"Лято вече тук дойде, шляпа босо ПАЗАРДЖИШКОТО дете!"(23)

  • 10 560
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Айде и аз да се цопна в темата! Мами препоръчайте ми добър кожен лекар?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 511
  ura  ura  ura
Нашето момче спечели!!!
ТОМА,ТОМА...
  bigdance2  bigdance2

# 17
  • Мнения: 2 336
Браво на Тома! smile3501  superuu

# 18
  • Мнения: 1 938
Хе-хех!
Нора не ми харесваше.  Crossing ArmsСигурно съм била пристрастна и лекинко необективна. Mr. Green
Томаааааааааааааааааааааааааааааааа!
 Party Party Party

# 19
  • Мнения: 305
Ей браво на ТОМА! newsm44  bigdance2 newsm74

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 27
Запис Hugи честитки за 1.06 за децата ви и за бъдещите дечица на бременните мами..Simple Smile Бог да прости Христо Ботев и геройски загиналите.
Честито за Тома! Гордост си ни е!

# 21
  • Мнения: 181
Добро утро!
Тази сутрин май аз съм най-ранобудна. Малката ме събуди да папка в 6.30ч и от тогава не съм заспивала, та викам чакай да ви поздравя за добро утро.
Браво на Тома! Определено повече ми харесваше от Нора! Да му е честита победата!
А аз от вчера съм на морска вълна, макар и още да е далеч морето. Но вече е сигурно, че ще ходим на Китен, средата на юли. Дано да не е много зле  Praynig Пък и бебка ще вземем, но ще взема и племенницата ми, която е на 10 год, че да ми е по-весело и да тренираме за второ  Laughing Laughing Laughing
Пожелавам ви приятен и усмихнат ден!!!

# 22
# 23
  • Мнения: 2 336
Добро утро

# 24
  • Мнения: 319

А аз от вчера съм на морска вълна, макар и още да е далеч морето. Но вече е сигурно, че ще ходим на Китен, средата на юли.


Значи живи и здрави ще сме заедно на Китен - ние сме от12 юли Peace

# 25
  • Мнения: 227
 Добро утро!
Еееех,Lady_Sunny и на мен днес настроението ми е едно такова,морско синьо,ухаещо на море,макар че слънцето го няма никакво днес,но коктейла "Синя мечта" е от мен.




 На мен като изпълнител повече ми допадаше Нора,но се радвам,че спечели Тома,бе непринуден и себе си,оригинален и естествен,а това са все неща,които печелят уважението ми.Да му е честита победата на Тома!
 А днес,имате ли си мечта?!

# 26
  • Мнения: 529
Добро утро  Tired

Браво на Тома  newsm44
Mari_Pz вас съм видяла на Острова, другия път ще се обадя  Peace
crazybrat, как мина първият работен ден?

# 27
  • Мнения: 181
Mari_pz, ами може да се видим и да пием по едно кафе (или нещо друго) на морето. Ние ще сме там от 14-ти и като му дойде времето може да се доуговорим с теб къде да се видим и да си сменим координатите  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 413
Добър ден!

Браво на Тома!Исках той да спечели. Peace

Пипилота, да, имам си мечта днес.
Мечтая си поне за един ден хората да бъдат добри.Може пък да ни хареса... Crazy
Ще ми се да не сме толкова дребнави и все да се надцакваме... Confused
Простете за словоизлиянията, ама ме ядосаха на работа.Всъщност даже не съм ядосана, по скоро съм обидена и ми е едно такова грозно.
Сега в почивката отивам на козметик, може пък да ми мине. Crossing Arms

Лек ден на всички!

# 29
  • Мнения: 181
Добро утро!
Еееех,Lady_Sunny и на мен днес настроението ми е едно такова,морско синьо,ухаещо на море,макар че слънцето го няма никакво днес,но коктейла "Синя мечта" е от мен.




 
Благодаря за прекрасно синия коктейл. Още повече запали в мен желанието ми за море, пясък и слънчеви дни  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт