кифличка?а, защо пък не!

  • 8 181
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
и защо въобще като се каже любовница ,всички се държат сякаш ТОЙ/великият мъж,обожаван от 2 жени/ ще се юрне да зарязва жена си.?


Абе, Деси, тук нали не анализираме неговата личност /т.е. на мъжа играещ двойна игра - съпруг и с любовница/ ?!  Ти себе си и собственото си поведение чрез него ли определяш?! #Crazy  Не мислиш ли че човек трябва или не трябва да постъпва по едни или друг начин, преди всичко за да е ОК със собствената си съвест и принципи?! ------------- И що за пример е това с трите ти връзки с женени мъже, което обаче не довело да разбиване на семействата им? - Какъв извод аджаба следва от това?! - Че ти като любовница си била толкова "безвредна" за браковете им..., та даже може би си била и полезна... #Crazy... и въпросните съпруги е трябвало един вид благодарствени писма да ти пашат?! ------------- Не мила, единственият извод е, че или въпросните мъже са били достатъчно добри лъжци та жените им да са останали в невидение..., или жените им са били от оная овчедушна порода на "търпящите".              

Извинявам се ако тонът ми е агресивен /напоследък забелязвам известна екстремистка тенденция у себе си Mr. Green/, но това е което мисля.  И държа да подчертая дебело, че мнението ми  НЕ СЕ ДЪЛЖИ на личен опит с кифли /т.е. нищо подобно не съм преживяла, което да е разрушило брака ми, че заради това да съм толкова категорична/.

И понеже питаш за "опции", защо не визираш възможността за връзка с мъж, който вече е бил женен, но е разведен? newsm78  Или тая категория не са достатъчно добра партия за теб?!

# 16
  • Мнения: 165
като го правиш ти - ти носиш отговорността и последствията.

След като това ще ти донесе положителни емоции - защо не? Става въпрос само за секс предполагам ..Хвалиш се от тези връзки, но не разбрах защо си ги прекъснала  newsm78 Наистина ли не оставиха някаква празнота в теб, а само те обогатиха?
Ако си нямала душевни терзания - мога само да ти завиждам ooooh!
Никой не си изнасилила, нали? Laughing
Не мога да те съдя, живота си е твой, нека да е пълноценен, живей го както ти харесва.

# 17
  • Мнения: 911
     Разбира се изключвам една малка група случаи, когато жената се влюбва в женен мъж без да има представа обаче за тая "малка подробност" и чувствата вече са достигнали по-сериозно развитие, когато научава че той е "бракуван" Mr. Green... Само тогава бих разбрала поведението на такава жена.
     Нооооо сама съзнателно и целенасочено да се набутваш във връзка с женен мъж.... Айде повече да не говоря, че ще взема да кажа нещо, от което авторката на темата ще се обиди...
     

Блонди, мама, (докато се изкажа, ти пък взе, че написа още един пост)

подписвам се под всяка твоя дума в целия ти пост по-горе, а цитатът ми е много по сърце, защото the LOVE of my life, какт'се казва, беше точно такъв мъж - разбрах, че носи и брачна халка, едва след като бях затънала дотам, че...до ден днешен ми припарва като се сетя за него. Пет години скитах по света и...чаках...и аз не знам какво чаках Sick

Наскоро разбрах, че имал...new wife, new life...както сам ми написа; тази "новата" му е родила син преди две години.

Няма да ви казвам, че когато ми написа за новото си семейство и ми изпрати снимка на прекрасното си детенце, това беше един много много тъжен за мен ден  Sad

Не ми било писано да съм с любовта на живота си...

Но това не означава, че нямам опции!  Peace

# 18
  • Мнения: 277
...признавам си,че съм имала 3 връзки с женени мъже.
е ,в този форум не се гледа с ,,добро око,, на такива връзки ,но не всичко в живота е предвидимо,нали?
та и 3 те ми връзки с такива мъже бяха прекрасни,съдържателни ,обогатяващи...
и безперспективни.
признавам.точно затова е и темата.
Anna T.,тогава бях мома.

# 19
  • Мнения: 1 425
естествено една част от вас са тук точно поради раздяла,породена от връзка тип кифла-съпруг.
чудя се какво ли е да си от тази страна на барикадата.???
От другата страна има болка и наранени чувства. В добрия случай има безразличие. Но теб всъщност не те интересува това - ти просто се правиш на интересна.

все си мисля,че е по-добре да си любовница,отколкото съпруга.

Ако си мислиш така няма какво да коментираме.

поне думата любовница предполага това.внимание,цветя,срещи ,криене,подаръци,любов,секс...
Думата съпруга предполага същите неща без необходимостта да се криеш.

... и въобще жени в нашето положение колко опции имат?
Опции винаги има, ама на теб не ти трябват опции. Трябва ти оправдание на постъпките ти.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
добре,а опциите на такива като нас какви са?
защо никой не говори за това?
не съм монахиня и нямам намерение да бъда.нито пък ще играя жертва.да ме съжаляват хората.
Защо смяташ че нямаш опции, някой ти е набил в главата , че не можеш да имаш друг /т.е. неженен ли/? В голяма заблуда си. Мога да ти кажа, че за неангажираща връзка не е необходимо да търсиш женен, когато има толкооовввввааа много неженени и всички те искат неангажиращи връзки /ако се замислиш в повечето случаи ние жените искаме ангажиращи връзки - сигурност, стабилност и и бля бля бляяя/.

Повечето от нас не искат да са монахини и не са  Peace Много от нас имат и дълготрайни връзки - пълноценни, други са на етап краткотрайни - неангажиращи и т.н.
А относно това дали ще го играеш жертва и ще те съжаляват хората - това зависи от теб. Ако ти се чувстваш жертва и другите ще гледат на теб като жертва.
А ако супер си се загрижила за това какво ще кажат хората - то си помисли как ще изглежда в очите на хората това, че си разведена с две деца и сега искаш да развалиш семейството на друг , че да страдата 4 деца /примерно/.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Уааууу Пантер  Peace Peace Peace
все си мисля,че е по-добре да си любовница,отколкото съпруга.

Ако си мислиш така няма какво да коментираме.

Има предвид, че го вижда само в най-добрата му светлина, не пере мръсни чорапи и не вика по него да си прибира мръсното бельо в коша за пране и т.н.


поне думата любовница предполага това.внимание,цветя,срещи ,криене,подаръци,любов,секс...
Думата съпруга предполага същите неща без необходимостта да се криеш.


 Peace А и още доста неща - повече време прекарано заедно, почивки с децата или сами, семейните сбирки, усещането че сте едно цяло нещо и т.н.

# 22
  • Мнения: 903

поне думата любовница предполага това.внимание,цветя,срещи ,криене,подаръци,любов,секс...
Думата съпруга предполага същите неща без необходимостта да се криеш.
smile3501 smile3501 smile3501

# 23
  • Мнения: 1 425
Аз съм си глупав затова ще питам, че така и не разбрах.
Що трябва да е точно жененnewsm78

# 24
  • Мнения: 1 327
=============
та и 3 те ми връзки с такива мъже бяха прекрасни,съдържателни ,обогатяващи.
==============
разочарована съм от ергените.никога не разбрах и не почувствах какво е това семейство.
==============

desilosha, не знам защо сте се разделили със съпруга ти, но това, че си имала 3 временни връзки със женени мъже не означава, че ще може да ги направиш 10. И наистина точно в този подфорум не му е мястото да се хвалиш колко хубави връзки си имала с мъже, докато жените им са ги чакали. Тъпо е...

# 25
  • Мнения: 2 863
Хора, човек като се ожени  не значи, че е умрял.... и в  живота нищо  не е така идеално, както във форума..... и може да се случи да се влюбиш в женен мъж, че и той в теб и може това да разбърка много животи, но кой точно трябва да си направи харакирито от  цялата работа...???
Съпругата, която си навира главата в пясъка, че да не би да види промените в къщи,  съпругът отдавна изстинал и загубил всякакъв интерес към жената, любовницата, сама вероятно  пренебрегвана в къщи.... Не става така, в живота  черно и  бяло няма.... Аз поне не виждам такова... но това което  със сигурност виждам напоследък е семейства, който се крепят на  широко затворените очи на съпругата....И да, може би  младите 20-30 годишни имат опции, но се съмнявам, че на 40 примерно има много опции- мъжете са или женени или  просто не стават, ако до тогава никога не са се  женили, разведените свободни мъже са по -скоро рядкост, защото в общия случай те много скоро намират нова връзка или са имали таква заради, която са  напуснали брака си.

Много моля не ме изяждайте, била съм от двете страни, в случая разсъждавам по принцип....

# 26
  • Мнения: 2 723
поне думата любовница предполага това.внимание,цветя,срещи ,криене,подаръци,любов,секс...
Думата съпруга предполага същите неща без необходимостта да се криеш.

Eeeeeee, aко някога се намери някой, който да да ме третира по този начин, със сигурност пак ще се оженя Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 671

поне думата любовница предполага това.внимание,цветя,срещи ,криене,подаръци,любов,секс...

Деси,да знаеш мацка-много ти е грешна представата,ама много.... Naughty

# 28
  • Мнения: 277
 ,,А и още доста неща - повече време прекарано заедно, почивки с децата или сами, семейните сбирки, усещането че сте едно цяло нещо и т.н.,,
точно това имам предвид,че не съм усетила никога досега.
Пантер,отговорил си си по-добре от мен.погледни назад.
а колкото до опциите-е,не изгарят от желание да имат връзка с жена,която е разведена и с 2 деца.
ергените често са хора със стабилни ергенски навици.подобна връзка ,според мен им се струва свръх,защото всеки търси лесното.
защо не разведен ли?
ми по същата логика ,поради която не искат разведена,че и с дете,па и 2.
всеки се догажда или предполага ,че щом се е разделил възможно е да не е ,,качествена стока,, айде така да го кажа.
не съм се втурнала засега в никаква връзка.просто си задавам въпроси,които може би и голяма част от родителите тук си задават.
колкото до оправданията-айде ,няма нужда!
както вече поясних не съм ,,развалила,, ничие семейство.

Никси и аз !
ама първо ще подпиша онова  договорче ,дето се въртеше в нашия форум.
Jaly,ти го каза много хубаво.
wide open eyes...
щото и оня дето се е логнал там в сайта може и да е от нашия блок.
от ония семейства ,които изглеждат идеални,хармонични...
А ВЕЧЕР КАТО СИ ЛЕГНЕ ЖЕНАТА И ДЕЦАТА ОНЯ СЕ НАМУШКВА В НЕКВО ЕРОТИЧНО САЙТЧЕ И НАБИРА  ,,ЖЕНЕН МЪЖ ТЪРСИ ДИСКРЕТНА ВРЪЗКА ,,.
това е братче живота.

# 29
  • Мнения: 903
Хора, човек като се ожени  не значи, че е умрял.... и в  живота нищо  не е така идеално, както във форума..... и може да се случи да се влюбиш в женен мъж, че и той в теб и може това да разбърка много животи, но кой точно трябва да си направи харакирито от  цялата работа...???

Джали, аз смятам че изясних позицията си... в смисъл, че когато влюбването и разгръщането на чувствата предхожда научаването на факта, че обектът на същите тези чувства е женен... е друго. В състояние съм да разбера и това дори, когато изначално е известно семейното му положение, но въпреки това някакви емоции покълват и избуяват... Уви, ние не сме господари на сърцата си /и аз самата в момента съм точно в такъв капан - на сърцето.../, но сме господари на разума си... и абсолютно наш е съзнателният ни избор как да постъпим.
                   И точно срещу това е реакциата ми - ситуацията, която Деси описва изобщо не касае някакви чувства ---> става въпрос за осъзнат и целенасочен избор да влезеш във връзка с женен мъж - просто да приемеш една направена ти "оферта".  Еми сори ,ама това единствено ми предизвиква позиви за драйфане.

Деси, от последния ти пост виждам, че ти продължаваш да дълбаеш и анализираш чуждото поведение /на този женения, дето си търси дискретна връзка/ и чрез него да оправдаваш своето... Еми нямам какво повече да кажа!  Явно ти търсиш някой да те потупа по рамото и да ти каже, че всичко ще е ОК ако избереш отново да се нахедриш в "такава връзка".... 
Е, това определено няма да съм аз! Peace

Общи условия

Активация на акаунт