Стара Загора 51 - Стари муцуни с нови кореми

  • 32 827
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 865
Изпуснах аз тортата на кумата....да му се невиди!!!
Честито на всички бременни.Лека и безпроблемна бременност желая.И здрави бебчета да гушкате когото им дойде времето!
Танче като слизаш към центъра обаждай се!

# 46
  • Мнения: 619
А коя е Ваня  newsm78
Тортата беше вкусна... 

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
А коя е Ваня  newsm78
Тортата беше вкусна... 
Е що не пита като ходи на Бирхалето днес...там щяха да ти обяснят. Аз без торта не казвам нищо Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 619
А ти що не дойде?
За да не ми се сърдиш ще ти се подмазвам с немски шоколад  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 6 243
Добре заварили на всички!
Аз пак съм тук.

Тъкмо се канех да пиша, че не съм аз бременната, ама гледам, че Дидо е изплюл камъчето. Ей сега в този момент искам официално да ме признаете за "третото око". Дидо сеща ли се кога го попитах дали Нелито не е бременна?

Та от мен вече официално - честито на най-новите ни бъдещи майки - Нели и Мини!!!

Лали, подкрепям те на 100% за това, че трябва да не оставяш нещата току - тъй. Но ако това може да внесе някакво спокойствие у теб, съм длъжна да ти кажа, че не бива да съжаляваш за това, че мъничка не е приета в посочените от теб ДГ. Както знаеш, и двете са ми в района. Писала съм за това, но и двете места за мен са напълно неприемливи. От едната отписах Иво навремето, а в другата Ирина беше приета, записана и я отписах след първата родителска среща. За ДГ на "Хан Аспарух" моите съседи дават прекрасни отзиви. Аз сЪм водила малката в двора на тази детска градина да си играе и имам впечатления от лелите, които гледат нощната им група, че се държат прекрасно с децата. Дано да останеш доволна.

И да не забравя:  ДА НИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯТ МУЗИКАЛЕН ИДОЛ   superuu  superuu  superuu

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Тъкмо се канех да пиша, че не съм аз бременната, ама гледам, че Дидо е изплюл камъчето. Ей сега в този момент искам официално да ме признаете за "третото око". Дидо сеща ли се кога го попитах дали Нелито не е бременна?

И пак добре дошла!

Не знам за тях, но на мен това ми изплува в главата, веднага след като ми сервираха новината. Спомних си точно въпроса ти "Абе Нелито да не е бременна?"
И понеже няколко пъти след това ми се струваше, че корема и расте и има някакви признаци и аз питах, ама те упорито отричаха  Mr. Green

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не бе, не сме отричали... Само не потвърждавахме... Mr. Green

А за "третото око" - съгласен съм... Датата, на която попита беше 25 април, ден петък, около 2 следобяд... Нели тогава беше в осма седмица... И не знам дали-или окото е третото, ама със сигурност е набито... Wink

Пък ти недей чака много и нас да ни се набива в окото... Изпреварихме те... Party

# 52
  • Мнения: 6 243

Пък ти недей чака много и нас да ни се набива в окото... Изпреварихме те... Party
Никога не съм възприемала създаването на деца като състезание, но ако предпочиташ - ок, с третото ме изпреварихте. Аз ви изпреварих с първото и второто. Така нали е най-честно да се подредим на почетната стълбица.  Laughing

# 53
  • Мнения: 426
Честито на бременните.
В колко се събирате на Бирхалето /нали това е Театъра/, аз вече работя в центъра и почивката ми е от 12-13. Ако нямате нищо против да си бърборя с вас.

# 54
  • Мнения: 109
Честито на бременеещите мами и доволни татковци!Желая ви здрави и красиви бебета Laughing
Благодаря за отговорите ви.Иве точно от Владимирова имам наблюдения,че на приказки го докарва чудесно,много отзивчив човек е ,но като добър специалист много неща и куцат.Любо не е бил при нея,но горе-долу всичките ми познати деца в един или друг момент са били.На ясла е от миналата седмица и от утре ще го пробват да спи и се надявам да няма проблеми.Иначе се обзаведе със сополи,но ми казаха да не го спирам само заради това че щял да го преодолее.А искам да сменя личния му лекар най-вече защото съм супер доволна от хомеопатката ни ,но понякога ни излиза малко скъпичко.Та затова се ослушвам за такива с хомеопатична насоченост.

# 55
  • Мнения: 855
Ами успех в търсенето, дано някой даде съвет  Peace А за сополите- ние сме с тях 3 дена след като почна яслата, та до сега така, има няма месец и половина  ooooh!

Експри и Нели, честито   bouquet Лека и безоблачна бременност на Нели  bouquet

Днес ходих на лекар и да ми е честита гнойната ангина  ooooh! Сисо ме целува миналата седмица, лигави ме и ей го на  Confused Температура и режещо гърло, Жоро си пийва ледена биричка, а на мен устата ми се пълни със слюнка и не мога да преглътна  #Cussing out
Та така....

Лека вечер   bouquet

# 56
  • Мнения: 619
Гери,казвай де ще записваме челядта...Ави пак си вдига Т...Утря ще я водя при...  Thinking хм,Масларски-бил завеждащ Детското или нищо такова..  Thinking

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Въпрос - от къде идва името на град Провадия?
Позналия черпя бира.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Въпрос - от къде идва името на град Провадия?
Позналия черпя бира.

Аз не знам! Това значи ли, че трябва да черпя бира? Grinning

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Въпрос - от къде идва името на град Провадия?
Позналия черпя бира.

Аз не знам! Това значи ли, че трябва да черпя бира? Grinning
тИ пък задължително щото снощи ме остави сама и ми върна мъжа изтощен Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт