ето част рецептите на kfc

  • 22 869
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Преди няколко дни си купих Градински чай(Салвия му е другото име) от билкова аптека.
За лученото брашно-не знам.

# 16
  • Мнения: 1 771
Лучено брашно се продава в магазините за подправки насипно където продават, а градиннски чай на пазара.

# 17
  • Мнения: 1 983
месри много ,намерила съм всички подправки,само да намеря лученото брашно и ще опитам рецептата
ако стане ще ви се похваля Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 250
месри много ,намерила съм всички подправки,само да намеря лученото брашно и ще опитам рецептата
ако стане ще ви се похваля Mr. Green

Чакам с нетърпение да се похвалиш   chef

# 19
  • Мнения: 5 250
Днес ще ходя за подправките,но моля ви кажете ми как да преценя колко да купя.В рецептата пише 3 с.л.,1 ч.л. ама това в грамажи колко е горе долу  newsm78

# 20
Лучено брашно се продава в магазините за подправки насипно където продават, а градиннски чай на пазара.

В Метро - на Котани
салвията леко горчи -

# 21
  • Мнения: 3 927
Днес ще ходя за подправките,но моля ви кажете ми как да преценя колко да купя.В рецептата пише 3 с.л.,1 ч.л. ама това в грамажи колко е горе долу  newsm78

В същото това магазинче на колхозния взех да си купувам салвията и викам на продавачката "ами, 50 грама". Жената взе една голяма торба и започна да сипва вътре.......стигнахме едва до 13-14 грама, а торбичката беше преполовена. От тези грамове напълних две бебешки бурканчета (от 200 мл) и половината ми стои още, а я купвах отдавна таз подправка.
С две думи: купи на око, листата са сухи, но обемни. После се претриват на ситно.....

# 22
  • Мнения: 141
момичета,всичко е много хубаво обаче незнам откъде да намеря градински чай и лучено брашно newsm78,има ли някоя подправка,която да е подобна на градинския чай и някой знае ли как да си направя лучено брашно? newsm78

за лучено брашно не мога да помогна, но салвия/градински чай/ има и в аптекитe, в които продават билки. Има много характерен аромат и е страхотна подправка за картофи, риба, месо.

Жалко, че на този сайт няма рецепта за ЗИНГЕР. Това е единственото нещо което ям в KFC от години.

Общи условия

Активация на акаунт