Мюзик Айдъл 2 /19/ - ФИНАЛЪТ

  • 24 167
  • 863
  •   1
Отговори
# 825
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Най-хубавото нещо на Мюзик Айдъл 2 е това, че свърши. Големи мъки, голямо чудо.
То не бяха бигбрадърски номера, то не бяха нови правила, тенденциозно раздаване на песни,
грозни дрехи, смотано осветление ... и т.н.
Смятам, че от четиримата Тома е най-конвертируем. Предполагам, че ще има по-голям успех от Невена,
(за която терминът "най-успешен млад изпълнител" ми дойде малко в повече ), Outta Joint
но не защото форматът е по-успешен, а защото Тома ще може да се продава по клубовете ...

Охх!! Блажена лятна скука  Mr. Green

# 826
  • Мнения: 2 229
...Дори ме отврати с грозното си поведение - изостави приятелката си .......много кофти...

E, затова ли те е отвратил Joy, ти откъде знаеш какви са им били отношенията? И какво общо има приятелката с пеенето му. newsm78

Ей това ме дразни най-много, че се намесват странични неща. Нали е MUSIC Idol, трябва да се гледа кой как пее и как се представя на сцена, а не дълбоката им душевност. (е, и да се държи все пак нормално, не като Иван) Ако има готин глас, хич не ми пука дали е добър приятел и колега, или гадже. Аз ще му слушам музиката, няма да се женя за него. Tired

# 827
  • Мнения: 3 835
Жалко, Тома не ме впечатли с абслолютно нищо  Confused ! Дори ме отврати с грозното си поведение - изостави приятелката си .......много кофти.
И ако ръмженето е пеене - ок, пее.

Всъщност нивото беше много ниско. Нора в началото беше добра, но впоследствие започнаха да изпъкват доста недостатъци. Деница пее хубаво, да, но все пак нещо като, че ли не достига, Ясен....също.

Е, честито на Тома и феновете му - няма какво друго да се коментира !

Мили боже!!! ooooh! Ти вероятно си някакъв музикален корифей,  скромно прикрил се зад ника си в БГ Мама. Нямам представа защо журито, примерно, не се допитаха до теб.
Ръмженето на Тома....... Laughing!? Не ме карай да ти обяснявам какво е за мен мученето на Азис примерно или на цялата там пасмина от фолк лигочи. Ако трябва да съм на 100% откровена, със сигурност ще ме баннат! Това не ме притеснява, но не смятам, че си струват усилието.
Това, което е най-важното за Тома е, че освен глас има и характер, затова спечели, защото беше себе си, докрай! Без изгъзици, без лигавщини, без простотии!
Съжалявам, че не гледах и следях МА2, за да проследя в детайли началото на края, на поп фолка. Sick Тома и победата му поставиха това начало, истинската музика е жива, въпреки цялата помия, която ни заля в последните десетилетия.

Нора, невероятен глас, мощен, силен, уникален, завладяващ. Визия, без грешка, просто занемяваш, перфектна, много красива, истинки красива, не по кукленски сладникаво.
Пожелавам й всичкия късмет на света, дано да успее, дано, имаме нужда от такива таланти.

За останалите не мога да кажа нищо, не защото са по-малко талантливи, а просто, защото не съм гледала МА.

# 828
  • Мнения: 871
журито, та журито - та кой от тях е певец! Всичките са абсолютно посредствени като изпълнители, виж само групата на Люси къде е в Евровизия. Вили Казасян определено не е певец, една сексапилна чалгаджийка и корифея на рок-концертите в България Фънки  Sick Sick

Абсолютно съм съгласна с мнението по отношение на Тома, изказано по-горе от МамаГалка.

И няма нужда да се привежда Азис като пример  Stop Нямате ли нещо по-качествено като критерий  bowuu

Тома - посредствен прошляк, който благодарение вероятно на Фънки и пубертетските му изпълнения /ааа, имам косми в носа и смърдя, аааааааа, пия по цяла нощ и т.н. ....../ стана музикален идол  Tired

а, да, и не "хеви-метъл, копелетаааааааааа" е Музиката ... (с подходящо озъбване, разбира се  Joy)

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 23:07 от greendream

# 829
  • Мнения: 1 367
Само на мен ли ми направи неприятно впечатление как в сутрешното предаване на БТВ говореше и дъвчеше дъвка едновременно. Лееко ме разочарова.
Не съм сигурна дали дъвчеше дъвка,но беше доста неадекватен и трудно вързваше изречение.Е,простено му е донякъде-недоспал,много емоции...Ама защо си мисля,че лекичко се опита да се прави на интересен?Ясен беше далеч по-естествен.Сякаш и Нора не беше много на тази планета.Деничка се държа много премерено,беше много чаровна.

# 830
  • Мнения: 174
 А какво всъщност стана с Иван Ангелов Лудия??? Дават ли го още по ТВ2 или и там му прегряха реотаните??? Twisted Evil
 И какво сега Ана сърдита ли е или не са и на нивото, че да излиза с тия деца на една сцена?! Whistling

# 831
  • Мнения: X
Жалко, Тома не ме впечатли с абслолютно нищо  Confused ! Дори ме отврати с грозното си поведение - изостави приятелката си .......много кофти.
И ако ръмженето е пеене - ок, пее.

