Татковцитеее - готвите ли у вас ?

  • 17 017
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46 591
О, готвенето на Гошко е най-малкият проблем, вкъщи също мъжът ми готви, за съжителството с майка му (а и който и да е роднина) говорех  Peace

# 106
  • Мнения: 641
Ами засега нямам избор.Още не е почнала да ме дразни.
Да се надяваме,че по скоро ще се върне баща му от чужденеция и ще си ходят на село.
Не ме стряскай така,че досега не бях се замисляла,че ще ми пречи и сега като се замислих тя май навсякъде ми се меси аз просто не бях обръщала внимание.

# 107
  • Мнения: 740
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy  Joy
извинете ме, но не се сдържах, чак си разлях кафето

# 108
  • Мнения: 4
еми  случва се от време на време!
дали е доволна -по скоро да  chef
или поне така ми се иска! Laughing
но нея доста си я бива-даже е невероятна! Hug

# 109
  • Мнения: 47
Моя мъж също готви и то много вкусно ,но рядко го обзема желание за това. В повечето случаи , когато му се яде нещо което аз не мога д анаправя.Иначе почти винаги  ми помага с приготвянето на яденето - било то с нарязване на салата или на продуктите за готвене.

# 110
  • Мнения: 498
И аз да си похваля моето мъжленце. МОЖЕ ВСИЧКО. В готвенето по специалитетите съм аз,а той готви превъзходно традиционните български ястия,с две думи манджи.Прави го винаги с удоволствие и самоинициатива.

# 111
  • Мнения: 209
спагети и пържоли са моите специалитети, често ги готвя и на всички им харесват, даже и на тъщата

# 112
  • София
  • Мнения: 537
моя мъж готви в 99% от случаите. аз не се и научих да готвя с удоволствие ама нали той може  Joy
да ми е жив и здрав, че инак

# 113
  • Мнения: 11
Абе не е като да не се случва..ма оставям мацката... Grinning

# 114
  • Мнения: 373
ООО и моят съпружец готви с любов......копърка за двама.Много добре я прави. hahaha

# 115
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Готви и то с голямо желание. Много сполучливи "манджи" е правил. Но след него ужас - тенджери, тигани и пр.

# 116
  • Мнения: 137
Моя мъж готви страхотно но много рядко
Peace

# 117
  • Мнения: 0
Принципно готвя, но не се е случвало от студентските ми години. Вчера трябваше да правя картофен огретен  newsm53 (с наставления разбирасе) , но не го довърших, иззеха ми функцията   chef smile3518 newsm62

# 118
  • Мнения: 327
Моя мъж  е страхотен кулинар,е все пак това му е работата,
доста често готви и в къщи  bouquet

# 119
  • Мнения: 35
Готвя и си мия мърлютиите след това.  chef

Общи условия

Активация на акаунт