11-та тема на турските мами локумки-сладкодумки - Турция 11

  • 33 717
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 800
мерси   bouquet 

интересна е значи тази супа. Утре, утре ...

# 271
  • Мнения: 227
ERSET,  ЧОООК ГЕЧМИШ ОЛСУН..  bouquet

# 272
  • Мнения: 44
Здравейте момичета!

Честит рожден ден на патерици на нина гюндюз и на съпругът на Бенмари!   bouquet newsm59 nbirthday
Бенмари ходихте ли където беше запланувала  Wink
Нина, а вие как изкарахте?

Аз да се похваля- вече почти сме накупили всички неща за бебето   baby_neutral Grinning останаха още малко неща, ох тези покупки нямат край, но най-важните- леглото и количката вече са купени ooooh! днес ни доставиха леглото  Simple Smile

Моят мъж тази седмица беше в отпуска и освен по алъш-вериш вчера отделихме време за плажуване/ Цвете и ние като вас/
Ходихме в Бюуюк ада или Пренс адаларъ, както е по-известно сред чужденците. Превоза е малко изморителен, наистина както казва Дризе плажа в Истанбул е трудна работа, а аз съм си свикнала в Бургас да си ходя редовно и тука летата именно това ми липсва  Sad Правихме снимки след поста ще ги кача в албумчето. А във вапура до мен седна една баба туристка от Сурия, Халеп и ми викаше нещо "бейби иншаллах"  Laughing нещо пожелаваше за бебето, но на арабски не разбрах какво  Laughing

До скоро! Прегръдки и целувки на всички  Hug  Hug  Heart Eyes 

# 273
  • Мнения: 218
Ха, здравейте и от мен по късна доба, ама нямам как ттябваше да заспи домочадието та и за ме да има време.
Макар и късно имали сме рожденници нека да са живи и здрави и много щастливи   bouquet
Да ви се оплача какво ми се случи преди няколко дни  т.е миналата седмица в петък , разходам се аз с количката  по главанта на Пловдив и точно пред драматичния театър на пъпа на града  се загледах в една ветрина, вървях много бавно почти даже спирах когато десния ми крак пропадна в една дупка , от падането без да искам дръпнах рязко количката и милото ми детенце го обърнах назад с количката. За секунди всичко ми пречерня, извадих си крака от дупката и боса тръгнах да вдигам бебето и количката. До мен имаше две майки с колички които се бяха спрели е как никоя не ми помогна, една жена по възрасна ми подаде шишето с минералната вода която носих в ръката и ми каза да пийна , като видя каква физиономия имах.
Каза, че бебето не се е ударило, ама аз като я гушнах така се разплаках, плаках, плаках....
.. като се погледнах чехлата ми още стои в дупката, аз боса стоя и всички ме гледат като атракция и никой не дойде да попита имам ли нужда от нещо, крака ми се поду веднага, сега ми е син от коляното надолу и от вътрешната страна на глезена.
Не толкова физическа болка изпитах колкото това , че никой не се притече на помощ , леееелллеееее
кога станахем такива саможивници и сеирджии немога да повярвам още и много ме боли за това
А за дупката - куриоз---- нали направиха главната с хубави плочки и декоративни дръвчета и до дръвчетата  от двете страни имаше лампи в земята за извесно време, но нещеш ли са решили да ги махнат и оставили дупките само #2gunfire #Cussing out
После като се вгледах ми то не само една дупка има по главната ми те всички лампи ги няма ,
някъде сложили по едно малко камъче та да не е много голяма та да далдисаш в нея #Cussing out #Cussing out
офф наоплаках ви се 
Във вторник решихме да отидем с приятели в Хасковските минерални бани, хареса ми много  природата там, но хотела беше отврат и на другия ден се преместихме на парк хотел Европа на Кенана  - Хасково  ееее там беше супер и си изкарахме до  петък

А сега отивам да опъна малко морно тяло  до моите две съкровища лека нощ на всички

и  да не забравя:
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!
 Tada

МОЯ БРАТ СЕ КАЗВА ПЕТЪР И ИМА ИМЕН ДЕН  ДА ВИ ПОЧЕРПЯ ВИРТУАЛНО ЗА НЕГОВО ЗДРАВЕ  cheers

# 274
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Здравей, Снежана, как си, май добре, а свекъра как е?
Цветенце, много, много съжалявам за случилото се! Как си сега?

