Стара Загора 51 - Стари муцуни с нови кореми

  • 32 858
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9 494
Живе, това е отвратително Confused
Дано ги хванат-поне някаква морална удовлетвореност да изпитате...
 Hug

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Абе, маймуни, вие що не пишете нищо за Любчо.
Ни вопъл, ни стон. Ще помисля, че се сърдите Thinking
Какво ти сърдене, бе Асе?
Ние просто от радост онемяхме  Hug

А на крадците и майна даже не ми иде да им тегля. В крайна сметка, аз съм си виновна, че не пуснах алармата. Много странно, но една благодарност към тях ме е обзела... И точно като теб мисля - загубих нещо, за да получа нещо повече. Нали в живота така става, особено ако си рогат оптимист Mr. Green
Което разбира се изобщо не значи, че не си искам фотоапарата обратно, най-вече него...

# 212
  • Мнения: 619
Ама за всеки случай да ти кажа - пусни си някоя връзка в полицията, ..., че полицаите ги хванали и щели да си ги задържат, но мой колега бил случайно при познат в полицията и ми познал лаптопа... Та така ни го върнаха. Полицаят му казал - Ако не бяха твои хора щяха да им останат откраднаи тези неща Rolling Eyes
Потвърждавам,така действат...е, сигурно не всички,но...

# 213
  • Мнения: 6 243
Глупости пишете тука за полицаите.

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 732
Jade, за следващия път ще знаеш да пускаш сот-а, съжалявам за случката хия не е приятно. Свекърва ми още не е прежалила един факс, хем е бил пуснат сот-а и са ги хванали по - късно крадците ама.

Аз пък да се оплача - имам среща на випуска в събота, обаче бебока е болен Sad , туй момчетата по - трудно се гледат.

 

# 215
  • Мнения: 619
Глупости пишете тука за полицаите.
Ако искаш може да ти разкажа на лични една случка...освен ако не са ме излъгали тогава..но беше и преди доста години...

# 216
  • Мнения: 6 243
Не искам.
Всеки може да вяра на каквото и на когото иска.
Аз работя с ченгета от 11 години и имам предостатъчно мой си опит.

Джейд, сори за неприятното преживяване. Дано да ви намерят мониторите, фотото и другите неща.


Нашата карантина (менингит) е почти приключена. До края на седмицата ще знаем със сигурност.

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Нашата карантина (менингит) е почти приключена. До края на седмицата ще знаем със сигурност.
Какъв менингит?
Болна ли е била Иринка?
За нея се сетих, защото Антония каза, че в градината ви имало карантина за това.


Аз пък да се оплача - имам среща на випуска в събота, обаче бебока е болен Sad , туй момчетата по - трудно се гледат.
Танче, не се оплаквай от момчето. Като ти дойдат такива мисли се сети, че някой ден ще стане мъж и тогава ще е още по-сложно... обаче друга ще му бере гайлето Wink
Пожелавам да се оправи бързо, а ти да успееш да отидеш на срещата.

# 218
  • Мнения: 3 926
Глупости пишете тука за полицаите.
Не са бе. Няма да седна да лъжа сега Hug
Така си беше. Бяха ни обрали по време на мач. Пичовете хитри - знаят, че има първенство (не помня кое беше), звънят и ако никой не тръгне към вратата - влизат.
Ченгетата ги бяха заловили 2 дни по-късно.
Всъщност въпросния колега, който ми каза ми се обади да ми каже, че са ги хванали и, че нещата ни са в полицията. Аз тогава бачках в СКАТ (все още си бяхме в Бургас). Той дори не знаеше за камерата. Само познал лаптопа ми, че тогава ходех с него на работа. Тъпо, но си е чиста истина Peace

# 219
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Наскоро бях в компанията на трима полицаи......на такива работи се наслушах Mr. Green


Асе  , радвам се за Любчо  , обаче е редно да се помисли как ще поправите грешката с Мария  все пак. Имам идея - на проверовъчен след две години , а? Laughing

# 220
  • Мнения: 315
Здравейте  Hug

Отдавна не съм влизала във форума. Гледам темата е много добра и хубава, някои мами отново са бременни. Разбрах, че бременните сега са  -  Асинка, Вечерница , МТВ, Мини79  и Нели на Ekcnpec.

Честито на всички бремелинки!  preggo  newsm51

Ами и ние да се похвалим и да се включа към отбора на бремелинките. Ще си имаме 2-ро бебче, очаква се към края на декември или началото на януари. 

# 221
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Честито  , от около седмица чакам да се похвалиш официално в темата....Леко бременеене и едно здраво бебче ти пожелавам ! Hug

# 222
  • Мнения: 9 494
Добре дошла в отбора KrisDiMar  WinkЛеко и безпроблемно бременеене Hug

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 732
KrisDiMar, лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 224
  • Мнения: 619
Леко и безпроблемно бременеене и от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт