Декемврийското дете скоро ще почива на море

  • 22 724
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Нелка, много ще се радвам да се видиме. За плаж също съм навита, ама до тогава и аз трябва малко на диета да се сложа. Ние тази година само на Симитли ходим, че на Аква парка е студена още водата, ама като дойдете ще го измислим къде ще отидем. Laughing
Благодаря за комплиментите за Вики. Докторката каза че се коригира диоптера и с възраста се израства. Ама сега трябва да ги носи най-вече защото много я боляха главичката и очичките. Откакто ги сложихме вече не се е оплаквала. Laughing

# 31
  • Мнения: 4 195
мкп слушай Нели Heart Eyes
Дам, от Дюкан, но едвам ю издържам вече и ще мина или на НДВ или на 90 дневната ( по лесна е)
просто това месо - сега седя глана, само и само да не хапна пилешко, щото ще се издрайфам, толкоша много изедох ooooh!
но факт - 5 кила свалих не за 12 дена а за 5 Peace, но аз имам да махам още цели 15, така че тези не ми личат Cry
секс ли каза някой, кво беше това Mr. Green, шегув, с моя мъж се преоткрихме, сега остава и едно бебе да направим и я втасахме
Нелка, разбирам те, как искам един уикенд спане, ядене и пиене, сама, или с приятелка, ама нищо да не правя, нищичко Tired
освен да се организираме за една събота и неделя нещо, на някой на вилата, а Crazy
ама без деца, мъже и любовници Shocked Laughing

# 32
  • Мнения: 5 790
мкп слушай Нели Heart Eyes
ама без деца, мъже и любовници Shocked Laughing

И аз в групата на мечтателките за почивка да се включа...  Laughing

# 33
  • Мнения: 4 195
мкп слушай Нели Heart Eyes
ама без деца, мъже и любовници Shocked Laughing

И аз в групата на мечтателките за почивка да се включа...  Laughing
добре де, все пак, не можем ли да измислим нещо - 2 дена някъде, аз дори знам къде, в един чифлик, близко до софия, тишина, чист въздух и пиене Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 5 790
Само да не е тази седмица, че съм на работа плътно.

# 35
  • у дома
  • Мнения: 708
хмм..

Привет!

На големи патерици честита 1ва годинка на Ем4ето!  Heart Eyes и На помъдрялата ни Деси    bouquet

Пиячка, секс, диета .. добри теми за размисъл.

При мен само работа, работа и пак работа. И странното е, че си умирам от кеф, че имаме работа, макар че съм като пребито куче всяка вечер. Който не е губил работа и не е видял плодовете на свършеното от самия него, не знае какво е.

Миленка, по принцип първите дни на градина са спокойни.  Но пак си е до дете - изчакай да мине седмица или 2 преди съвсем да се успокоите с баба Веси. По някое време ще се светне Русокоска че по цял ден, цяла седмица ще е там.

Учудва ме, че има доста декемврийчета с памперси още - аз не помня вече откога сме без - нито денем , нито нощем. Слагах отдолу под протектора за матрак - едни такива парчета продават. Отначало имахме чести подмокряния, но от началото на годината престанаха. 

Някой ще ходи ли другата събота на РДто на Мечо Пух?  newsm78

Весел ден! Отивам да гледам снимки и да си помечтая за дом-мечта като на Шошка  Wink
   

# 36
  • Мнения: 1 568
Ние няма да ходим на Мечо Пух. Аз се отказах много отдавна. Толко пари за билети нямам. Някой друг път.
Сега обаче пратих Румен да купи билети за цирк Балкански, който в момента е в Младост. Минка ще се изкефи много.
Тя снощи повръща 2-3 пъти. Ама днес я пратих на градина. Там не е имало инциденти.
Пак имат варицела в групата освен това.

Аз за цели два дни без поне 1 бр. дете няма да мога  Sad
Ще помечтая още няколко месеца за подобен уикенд. Уж нямам претенции за мястото, ама що пък да не ни заведе Филотелия на някой по-шикозен хотел, а?

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние също няма да ходиме на Мечо Пух.Категорично няма да дам толкова пари за театър,ако ще и в къщи да ми го играят.
И в нашта група има варицела от вчера Confused

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Крис операцията май ще ви е безплатна.Сега прочетох,че Транспортна болница вече работи
със ЗК Peace

# 39
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Благодаря за поздравленията  Hug

# 40
  • Мнения: 4 195
а да бе
къде прочете пилеееееееееееееееееееее
верно ли беееееееееее
е не е истина, късметлийка ще си излезна, ще ми види гъзето море, а Laughing

# 41
  • Мнения: 951
Ало,мацки!
Къде се скатахте в тия дъждове?С това темпо още щяхме да боядисваме яйца!Великденски... Mr. Green
Онзи ден Дани се сдоби с една огромна цицина,никога не е имал такъв рог на челото!Прасна се в един бордюр,докато тъпите му родители блееха по едно виещо куче..... Sick,ама как хубаво го нацели!И то в двора на градината,което е добре,защото бързо реагирахме и му сложихме лед.Дани бързо се успокои и май ни се размина,дано! Praynig
КРИС,ще я правите ли операцията все пак?
ЧОЧА,СМАЙЛИ,колко са скъпи билетите?Любопитно ми е...
МАРСИ,Вики е много сладка,обаче какви целувки раздава!

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ванилке,доколкото разбрах между 35-50лв на човек.Като няма детски,няма за възрастни всеки плаща.Т.е. едно дете излиза поне 70-80лв с един родител Confused

# 43
  • Мнения: 1 568
тц - има билети от 25 до 60 лв.

скучаем!

# 44
  • Мнения: 4 195
при нас вали цял ден Confused
Ванилийка първа сериозна цицина ли ви е
ела виж вики ежедневно как е - милиони синки, какво ли не, щурчо, с невномателна майка, все блея

Общи условия

Активация на акаунт