на море във варна

  • 4 642
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Преди две години бяхме в комплекс "БРИЗ" - страхотно е Peace! Те са 3 хотела, ако не се лъжа, оградени, има басеини, градинки, кафенца, ресторанти и т.н. Ние бяхме в БРИЗ 2 и цените бяха напълно нормални на фона на останалите във Варна - http://briz2.com/hgallery.php?lang=1
Подкрепям мнението за Бриз 2,подходящ е за почивка,в страни е от пътя,стаите са хубави,има басейн,цените като за Варна са добри.Подкрепям и Татяна за Камелия,никога не бих почивала там,защото и денем и вечер е пълно с външни посетители на ресторанта,сватби и рожденни дни-колкото искаш,понякога едната свършва,вечерта друга започва.Хотелът е подходящ по-скоро ако ти се налага извънредна единична нощувка във Варна.Ако се спрете на
Бриз 2,ще можете да вечеряте за разнообразие в Камелия,защото са един срещу друг от двете страни на магистралата.Менюто в ресторанта е наистина голямо и не е скъпо.
Може да погледнете и за хотел Св.Елена в к.к.Константин и Елена,имат вътрешен басейн с мин.вода и външен със студена.
Има сигурно още много варианти,ако се спреш на нещо конкретно питай пак.

# 16
  • Мнения: 7 947
Преди две години бяхме в комплекс "БРИЗ" - страхотно е Peace! Те са 3 хотела, ако не се лъжа, оградени, има басеини, градинки, кафенца, ресторанти и т.н. Ние бяхме в БРИЗ 2 и цените бяха напълно нормални на фона на останалите във Варна - http://briz2.com/hgallery.php?lang=1
Какво значи нормални цени? Цена за двойна стая? И къде по точно се намира този хотел?
Е нали има линк - всичко си пише там - попогледни го внимателно Wink
Иначе се намира след Делфинариума, а двойната тази година май е около 70-80 лв...

# 17
  • Мнения: 7 947
Кое точно ви харесва newsm78
На мен ми изглежда доста мизерно и отдалечено от цивилизацията...дано да греша!

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
На мен лично никак не ми се понрави.  newsm78 . Всичко изглежда прекалено старо и овехтяло. Но може и да бъркам.

# 19
  • Мнения: 2 401
Мен пък ме кефи, предвид това, че от известно време имам неудържимо желание да хвана гората.

# 20
  • Мнения: 1 175
И на мен май ми мирише на нафталин.

# 21
  • Мнения: 1 517
на мен би ми харесало, ако знам колко далеч е от плажа...

# 22
  • Мнения: 2 401
 пише на 50 м., гледам плажа е наистина див.. бомба е.

# 23
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Стига де момичета...кво ви хареса от цикламената снимка-това е като гараж в крайпътно селце-нищо друго не се вижда.Плажа може и да е на 50 метра наистина, ама да се заобикаля до него през околовръстното-и къде е манастира...Мисля да не ви съветвам да рискувате  newsm78. Вярно е,че средствата почти никога и за нищо не достигат, ама затова трябва да ги ценим и да не ги хвърляме на вятъра / по личен опит/

# 24
Мястото е чудесно за плаж. В момента не мога да се сетя кои точно са тези бунгала, но не изглеждат зле. Реално погледнато имаш всичко необходимо, ако не търсиш лукс. Ако целта ти е да си починеш на спокойно място с чудесни плажове и море - това е мястото. Това е моят любим плаж край Варна. Да не забравяме, че и градът е близо. Бунгалата се намират в горичка, въдухът е чист и е спокойно. В тази местност има и други места където може да се отседне, вероятно по-луксозни, но предполагам, че целта ти не е да си прекараш времето в бунгалото или хотелската стая. Наоколо има много притяни кръчмички, които предлагат прясна риба и миди през цялото лято на съвсем достъпни цени. Това е само моето мнение. Решението е твое. Успех при избора.   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 211
смятам този уикенд да съм на Фичоза, ако не вали.
ако го намеря ще го вида на живо, на снимки обстановката е доста мизерна, ама пък и за 50-60лв/4легла-толкова
ако е на плажа си заслужава отвсякъде
самият плаж на Фичоза си е много готин, но е вече доста пренаселен

# 26
  • Мнения: 1 844
а някои има ли информация за хотел "тера"и хотел"палитра"?ще съм благодарна на всякакви отзиви.. Hug

# 27
  • Мнения: 11 747
Аз нямам отзиви, но хотел Палитра е до нас. За какво ти трябва? Далече е от плажа, пеш за около 30мин си там. Наблизо няма нито офиси, нито магазини, няма и много къде да се паркира, бяха къщи, но настроиха кооперации и малките улички вече са гъчкани. Близо е до центъра, на 10мин пеш от Катедралата, на 5мин пеш от Колхозния пазар.

# 28
  • Мнения: X
а някои има ли информация за хотел "тера"и хотел"палитра"?ще съм благодарна на всякакви отзиви.. Hug
Десинка,не съм ги посещавала и двата,но им погледнах сайтовете,това което мога да кажа е,че първият-Тера,е точно срещу Колхозния пазар,там е много шумно,народ,коли,изобилие от циганори в района,не ти го препоръчвам,макар че изглежда много уютно и цените са добри.Аз бих се спряла на втория,мястото е по-спокойно,отново изглежда добре,цените също са нормални като за Варна и за тази категория.Ако не сте с дете и не ви е нужен двор,в който да играе,мисля ,че става.Ако сте с кола можете да ходите на плаж на Почивка,на к.к.св.Константин и Елена и т.н.,пеша най-близо ще ви е градския плаж.Близо е до центъра,вечер ще можете да обикаляте заведенията пеша.Дано съм ти била полезна,и весело лято!!  grinning039

# 29
  • Мнения: 1 844
благодаря ви,момичета!не сме с деца/все още си нямаме baby_neutral/и двор не ни е нужен.просто искаме уютно хотелче,на такива цени-до 80лв.разстоянието до плажа и центъра също не ни е проблем,защото сме кола.
благодаря ви още веднъж!ще помислим и ще изберем един от двата..най-накрая. Joy
хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт