Възможна ли е бременност?

  • 19 660
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
Здравейте,
искам да ви попитам мами, при първите симптоми на бременност имали ли сте тъмна урина с остра миризма? Питам защото бях бременна преди година (направих аборт тогава  Rolling Eyes ) и имам същата тъмна и мътна урина с остра миризма  #Crazy ,както и предния път,4увствам урината си тежка все едно има белтък в нея (не е обезводняване, защото пия по 2л течности и урината ми не се променя,нямам и болки , нямам други симптоми) само дето вечер ме гони безсъние, а сутрин спя до обяд когато не съм на работа, а когато стана рано съм умряла от глад (а по принцип не закусвам   Naughty и ям към обяд 4ак). Освен това ми се появи едно бяло гъсто течение, но когато бях забременяла първия път пак го имах. Приятеля ми свърши в мен няколко пъти 2-3 поредни дни след като ми свърши цикъла , оттогава са минали 2 седмици.И още нещо сутрин ставам на бегом да ходя да пишкам и през деня пишкам често. Когато бях бременна първия път имах симптомите за апетита, съня и урината във 2-ра седмица и половина и в средата на 3-та ми показа теста много бледа 4ерта. Според вас възможно ли е да съм бременна?  newsm78 Някой имал ли е същите симптоми???
по урината не може да се каже дали си бременна или не....
А колко дневен ти е цикъла обикновено? Защото 2-3 дни след М е малко рано за овулация, освен ако нямаш кратък цикъл, и дълга менструация ...
Мисля, че е най-добре да си направиш тест.
Относно симптомите - иаз имах бяло гъсто кремообразно течение, сутрин много ми се спеше, вечер също, и ме гонеше глад - но това чак към края на първия месец беше....като че ли за теб е малко раничко.....
А Ти всъщност искаш ли бебе, или не - щом като си правила аборт  newsm78

# 16
  • Мнения: 36
ima edni testeve koito sa za edna sedmica sled akta, popitaj v aptekata, ako si mnogo pritesnena, no spored men ne ot4itat

# 17
  • Мнения: 1 085
Не мисля че може да си бременна но , стават и чудеса.Пожелавам ти го Hug

# 18
Един въпрос? Тъмна урина, безсъние и не съм правила секс от 1 февруари възможно ли е бременност?

# 19
  • Мнения: X
Ако вярваш в непорочното зачатие-да.
Я си изследвай урината ти.

# 20
  • Мнения: 568
Един въпрос? Тъмна урина, безсъние и не съм правила секс от 1 февруари възможно ли е бременност?

 Shocked

Ако си забременяла от тоя един секс през февруари, значи си почти на финала на бременността... Няма как до сега да не си разбрала, че си бременна  Crazy

Тъмната урина и безсънието нищо не означават..., но виж - наличието или липсата на цикъл и увеличението на обиколката на талията (в твоя случай) би трябвало да отговорят на питанката ти  ooooh!

# 21
  • Мнения: 629
Един въпрос? Тъмна урина, безсъние и не съм правила секс от 1 февруари възможно ли е бременност?

 #Crazy #Crazy #Crazy

# 22
  • Мнения: 71
сериозно ли задаваш въпроса или се майтапиш newsm78

# 23
  • Мнения: 9 442
Цитат
Един въпрос? Тъмна урина, безсъние и не съм правила секс от 1 февруари възможно ли е бременност?
 #Crazy
Това сериозно ли?
Ами направи си тест,със сигурност ще отчете,защото ще си в 5-6 месец при наличие на бременност. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 131
Здравейте.Обръщам се към вас с този въпрос,защото и аз съм объркана.С приятеля ми никога не сме говорили за бебе все още,а аз съм болна на тази тема.Цикъла ми дойде на 25.05 с леко прицапване,след което 3 дни си беше нормален ,а на четвъртия само капеше.Но откакто ми свърши имам болки в кръста и в яйчниците,проблеми със съня,киселини от каквото и да хапна.Миналия месец 3 пъти се сънувах бременна,снощи и братовчедка ми ме е сънувала така.Внушавам ли си или може би наистина съм бременна?
 
П.П.По принцип се пазим с прекъснат акт,единствено на 24.05 и в последния ден от цикъла не сме.
Ще ви бъда благодарна за отговорите

Ами направи си тест минимум 11 дни след акта.

# 25
Здравейте мили дами !!!
Искам да ви разкажа моята история...На 20 юли ми беше последния цикъл края му на 26.С моя приятел винаги се пазим когато правим секс,но на 4 август по непредпазливост и на двамата той свърши в мен.На 5 ден след акта си направих тест знам че е доста рано но вече го бях взела ..разбира се показа ми една чертичка явно поради прибързването с теста...кога мога да си направя пак тест и да бъда по сигорна в резултата.И възможно ли е изобщо да съм бременна..Благодаря , Ви много  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 617
Здравейте мили дами !!!
Искам да ви разкажа моята история...На 20 юли ми беше последния цикъл края му на 26.С моя приятел винаги се пазим когато правим секс,но на 4 август по непредпазливост и на двамата той свърши в мен.На 5 ден след акта си направих тест знам че е доста рано но вече го бях взела ..разбира се показа ми една чертичка явно поради прибързването с теста...кога мога да си направя пак тест и да бъда по сигорна в резултата.И възможно ли е изобщо да съм бременна..Благодаря , Ви много  Heart Eyes

Да, възможно е да си забременяла.
Тест - най-рано две седмици след предполагаемата дата на зачеване - значи в твоя случай 19 август.

# 27
  • Мнения: 629
Възможно е да си забременяла. Колко дни ти е цикъла по принцип? Тест направи най-рано 1-2 дни след закъснението.

Общи условия

Активация на акаунт