МОМИ4ЕТА КОИТО СА ЗАБРЕМЕНЕЛИ ОТ ИНСЕМИНАЦИЯ?

  • 19 424
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
Имам дъщеричка от I (първо) инсе, първоначално мъжки фактор, после се установи тежко Хашимото и високи НК - клетки при мен. И вярвам в чудеса!   bouquet  Hug

# 16
  • Мнения: 1 224
И аз имам момченце на 5 години от първо инсе - неизяснен стерилитет.Цяла година търсихме причина по метода на отхвърлянето - спермограма добра, хормони добри, овулация има,тест за преживяемост добър, тръбите проходими (но направих спазъм и имаше съмнения за едната тръба), лапаро за да се отхвърли ендометриоза и пргледат тръбите още по-добре...и накрая диагноза неизяснен стерилитет, план за действие - инсета и ин витро...Получи се от първото стимулирано инсе (преди това имахме 2 опита със стимулация и фоликулометрия да стане по естествения начин, но не би).Сега, пет гиодини по-късно след 5 неуспешни инсета направихме инвитро, но вече стерилитета си беше ясен - мъжки фактор.

# 17
  • София
  • Мнения: 213
И аз имам дъщеричка след 4 неуспешни инсета ,  на 5-то успяхме Grinning

Проблемът беше  липса на овулация, завишени НК клетки , инсулинова резистентност.

Успех на всички в борбата със стерилитета ! Praynig Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 1 419
И аз ще вдъхна още малко надежда.
Моите юнаци са от инсеминация със стимулация. Броя го от първи опит, въпреки че правихме две, но първия път не се спукаха фоликулите. Лали е права, че при изяснен проблем шанса е малко по-измерим = голям. При нас проблемът беше много рядка спонтанна овулация и антиспермални анти-тела.

При раждането имаше още една мацка в стаята, която беше родила след 8-мо инсе (2-ро при по-надежден лекар).  Peace

# 19
  • Мнения: 1 091
Леле, колко много бебенца имало от инсеминации. Радвам се, че споделихте,  за да вдъхнете кураж на момичетата. На мен още на консултацията ми казаха, че ще правим 4 инсеминации, защото са стимулирани май. Аз мислех, че от първата ще стане, но така  и нямах късмет и четерите са неуспешни. Бих правила още, но уговорката беше 4 и после ин-витро, сигурно така е трябвало. Момичета не се отказвайте, вижте, че е възможно и на 5, 6 опит.

# 20
  • Мнения: 1 902
И аз съм бременна след първа инсеминация.Инсето беше стимулирано с Меногон.Проблема при мен беше липса на овулация.

Общи условия

Активация на акаунт