имам ли основания за притеснения

  • 2 167
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
здравейте,казвам се мария и съм на 23. скоро реших да имам бебе и съответно започнахме да правим опити, но тази сутрин ми дойде и 4естно казано съм малко разстроена. знам, 4е не може да стане веднага, но въпреки това мн ми се иска. малко странно ви се струва сигурно, 4е въпросът ми е наивен, но исках просто да стане веднага. моля ви за някакъв съвет
Здравей Мария,
Според мен имаш повод да се притесняваш-ще се наложи да си купуваш пак превръзки този месец, а пък като ти свърши цикъла - ще трябва пак да правите секс Grinning
Какъв съвет искаш в същност? newsm78
Прочети тази тема, съвсем отскоро е: Колко бързо стана бебето?

# 16
  • Мнения: 8 999
И това ще стане все някога. Въпросът е да не спираш да опитваш, но и да не е прекалено често. Добре е да прочетеш малко литература по въпроса за това кога, как и къде се правят тия работи.

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Повече сеХс и се наслаждавай ...... а другото ще е с привкус на изненада  Hug



Успех   bouquet

# 18
  • Мнения: 518
Когато най-малко очаквате, тогава ще стане! Не го превръщай във фиксидея - душевното равновесие също има значение! Успех! newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 1 391
Когато най-малко очаквате, тогава ще стане! Не го превръщай във фиксидея - душевното равновесие също има значение! Успех! newsm10
Абсолютно вярно.

# 20
  • Мнения: 593
С първото ни дете бебеправенето продължи 4 години, а второто стана изнанадващо, когато баткото беше на година. Момичетата са ти казали: Ще стане тогава, когато най-малко очаквате.

# 21
  • Мнения: 326
И на мен ми стана гадно, когато не се получи от първия път, както си мислех, че ще стане. Сега направо ми става смешно, как ли съм го мислела това  Thinking Е, стана от втория опит, но това си е късмет и мноого секс...

# 22
  • Мнения: 4 753
Ще стане,не се притеснявай,и не си мисли глупости.Това че не е станало от първия месец не е
повод за тревога.Възможно е да не сте улучили точния момент.Може да си купиш тестове за овулация  Peace

Може да не сте улучили овулацията...  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Когато най-малко очаквате, тогава ще стане! Не го превръщай във фиксидея - душевното равновесие също има значение! Успех! newsm10

Много точно казано Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Когато най-малко очаквате, тогава ще стане! Не го превръщай във фиксидея - душевното равновесие също има значение! Успех! newsm10
Много точно казано, и двете ни деца не бяха планирани.Успех!

# 25
# 26
  • Мнения: 3 743
Когато ние започнахме бебеправенето, моята лична докторка ми каза, просто се радвайте един на друг, бебето ще дойде. Така, че повече спокойствие и добро настроение. При нас бебето стана на втория месец и сега го чакаме всеки момент Heart Eyes.
Успех  Hug

# 27
  • Мнения: 18
Когато най-малко очаквате, тогава ще стане! Не го превръщай във фиксидея - душевното равновесие също има значение! Успех!


Много точно казано. При мене с първото стана след 8 месеца а сега случайно. Успех  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 10 331
Спокойно, бе момиче. Само един месец сте пробвали. Следващия път се опитай да не мислиш за бебеправене, а за секс.

# 29
  • Мнения: 9 814
Спокойствие, това е моят съвет.

Общи условия

Активация на акаунт