# 275
  • Мнения: 418
http://farm3.static.flickr.com/2160/2046764702_87d972b51e.jpg
http://i.actualno.com/club.bg/files/2006/05/29/808e079c1d.jpg
http://www.welt.de/multimedia/archive/00338/tisch_00_DW_Wirtsch_338308g.jpg
http://m.sibir.bg/uploads_bg/blog/0022124/img_22124_11241_b.jpg
http://www.pharmacy-bg.com/images/article/Fruits.jpg
http://www.casaencantada-antigua.com/images/breakfast.jpg
http://www.icvbbulletin.org/images/oludeniz.jpg

ПРИВEТ МОМИЧЕТА  Heart Eyes Mr. Green Laughing Hug Peace  bouquet
Много писано, много чудо Simple Smile От къде да почна ...от началото , нали така ...Добре дошли на новите момичета - Призмо, Аларан, Берина:) Радвам се, винаги когато групата се увеличава Simple Smile На рождениците - ЧЕСТИТО! НАЗДРАВЕ! Много здраве, щастие и любов!!

Сега за БГ - както винаги при мама си е най-'yбаво Simple Smile Глезене до дупка. Детето остана там, ще си я вземем след 2 седмици ...Тя се кефи, вчера са били pri кокошките на баба ми ..държи ги за опашките или им бърка в човките ...бе смело дете  ooooh! Mr. Green Ние бяхме в Сандански за няколко дена ..такaвa жега , момичета ,нараво като в пещ ..над 38 градуса ..Но преживяхме с много сладолед, вода и слънцезащитен крем  Mr. Green

Цветенце- много съжалявам за случилото се! Надявам се да си по-добре!!! Много гуш от нас Hug Hug Hug Hug Hug Simple Smile Честит имен ден на брат ти - да е жив и здрав !!

Мистик - как си бе , душо:) Няма емейли , няма нищо ...То и аз нямах интернет, ма все си мислех ,че не си ме забравила ...Сега вече съм виртуална тъй че - пращай  Mr. Green Hug

Дезърт - честито за взетите изпити и успех на теиз през август.  Как си ? Ние до Варна не успяхме да стигнем и тази година...нищо догодина  Whistling Heart Eyes

Дилара - страхотна страница - даже съм си сложила една снимка на десктопа като background . Как ви вървят танците момичета ?

Цвете - ти пак насам идваш а/...септември де, но нищо ние и тогава ще се подготвим .. Целувки на Бам Бам Simple Smile Радвам се, че сте си прекарали добре със съпружието Simple Smile

Snejke01 Simple Smile - Хайде ббе, то почти не остана и бебока ще е тук . Аферин за покупките ..И снимките успях да видя , много са хубави , а ти си с едно сладко малко коремче Simple Smile Пупупууу !!!  Praynig Praynig Hug Hug Hug Peace Peace

Адаш - къде си бе, жена newsm78 Mr. Green .На плажове ходите, на пазар ..Как е Атилла? Ето че и при теб има сега две дружки - Джорди и Призмо Simple Smile Ще скитосвате из Азиатската част .

Хилинили- здрасстии Simple Smile щЕ се чуем за едно кафе др. седмица нали ...Къде е Нили , замина ли и тя за БГ ...Стига си работила толкоз , бе Хили, ще се амортизираш и ти  и Есерт!!! Много работите момичета, гледайте си и здравете от време на време! Hug Hug

Есеpт - МНОГО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ЕСЕР!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Дано е по-добре юнака вече ...миличкото ....болница, ситеми ...Разбирам те ,,,....Да се оправяте бързо !!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig

Нина, Каиги - как са Мелис-ките Simple Smile Вече Tака ше групирам: Варненки, Мелиски, хамбарки (който иска да се включва , има отворени места за тази група  Mr. Green Laughing), Азиатките  etc. ... Hug

Гхосн - ти не си ли идвала насам ...newsm78 Whistling Heart Eyes

Drize -  Laughing Heart Eyes Mr. Green Hug - ti si znaesh zashto Simple Smile

Следваща тема - МАЧА ....ох,какво да кажа ..и на мен ми беше супер тъпо ...но и аз окепазих работата, знаеx ,че не трябва да го гледам, ама го гледах ..и така ...а бе поемам вината с две думи Mr. Green

Сега за 6, значи аз си мислех ,че 6 е събота, ма то било неделя, та значи на 5 ЮЛИ, 5-ти, СЪБОТА Simple Smile купонът е у нас , или така наре4ените месечни среshtи. Това сме май момичетата в Истанбул, или изпускам някои ...

Дризе
benmary
снежана01
Джорди
мистик
бз  Mr. Green Laughing Party
соняз
цветъкус
Ерсет
Кукулета
хилинили 
мирамила
Призмо

Ако и някоя др, мацка има път насам и ще е тук на 5- да заповадя Simple Smile Чакам да РСВП-ийнете, за да знам колко шакирета да си приготвя   Mr. Green hahaha Joy Heart Eyes Laughing. Ще е по женски, ако може без децата ,че мойото шомби и така и така го няма. За directions , пишете на лични кой има нужда , този път и Дризето ще помага с инструкциите , нали, за да няма много загубени Simple Smile

Така, май засегa е това Simple Smile Ако съм изпуснала някой, не е нарочно, но просто мозъка ми още не се е събудил, въпреки дъъъъългия пост  Mr. Green Heart Eyes Hug Peace  bouquet

Готин ден, момичета ...много усмивки и смях Simple Smile

# 276
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Много ми домъчня, момичета за моя роден край! İзслушайте за мен тази песен, моля ви!
 Cry Cry Cry


http://www.vbox7.com/play:8c8872f1

http://www.zen-electronics.com/?si=54


О, БЗ_то сега те видях, добре дошла! Абе, наполовина, че без Шомбито цяло HOŞGELDİN  не става!

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 10:18 от mistik

# 277
  • Мнения: 323
Mistik има аналог на песента Лале ли си,зюмбюл ли си -направи я Йелдъз Ибрахимова като я пееше на бг.език с една народна турска песен,която много приличаше като мелодия на българската,страхотно се беше получило.Аз с кеф слушам Йелдъз

# 278
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен, сладурани:)  Simple Smile

Честит имен ден на празнуващите! ...И гечмиш олсун на tsvetentse за инцидента... нормално е в бг да гледат само сеира... я тука да си - веднага ще дотичат, най-малкото да те попитат добре ли си..   bouquet  bouquet  bouquet
BZ.... голям роман изписа...Simple Smile докато прочета направо се разсъних... Party... личи си , че детенцето то го няма Simple Smile малко и за теб време ще отселиш сега Simple Smile направо лайф ис лайф.... и аз искам Simple Smile Simple Smile Simple Smile   bouquet

Бременелки, как сте? М/у др. на кой кога му е термина? Simple Smile

Мистик и на мен доста ми домъчня за удома, като чух песните... офф, от година и половина не съм си ходила в Габрово-то, взе да ми липсва наистина... Sad

Добре дошли на новите попълнения!  Peace

Хайде и аз да споделя - местим се в Дидим...(ако в понеделник не звъннат от Истанбул за др. предложение за работа).. и квартирата ни е със собствен басейн  Hug Hug ... а дано... Simple Smile

Това е за сега, прохладен ден на всички и целувки....

# 279
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Здравейте момичета!  Hug

Благодаря за поздарвите! Да почерпя за именият ми ден! Добре,че е мама да ми напомни, че ние и двете празнуваме днес!



tsvetentse, много съжалявам за случилото се!  Hug Дано не се повтарят такива грозни неща с никоя от нас! Naughty Аз съм прецинила, че хората отдавна се озлобиха един към друг!

Esret, голям гечмиш олсун!  Hug Дано не се повтаря! Много целувки и прегръдки на Есер и бързо възстановяване, да може пак да играе с Пелин!  Hug А за теб   bouquet да имаш сили да продължиш!

Mistik, достойно браниш нашия отбор!  Hug Ние с теб сме най-активни в темата за Европейското!   bouquet Как е Мъстък в жегите? Има ли шанс за доматките?

snejana01, браво за свършената работа! Дано на Дениз всичко му хареса много!   baby_neutral  Joy Да те питам с каквъв бански си? За бременни или не? Че аз сега си търся бански, но не знам къде мога да намеря! Видях в Интернет, че има, но искам да го видя на живо! Ако някой знае да свирка!  Peace

БЗ  Hug За срещата съм ЗА! Ще помогам и ще взимам хора от Е-5!  Peace Имам място за 3-ма, който иска да свирне на ЛС, да се разберем! От колко часа да го направим?  Joy

tsve_te, нали знаеш защо на вълкът врата му е дебел? Защото си върши работата сам!  Peace Това е най-доброто решение, поне после като те оценяват знаеш, че наистина оценяват теб, а не някой друг! Успех! Дано почивката бъде заслужена награда!   bouquet

benmary 2, какво подари на Ибо? Почивката не стана явно, да не са билети за шоуто? Сигурно е бил много щастлив от любимото му ястие  Hug Няма съмнение, с такъв художествен кулинар у дома    chef  bouquet Как е Атилла? Някъде на басейн ходите ли?

Варненски момичета, искате ли да спретнем една форумска среща във Варна август месец? Аз съм там след 12 август и много ще се радвам на лична среща с вас! Надявам се да сте си всички там  Hug Ако имате поръчки от Истанбул  Peace съм на среща! На ЛС приемам заявки! Хайде, че то не остана! Има един рибен ресторант след морска гара посока централния плаж! Там където е входа за коли към централния плаж, има един ресторант "Златен лъв" май  newsm78 се казваше-един голям кораб, а аз говоря за този ресторант преди него, но му забравих името! Ако искате ще се радвам да се видим там, тъй като кухнята е страхотна, поне преди беше винаги хубава! Идеи всякакви за срещи някъде!  Hug

Хубав неделен ден от мен! Дано от облачен стане дъждовен!  Mr. Green    bouquet   bouquet   bouquet  Hug  Hug  Hug

# 280
  • Мнения: 1 243
bz най-накрая се завърна   bouquetЛипсваше ни!
mistik недей така тъжно ,че и нас натъжи  Hug Hug HugРодният край си е там и те чака и когато можеш си ела!А иначе мисли позитивно,за приятели,работа,семейство-ето и нас ни имаш-приятелки много и големи HugСамо не се натъжавай!
tsvetence Hug Hug Hug много неприятна случка.Дано кракът ти мине бързо и забравиш сиирджийските физиономии на хората!Обидата по-трудно ще премине,но....за това нека възпитане децата си в състрадание,доброта и грижа за околните.В тях ни е надеждата,нали така?
Вчера се разхождахме с Бам-Бам  из Морската градинаи аз му давам едно боклуче да го изхвърли в кошчето.Милият толкова беше доволен ,че му поставям задачка,с такъв ентусиазъм се затича,а в същото време чувам една реплика на минаваща покрай нас мама "Тая пък как командва детето си,за една хартийка до кошчето го праща" #Cussing out #2gunfireУдостоих я с най-смразяващия си поглед и изречение ,коетоме е срам да напиша тук EmbarassedЕ,за това сме на тоя хал.....
И сега да помоля аз за нещо.То вече сигурно ви писна от мени моите въпроси Embarassedама хич не мога да се ориентирам.Та значи към 25 юли ще пътуваме за Истанбул.Много ще се радвам да се видим с колкото повече от вас-толкова по-добре.Колебаем се дали да тръгнем организирзано или сами или пък да ползваме 2-те организирзни нощувки и екскурзиите и да си доплатим за още 1-2 нощувки и сами да се приберем...Та въпросът ми е към кой квартал да се ориентираме в търсенето на хотел!Помагайте!Иска мис е да не е много шумно около хотела,да чистичко и да не е много далеч от забележителностите.Но може и да е в Азиатската част-да сме по-близо до приятелите на приятелката ми.
Аз гледах ето този хотел- http://www.butiktravel.eu/tr/hotel.php?id=55&id_town=6&i … cat7=7&page=3  и от фирмата казаха ,че точно с неgо работят,но приемам и други предложения!

# 281
  • Мнения: 1 243
Drize Честит Имен ден!Да ти е живо и здраво името!
Честит празник и на майка ти!Да ти е жива и здрава и  много щастлива баба на безброй внуци!

А за срещата във Варна-суперррр!ама ресторантчето май вече не е подходящо,струва ми се кухнята БЕШЕ страхотна!Но това е най-малкия проблем ,ти само ела!

# 282
  • Мнения: 227
ЧЕСТИИИИИТТ ИМЕН ДЕЕЕЕЕН, DRIZEE! 
  bouquet  bouquet  bouquet  Hug  Hug  Hug   bouquet   bouquet   bouquet

ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И МЕЛИССА С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ Simple Smile

# 283
# 284
  • Мнения: 17
здравейте момичета  wavey
Имах гости и не съм влизала няколко дена -абе доста сте пописали Grinning
Седянки в Истанбул срещи във Варна -добре сте newsm47 хехе
Пожелавам приятно изкарване на всички newsm10 newsm10 newsm10
Честит имен ден на имениците да са ви живи и здрави рождениците  love001
гечмиш олсун на болничките-по бързо да оздравявате Hug

Общи условия

Активация на акаунт