кое име ви харесва най-много

  • 8 568
  • 205
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 25
Аз съм за Светлозар,много ми харесва!
А иначе и Симон,това също много ми харесва,за това ти го предлагам!
Успех в избора! Peace

# 181
  • Мнения: 135
Аз определено съм за Светослав Peace

# 182
  • Мнения: 18
На мен определено най-много ми харесва Самуил. Няма как иначе, нали синът ми се казва така Laughing Носи изключителен заряд.

# 183
  • Мнения: 315
Момичета, Самуил май ще излезе с рокличка - сега доки каза, че е момиче  Laughing Shocked
Другия месец като мина оново при доки и пак каже, че е момиче, ще пускам анкета за женско име #Crazy Joy

# 184
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Момичета, Самуил май ще излезе с рокличка - сега доки каза, че е момиче  Laughing Shocked
Другия месец като мина оново при доки и пак каже, че е момиче, ще пускам анкета за женско име #Crazy Joy

Ами честито.  Wink

# 185
# 186
  • Мнения: 1 477
Момичета, Самуил май ще излезе с рокличка - сега доки каза, че е момиче  Laughing Shocked
Другия месец като мина оново при доки и пак каже, че е момиче, ще пускам анкета за женско име #Crazy Joy
На мен в началото на 9-ти месец ми казаха ,че момата ще е всъщност момък.Поне имаш време да решиш за името  Joy

# 187
  • Мнения: 3 016
А така сега пък мома. При всички случаи трябва да си подготвена и за двете.

# 188
  • Мнения: 315
Аз отдавна почнах с покупките, не съм суеверна, а пък не мога да отделя много пари наведнъж. Доста неща в синьо купих, сега почнах пък в розово #Crazy.
Сънувах момче облечено в розово - не мойто, а на друга някаква жена и на сън си казах - ми мойто момче какво пречи да го обличам в розово като това newsm78
Все момче сънувам, май съм се смахнала... baby_neutral

# 189
# 190
  • Мнения: 378
За момиче - Сияна, Смила, Снежина, Сълзица...
В книгата ''Имената на българите'' има и женско име Самуила.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 08:06 от Цветава

# 191
  • Мнения: 517
Спартак, Звучи мъжествено Simple Smile...

# 192
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Lora_mum ,ако искаш да даваме предложения за женски имена вече. newsm78
Не мен ми харесват Симона и Силвия. Peace  bouquet

# 193
  • Мнения: 315
Lora_mum ,ако искаш да даваме предложения за женски имена вече. newsm78
Не мен ми харесват Симона и Силвия. Peace  bouquet
anita29, мисля да поизчакам до следващия преглед, а и ако е момиче вече съм се спряла на име - на майка ми и съпруга ми ще е  - Светломира. Майка ми е Светла, а съпруга ми Станимир Peace. Аз все имам чувство, че е момче, но времето ще покаже...

# 194

Общи условия

Активация на акаунт