Вече една година радости и неволи споделя ФЕВРУАРската дружина!

  • 15 830
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 717
...Голдъне, толкова топло и приятно ми стана като се видяхме в Джъмбото! Добре, че се обади, миличка, щото аз докато зацепя... newsm78 newsm78 newsm78 и ако не се бяхме заприказвали после цял ден щеше да ми замине в размисли от къде те познавам "по дяволите" и докато се сетя не знам колко време ще мине, анли все пак съм БГ-реотан!!!! ЯНА ИМА ЕДНИ ОТ НАЙ КРАСИВИТЕ СИНИ ОЧИ, КОИТО НЯКОГА СЪМ ВИЖДАЛА, НАПРАВО СЕ РАЗТОПИХ КАТО Я ВИДЯХ......... Да ти е жива и здрава!...

Готи, благодаря ти от сърце! Много мили думи! Hug Hug Hug Както писах и в предишната тема, страшно ми беше приятно да се запознаем!  bouquet Както и с останалите мами, които бяха на срещата! Hug Готи, хайде и ти другият път! Hug
Алинка пак се изгуби, и много други!  newsm78 Момичета, не ви ли минаха сръдните?! Хайде, разпишете се! Hug

# 16
  • Мнения: 36
Добро утро, мами, да подскокна и аз в новата тема.

За изминалото време Става ми едно такова топло от вътре и някак носталгично. При мене още няма пълна година, т.к. забременях в началото на юли. Не знам защо и как, но си знаех от самото начало, напук на скептизицма на околните. И се оказах права и сега един прекрасен (и вече натежаващ) дар спинка сладко на рамото ми. Бе вълнуващ период, който ми се струва, че отлетя набързо.

За мазането Ние от началото сме само на масажното олио на Мустела и продължаваме така. Изкушава ме това двуфазното на Бюбхен, сигурно ще го пробвам.

Дано дано дано има добри новини за Тео.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 482
Цоп, и аз в новата тема!

Първо, Джой, съжалявам че си се почувствала обидена, както и още някой друг ако има такъв! Това беше изказване от едната страна, но нали знаем, че винаги и другата страна има какво да каже... ясно е, че и учителите си имат техните аргументи!  Peace

Относно операцията на каката - махнахме сливицата, операцията мина добре - цялата процедура трае около 20 мин, след това стояхме още около два-три часа в болницата и си тръгнахме , вечерта вече бяхме пак на люлките.

За мазането - ще мажа до около годинка. По принцип мажа със зехтин. Пробвах да го сменя с бебешко олио, но резултата беше почервеняване по гънките, та сега пак се върнах на зехтина и няма проблем.

За каишките също да спомена, че детето много погрешно се научава, че винаги ще има кои да го държи и паданията след това са много сериозни. Пробвах веднъж, беше ужасно неудобно и за мен и за бебето и прекратихме. Детето се научи да ходи държейки се за моя пръст, аз си ходех изправена през цялото време (марак че съм от височките) и никога не ме е болял нито кръст, нито ръце. Проходи много стабилно и след това не сме имали никакви фалове. За проходилките - с първото дете беше много използвана, вероятно сега пак ще е така. А за бънджитата - имахме, използвахме го, но детето много, много не му се радваше.

# 18
  • Мнения: 85
Хоп и аз тука
Наистина бързо лети времето.
Аз да се похваля: моя Гого вече ходи на концерт и се държа геройски: проспа го  Laughing . Успокоих се че не бях единствената луда с бебе, така че вече съм напълно убедена, че ще се забавляваме лятото заедно с него и няма да се налага да го оставям за дълго време сам с бабите му. Между другото Мозилка нали ти беше от Каварна? Много студено беше там или на мен така ми се стори  newsm78.
Радвам се че Теди се подобрява, дано така да продължава.

# 19
# 20
  • Мнения: 387
Колко бързо измина една цяла година...
Събрахме се поради обща причина -
бебчета сладки да родим февруари..
Мен даже с близначки ме завари  Grinning

На всички пожелавам слънчев и усмихнат ден !!!


# 21
  • Мнения: 307
И аз да се запиша набързо,че отивам да храня бебка.До после Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 88
Здравейте милички, като се замисля и аз как невярващо гледах двете чертички, а на нашия татко очичките как се бяха ококорили hahaha hahaha
Да ви попитам според вас какво ви е мнението. Сега като смених памперса на Пламенка акото и беше отровно зелено и с черни точки. Имали място за притеснение според вас? И какво да правя?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 617
Здравейте момичета!
 Отново благодаря за подкрепата! Дано дребчо усеща положителната енергия!
  Днес няма добри новини   Cry. Пробвали са да му спрат някои от лекарствата, но реагирал зле и пак са му ги включили. Доктора се притеснявал, че не може вечно да е на системи, а резервът на сърчицето му бил изчерпан .  CryДано да се бори малката ми душица...
  Не ми се пише...нищо не ми се прави...чувствам се остаряла с поне още 10 год. И за 4-ти километър съм готова вече...

# 24
  • София
  • Мнения: 747
Слави, толкова е силен малкият ти мъж,толкова много издържа, ще се пребори!

# 25
  • Мнения: 8 939
Алинка пак се изгуби, и много други!  newsm78 Момичета, не ви ли минаха сръдните?! Хайде, разпишете се! Hug

Не съм сърдита. Нещо напоследък няма какво да пиша. Утре сме на изследвания след АБ и ще кажа като излязат другата седмица. Много време стана това разстройство и съм притеснена!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Александър на Кам4о. Да ти е жив и здрав тийна, да те слуша повече и да е най добрия батко:)




Слави голяма прегръдка
  Hug Hug Hug


Hug

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 14:37 от alina_si

# 26
  • Мнения: 384
Слави, момченцето ти е невероятно! С тази сила и борбеност е роден водач. Мери ти го е казала много хубаво в неговата си тема. Можеш само да се гордееш с такъв син! В никакъв случай не се разклащай точно в момента. Вярвам, че хубавите неща се случват не с молитви, а с дълбока убеденост, че ще станат. Тео ще се справи!

# 27
  • Мнения: 1 325
Много ви е хубаво заглавието на темата февруарки Hug
Слави,  Теди ще се пребори всички вярваме в това Hug Трябва му време на малкото слънчице.

# 28
  • Мнения: 543
Пух, дай линк моля те за темата на ТЕО, че не мога да я намеря!! Благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 307
Готи,ето я темичката за Тео http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291035.0
Слави Hug Hug HugТео ще се оправи,мила,само вяра и търпение се иска Praynig

Честит рожден ден на Александър на Камчо nbirthday  Gift Tada

Слънчице,не ми се е случвало това с акото,най-добре звънни на педито и питай Peace,дано не е нещо сериозно.
Алинка,дано и при вас нещата вече са ок Hug
За  каишките-бях купила на Петьо ,обаче ги ползвах едва 2-3 пъти.Той проходи на 10 месеца без няколко дни ,беше декември и повечето време се упражняваше вкъщи,така че когато започнах да го пускам да ходи навън вече беше се научил да кляка и да се изправя дори сам и не съм го държала за ръчичките.
Мони тъкмо заспа и сега трябва да я вдигам,за да вземем баткото от градината Confused


Общи условия

Активация на акаунт