Помощ за Нейка

  • 16 056
  • 347
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 19
ne  e nujno da se nosqt nqkade drehite.az moga i sama da si pera nqma da sam parvata nito poslednata.vqrvam 4e  6te se saglasite s men.

# 286
  • София
  • Мнения: 2 952
Ей хора, кажете какво е необходимо, моля ви. Получих ЛС от Нейка, но тя не знае с какво мога да й помогна. Моля, някой от запознатите да помогне на мен  Simple Smile

# 287
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607

памперси- 20 бр- за болницата
ваничка за къпаке
памперси

това са нещата които за сега не са набавени

# 288
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Да попитам само- някой има ли нещо предвид за креватче.
Ето едно креватче, което се подарява:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32577.0
Само трябва да се намери начин да стигне до София.

# 289
  • Мнения: 5 140
Аз имам една ваничка от една приятелка,тя е при майка ми ,ако ви интересува кажете,ще ви я дам няма проблем,само първо да я видя в какво състояние е.Ще ви пиша пак,може би утре ще ходя до нашите и ще я видя как е.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз поех ангажимент за ваничката и другите неща, които Йоси писа по-горе. Не можех да открия Нейка, но днес ми е пуснала новия си номер и утре ще й звънна, за да отнеса нещата при нея.
Не писах тук, за да не правя излишна навалица, но явно трябваше да свирна, че съм поела ангажимента.

# 291
  • Мнения: 311
И аз мога да помогна ,само да знам от какво има нужда момичето.Мисля,че ще е добре да има памперси предварително,че те никога не са в излишък особено за новородено,а и ако няма средства трудно ще си ги осигури сама.Ако смятате,че съм права изпратете ми адреса,ще изпратя колет с каквото е нужно

# 292
  • София
  • Мнения: 2 952
Нейка вече има памперси за първите десетина дни.
Дали тя остава да ражда в Сф? И съответно още нещо и кога би трябвало за нея или бебето?

# 293
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, като роди Нейка ще пиша какво е положението. И тогава ще говорим какво ще правим.

# 294
  • Мнения: 5 468
Момичета, като роди Нейка ще пиша какво е положението.
Не роди ли вече Нейка? Нали термина й беше юли месец.

# 295
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Онзи ден говорих с нея на кю. Не е родила Simple Smile но ще е скоро.
Малко е полежала в Патологиите за задържане. Скоро чакайте бебето, на 29-ти е термина, но май ще се роди по-скоро.

# 296
  • Мнения: 488
Чакаме! Simple Smile

# 297
  • Мнения: 1 313
а в коя болница е настанена???

# 298
Според последното, което Нейка  е казала на Деси- рибка, тя не си иска бебето. Щяла да го остави за няколко месеца, да ходела при бащата в Холандия, да поработели и после щели да си вземат бебето.Луда работа.Аз и Деси вдигнахме ръце от нея. Опищяхме света, то банкови сметки ли не бяха,доктори, квартири, една друга съфорумка и беше накупила тенджери, тигани, джунджурии, телевизор има в квартирата, всякакви грижи - не става и не става. Не мога да разбера какво още иска това момиче?!?Аз бях сложила в попечителски фонд 1000 долара на нейно име, но се отказвам от нея. Тя е неуравновесена, не знае какво иска, глезена, капризна и нахална на всичкото отгоре.
Отказала е да иде в Самаряни, хората не могат да се начудят с нея.
За мен случаят Нейка е приключен. Да се оправя както може. Половин България, колко хора от чужбина скочиха да и помагат, Деси си беше посветила голямата част от времето на нея, Нейка не поема. Интересно ми е само, в родилния дом като откажат да поемат отговорност за бебето и, а това ще стане, на чие рамо ще ревне Нейка.
За да не се чудите коя съм, аз и дадох първоначалният кураж да не си оставя бебето в дом.Следяла съм историята много от близо, наясно съм с всички детайли и заявявам най-отговорно: НЕЙКА,ОТКАЗВАМ СЕ ОТ ТЕБ!

# 299
  • Мнения: 254
 Следя темата от самото начало, но не съм писала по нея. На това нейното му се вика да се подиграеш с милоста,жертвоготовността,помощта и съзнанието на хората, да си играеш с живота на нероденото си дете и да си егоист в пълния смисъл на думата. Отвратена съм newsm61 това е ЦИНИЗЪМ #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт