61
  • Мнения: X
Надявам се да стане Тома.

# 62
  • Мнения: 8
Ами аз съм за Деница или Тома! Embarassed  Blush Heart Eyes bowuu

# 63
  • Мнения: 409
Аз съм за Ясен но мисля че ще е Тома.

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз съм за Ясен!

# 65
  • Мнения: 4 530
Гласувах за Тома, защото мисля, че него ще изберат, но моят личен фаворит е друг. ДругА де.

# 66
  • Мнения: 3 294
Тома ще спечели , но аз лично подкрепям Нора ..... само Деница неееее  Sick

# 67
  • Мнения: 1 950
Гласувах за Тома, защото най-вероятно той ще спечели. Но моят фаворит си остава Ясен Peace.
Някой по-горе беше написал, че пеел фалшиво. Ами той май беше единственият участник, който пя минимален брой пъти фалшиво.
Виж това за Нора не може да се каже. И като почнат да говорят как била завършена певица Sick Вчера гледах Сблъсък, Здравко от Ритон защитаваше Нора, сто пъти повтори колко завършена певица била, суперлативи колко щеш, дано Катето после не му е трила сол на главата Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 431
Предпочитам новият мюзик айдъл да е или Ясен, или Деница,но предполагам, че ще е някой от другите двама.

# 69
  • Мнения: 4 618
гласувах за нора - според мен тя е тази която отговаря на всички критерии за музикален идол

# 70
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
Ясен Party

но най-вероятно ще е томата Confused

# 71
  • София
  • Мнения: 4 381
Тома

А тази година на печелившия МА ще му осигурят и албум? Или няма кой да го продуцира
Интересно каква ще бъде наградата за финалиста.

# 72
  • Мнения: 11 747
Е, то и миналата година осигуриха албум! Ама някой да си го купи?

# 73
  • Мнения: 1 950
Ще осигурят албум естествено от Виржиния Рекърдс. Но какво от това.
Дето вика и pina, няма да има кой да си го купи. На Невенка сигурно прах хвана Mr. Green

# 74
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
ЯСЕН smile3508 smile3508 newsm20 newsm20

Общи условия

Активация на акаунт