Ако на това казваш ръмжене....... http://www.vbox7.com/play:355d1d47 тогава нямам думи.  Shocked

А по въпроса за приятелката му, никой няма право да го съди. Всеки е бил изоставян, или пък той самият е изоставял. Къде е казано, че цял живот трябва да си с един човек, все пак той е само на 21 години, никой не очаква от него да се жени и да има деца.

# 832
  • Мнения: 4 111
Не че има значение, но ми попадна това http://vip-bg.info/content/view/725/1/ сега пък Нора била възлюбената  Crazy
От пръстите си смучат новинки да си запълнят колонките.

Няма смисъл да спорите за Тома, нормално е да не го харесват всички, нормално е някои да харесват друга музика. Нормално е феновете на Денислав и Стоян да не харесват Тома, както и феновете на Азис, както и много други, непознаващи рока и вълшебството му.

# 833
На мен ми допадаше Ясен, макар да беше ясно, че няма да спечели. До край си му останах фенка и даже гласувах за него Simple Smile Simple Smile

# 834
  • Мнения: 3 827

Смятам, че от четиримата Тома е най-конвертируем. Предполагам, че ще има по-голям успех от Невена,

извинявам се , че се обаждам и в тази тема , защото не съм гледала  , но мернах някакви заглавия
какъв рокаджия е тоя , дето ще пее Азис ??!!рокът е някакво състояние на духа изобщо
не мога да си представя рокаджия да пее чалга , не мога ,
да ходи по някакви ресторантски конкурси - ''изпейте камино , изпейте латино'' ,
вярно е , че за  музиката няма шанс в момента , защото чалгата удави всичко , но все пак ...

# 835
  • Мнения: 4 111

Смятам, че от четиримата Тома е най-конвертируем. Предполагам, че ще има по-голям успех от Невена,

извинявам се , че се обаждам и в тази тема , защото не съм гледала  , но мернах някакви заглавия
какъв рокаджия е тоя , дето ще пее Азис ??!!рокът е някакво състояние на духа изобщо
не мога да си представя рокаджия да пее чалга , не мога ,
да ходи по някакви ресторантски конкурси - ''изпейте камино , изпейте латино'' ,
вярно е , че за  музиката няма шанс в момента , защото чалгата удави всичко , но все пак ...


Какво трябваше да направи според теб като му дадоха такава задача? Да направи като "Най-гУлемия"?
И понеже много хора казаха, че това не е рок конкурс, човекът знаеше това и въпреки негодуванието си си изпълни задачите. Много от айдълите пяха песни, които не им харесват, но са били наясно, че ще има и такива моменти.

Хем казах, че няма смисъл и пак се хващам. Спирам вече.

# 836
  • Мнения: 3 271
Хем казах, че няма смисъл и пак се хващам. Спирам вече.

Отдавна спрях и аз Wink Няма смисъл, ние нали си знаем   bouquet
Аз пак слушам финалната песен вчера и душата ми пее, а аз се разтапям - емоции, които много малко хора, особено млади БГ певци са ми донасяли. Какво друго има значение?!?  Sunglasses

# 837
  • Мнения: 115
Исках Тома или Деница да спечели,/ въпреки че този сезон ми беше трудно да си набележа фаворити/ така че може да се каже, че съм доволна. А за финалната песен просто нямам думи-беше страхотно изпълнение.

# 838
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Смятам, че от четиримата Тома е най-конвертируем. Предполагам, че ще има по-голям успех от Невена,

извинявам се , че се обаждам и в тази тема , защото не съм гледала  , но мернах някакви заглавия
какъв рокаджия е тоя , дето ще пее Азис ??!!рокът е някакво състояние на духа изобщо
не мога да си представя рокаджия да пее чалга , не мога ,
да ходи по някакви ресторантски конкурси - ''изпейте камино , изпейте латино'' ,
вярно е , че за  музиката няма шанс в момента , защото чалгата удави всичко , но все пак ...
Значи по тази логика МА е за чалгаджии. Рокаджиите не трябва да ходят на подобни конкурси, защото ще им дадат за задача да пеят различни песни. Ами да оставим тогава чалгата да завладее и музикалните предавания от този формат и никакав рок, а?
А Тома се справи идеално с песента на Азис, без да изневерява на своя стил! Беше различен, артистичен, интересен.

# 839
  • Мнения: 822
Е, моля ви се, това, че Тома не ми допада не ме прави автоматично почитател на чалгата  Sick . Освен това не съм казала, че не харесвам рок музиката, но да - метъл и хард рок не са ми от любимите.

Всъщност точно рокаджията от американския айдъл (не го следих и не помня точно името му за жалост) ми допадна най-много. Страхотна визия, много плътен и завладяващ глас - въобще - няма как да не те грабне.

Не съм музикален колос  Simple Smile просто си изказах мнението за нашия победител - това е.

Общи условия

Активация на акаунт