ПЪЗЕЛИ- 2

  • 95 975
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Аз като нямам място и такова килимче за навиване на пъзела си взех една голяма хавлиена кърпа и на нея. Е малко е неудобно, че е мека и се разпиляват сглобките, но пък я навивам с пъзела вътре и си запазвам долу-горе нареденото.
Мислех си дали няма да стане на тия сламените рогозки, дето ги продават за плаж. newsm78

# 46
  • Мнения: 2 425
Май ще се пързалят по време на навиването  Rolling Eyes

# 47
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Мислех си дали няма да стане на тия сламените рогозки, дето ги продават за плаж. newsm78

Може и да стане. PeaceАз използвам най-обикновен картон. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 277
Честит имен ден, yanac   bouquet!
Пожелавам ти здраве, късмет и много щастие!

# 49
  • Мнения: 2 697
Момичета, привет на всички! Grinning

Проблемът с мястото за редене май е всеобщ, аз споделях преди време, че редя на фазер, качен на холна масичка Crazy Първоначално започнахме на пода, но и аз, и гостите щяхме да получим гръбначно изкривяване накрая Mr. Green

Между другото, чудя се какво да правя с моя гигант Thinking - наумили сме си да го рамкираме и да го сложим в хола, но майка ми днес е разпитала в Бриколаж, рамката ще струва общо около 80 лв...Струва ми се много, а и, честно казано, някакси не ми стоят пъзели в тежки рамки, искаше ми се по-скоро такава с клипсове. Ще видим какво ще решим, другият вариант е (клоня повече към него) да залепим пъзела и да не ползваме стъкло и рамка...Та такива ми вълнения в нашата къща...
За малко да забравя - ето го нашето творение, снимано в цялата си прелест на пода (защото моя милост успя да счупи масата Mr. Green) hahaha А за да го снимам почти целия, трябваше да се кача на стол - абе бях за снимка просто Mr. Green

Още нещо - за малко да забравя Wink В час със с форумските клюки и научих, че Майра е родила тези дни момиченце, което ще носи прекрасното име Ноеми.

Да й е честита малката Ноеми, нека изживеят пъстри и красиви мигове заедно  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 008
Шехина-възхитителен е пъзела GrinningЧестито на Майра-здраво,щастливо и обичано да е детенецето.  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 659
 Честит имен ден на yanac и на всички останали, които празнуват днес. Здраве, щастие, пари и много сбъднати мечти

 Честита дъщеричка на Майра да и е жива и здрава и много да я радва


 Шехина пъзела е невероятен - нямам думи просто. Относно варианта, който обмисляш да залепиш пъзела без да слагаш стъкло - аз преди време го пробвах, но като закачих пъзела на стената и той след време се изкриви. Доста тежички са пъзелите и като не ги придържа нещо се кривят.
 Моя син днес намаза един пъзел - подариха му го в аптеката, рекламен на Проспан със жабка. Той много му се зарадва и си го нарежда няколко пъти като се прибрахме вкъщи.
 Despina и аз преди се замислих за рогозките, че имам две, три вкъщи, но си мисля, че ще закача, защото те все пак не са абсолютно гладки, а и моите поне са захванати с някакви конци, в които също ще запъват парченцата. Може би ще стане добре ако я покриеш или пъхнеш в чаршаф и така хем пъзела ще е на равна и що годе гладка повърхност, хем с рогозката ще ти е лесно да го навиваш. Абе от опит глава не боли са казали хората - пробвай докато откриеш най-удачния вариант.

# 52
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
 newsm51  Благодаря за пожеланията! newsm51

# 53
  • Мнения: 353


Мили любителки на пъзели,разпродажбите у Френско започнахаа тази сутрин в 08,00...
Поръчах си аз пъзелченца по 3-4 ?  Wink...Картинката е едно бонбонче от 204 части,което се реди с пинсета  LaughingВзех и други:пъзел-ключодържател-триизмерна топка...
ето от тук http://www.rue-des-puzzles.com/catalogue/puzzles_en_promotion_106.php
Това са тези с брадварската доставка.Но нали предложиха ,ако се организираме за по-голяма поръчка да предложат нормална цена.


Вероника-естествено взех и твоите мечета-Пристигат у нас утре следобед.

# 54
  • Мнения: 1 277
Шомон, много е красив пъзелът, който си показала.
Аз вече си харесах два пъзела. Има ли други желаещи за да се организираме за по-голяма доставка?

# 55
  • София
  • Мнения: 586
Шомон, много е красив пъзелът, който си показала.
Аз вече си харесах два пъзела. Има ли други желаещи за да се организираме за по-голяма доставка?

И аз си харесах няколко и съм навита да поръчаме, но все пак колко ще струва доставката? И кой ще се оправя с френския Laughing

# 56
  • Мнения: 1 008
Шомон, много е красив пъзелът, който си показала.
Аз вече си харесах два пъзела. Има ли други желаещи за да се организираме за по-голяма доставка?

И аз си харесах няколко и съм навита да поръчаме, но все пак колко ще струва доставката? И кой ще се оправя с френския Laughing
Не знам за френския-но кой може да ми измисли оправдание да си купя тези Grinning




Май по-добре да спра дотук,че се размечтах Crazy

# 57
  • Мнения: 2 425
Оправданието е: Не можах да издържа на изкушението и без да искам, взех че си ги взех  hahaha

# 58
  • Мнения: 1 277
Оправданието е: Не можах да издържа на изкушението и без да искам, взех че си ги взех  hahaha

Или "Бяха единични бройки на много изгодна цена. Ако бях почакала малко щяха да свършат" Laughing
(това оправдание съм го използвала и понякога действа Embarassed)

# 59
  • Мнения: 2 425
Е то след покупката, каквито и да ги мотаме и увъртаме, връщане назад няма. Само бързо ги разопаковай и поизцапай опаковките уж неумишлено  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт