5000лв от общината за инвитро-Варна

  • 12 479
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 16
откаде знаеш 4е има одобрени/аз подадох още първия ден но нямам никаква информация

# 106
  • Мнения: 1 247
Момичета много съм разочарована от факта как така още преди да са приели документите на повечето семейства още първия ден има одобрени ???Как става този номер? Май пак всичко е да замажем очите на хората ? Ужасно пошло  е ."ХУБАВА РАБОТА АМА ......"
ЧЕСНО ЛИ БЕ  #Shocked #Shocked #Shocked
А ТИ ОТ КАДЕ ИМАШ ИНФО

# 107
  • Мнения: 22
Момичета имам един въпрос-изследванията,които правих за отпускане на лекарства от здравната каса са от преди пожече от половин година те няма да свършат работа нали?И още нещо да питам-има ли някакъв срок от кога трябва да си жител на варна или не?Н всички вас желая успех!   bouquet

# 108
  • Мнения: 832
За жителството - говореше се за 3г. , незнам остана ли в крайна сметка като изискване.А за изследванията не мога да кажа нищо конкретно, може би там, където приемат документите биха могли да кажат. Успех  Peace

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 15:27 от dion

# 109
  • Мнения: 3 010
Момичета имам един въпрос-изследванията,които правих за отпускане на лекарства от здравната каса са от преди пожече от половин година те няма да свършат работа нали?И още нещо да питам-има ли някакъв срок от кога трябва да си жител на варна или не?Н всички вас желая успех!   bouquet

Моите бяха от февруари и изри4но попитах дали ще важат. По принцип отговорът им беше, да не са прекалено стари примерно от преди 2 години.
Дали се изисква варненско съжителство, някъде беше писано че това е условието на Общината, и се прилага копие на личните карти и на двамата, което според е именно за да се провери този факт. В крайна сметка и двамата с мъжа ми сме от тук и за това не съм интересувала относно въпроса. Успех!

# 110
  • Мнения: 1 247
момичета някой знае ли нещо
кога ще съобщят кой са одобрени
 newsm78 newsm78 newsm78

# 111
  • Мнения: 3 010
В сряда- 10.12 трябва да стане ясно кои са удобрените  Wink

# 112
  • Мнения: 3 010
Мацки разбрах че има такива на които са се обадили ве4е, няма ли да се похвали някой?!  Laughing

# 113
здравеите,аз сам от град добри4,така и не можах да разбера пуснаха ли тая програма за инвитро ,преди новата година казаха ми 4е е била спряна.сега утидох в здравната каса там ми казаха 4е те не са занимават ве4е по тоя в1прос и ми пратиха ...не си спомням то4но име на зградата  св1рзано сас здравоопазане,оба4е и там ми казаха 4е незнаят ни6то по в1проса и пак ме пра6тат в здравната каса.незнам ве4е ком кои да са об1рна .

# 114
  • Мнения: 271
В днешния брой на в.Труд има статия с д-р Козовски от АГ Варна, който казва, че те имат записани вече 29 жени от програмата на общината от миналата година. Олимед им прехвърлили техните 15 жени също и ще започват работа по общинската ин витро програма след средата на август месец.  Peace

# 115
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, бих искала да помоля ако някой има информация за програма на Община Варна за финансиране на инвитро процедури. Пише някакви неща в нета, но не разбрах нищо конкретно. Моля ви ако някой знае нещо повече по този въпрос да сподели, или поне къде да потърся информация или някакъв сайт или..................просто търся някаква информация.
Благодаря ви предварително и успех на всики!

# 116
  • Мнения: 1 247
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28024.0
това е темата във зачатие
а това е последното инфо
На сайта на община Варна  http://www.varna.bg/adm/resh/resh_16_09.htm е публикуван списък с допълнителните 15-те двойки одобрени по програмата.


 
 
 

# 117
  • Мнения: 832
А дали ще работи тази програма и догодина? Ще отпуснат ли пак пари от Общината? Или е рано още за такава информация ...

# 118
  • Мнения: 1 247
не мога да ти кажа със сигурност
но можеш да отидеш и да провериш
знаеш ли много момичета забременяха докато ги чакат

# 119
  • Мнения: 12
Момичета благодаря за информацията, но аз не открих нищо за тази 2009 г., да ли има ново кандидатстване и къде да попитам или някъде обявени ли са условията и дата и места за подаване на молби, а процедурите по кандидатсване? (В Общината ли? - не знам)
Общо взето май само "пускат мухите".  newsm78

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт