Дрехи от ревюта и разпродажби

  • 6 034
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
лошото на новите Outlet ,че дрехите не стават и за second hand и са толкова маркови колкото на баба ми дочените гащи  Sick

# 16
  • Мнения: 279
Аз съм влизала в такъв магазин. Дрехите не са от наши ревюта - не са български. Това просто е разновидност на "Дрехи от Европа" Laughing
Сигурно защото звучи по-добре, къде е втора ръка, къде е дреха от ревю (а в главата ти веднага тръгва фешън канала с Баленсиага, Диор и Шанел).  Joy Joy Joy

Ох, много си права! Joy Вече се чудят какво да измислят , за да привличат клиенти за дрехи втора ръка или дрехи от съседката ни  Турция, които се водят" маркови " !

# 17
  • София
  • Мнения: 708
"Дрехи от ревюта"  hahaha

видях един такъв магазин наскоро и много се смях! Аз имам известен опит с ревютата, и никъде не са ми предлагали да си купя дрехата, камо ли на по-ниска цена. След това въпросните дрехи съм ги виждала в съответните им магазини, на съответните им цени!

# 18
  • Мнения: 104
Аз пък не съм виждала още такива магазини, но и да видя - няма да вляза в тях... Като си знам мерките и тези на манекенките, няма смисъл изобщо да си губя времето. В дрехите от ревютата сигурно ще влизам само до колената или само в ръкавите...

# 19
  • Мнения: 3 830
Аз съм влизала в такъв магазин. Дрехите не са от наши ревюта - не са български. Това просто е разновидност на "Дрехи от Европа" Laughing
Сигурно защото звучи по-добре, къде е втора ръка, къде е дреха от ревю (а в главата ти веднага тръгва фешън канала с Баленсиага, Диор и Шанел).  Joy Joy Joy

Ох, много си права! Joy Вече се чудят какво да измислят , за да привличат клиенти за дрехи втора ръка или дрехи от съседката ни  Турция, които се водят" маркови " !

И това ли се случва вече в милата Родина? ooooh! Tired

Да, не знаете ли, че дрехите слезли от ревюта отиват веднага за масова разпродажба в кварталните минимагазинчета и то за нищожни суми? hahaha Joy

# 20
  • Мнения: X
 Simple SmileВ този магазин, дето бях влязла, ми направи впечатление, че е аранжиран много"артистично", разни воали имаше навсякъде. Явно това засилва внушението за модно ревю.

# 21
  • Мнения: 2 673
такъв магазин има в подлеза зад НДК под бул.България..Голяма смехУрия е защото отвън дори се вижда, че това са 100% втора употреба дрехи..а пред вратата стои презряла лелка и призовава да си купим нещо марково от модния подиум  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 4 752
Аз по-често забелязвам надписи "Преоценени маркови дрехи"  Whistling

Иначе такъв магазин от "ревюта" има с/у Цум, след подлеза на Сердика- слиза се някак надолу, като в маза. Никога не съм влизала, защото някак много мръсно и неприветливо ми изглежда мястото и се чудех с какъв акъл пък дрехи от ревюта ще наврат в тая дупка. Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Имаше преди доста години магазин на Рила, в който наистина се продаваха и дрехи от ревюта. Да кажем, преди 20 години е било.
С новото поколение такива магазини не съм се сблъсквала.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 752
.

# 25
  • Мнения: 3 695
не съм виждала магазини с този надпис, но както го обяснявате ми се вижда доста смешно - дрехи от ревюта, а вътре втора употреба  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт