Много се ядосах!

  • 6 798
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Момичето на Венци, ама бива ли заради такива глупости да се косиш? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 161
А защо не каза:ах,много хубава баба.

# 17
Много съжалявам че пускам тема,но дори и да я заключат дано поне да успеете да я прочетете.
Много ама много се ядосах от това което видях!
Прибирам се аз и на улицата едно момиче (на не повече от 11години) което се опитва да тегли с каишка КОТКА (много хубава чисто бяла аби сладур).Обаче момичето е с баба си която баба му се кара че не можело да води котката с каишката.И аз нали съм ,,руса,, се обръщам да кажа че котето е много хубаво(защо ли ми трябваше,ама ...)и докато го казвам това бабата удари на детето два шамара и се обръща към мен и ми вика,,защо го казваш това искаш да ми урочасаш котето ли?Аз какво ще го правя после като го урочасаш?,,ЕЕЕЕ направо яхнах метлата и казах ,,ти си наби внучето заради котката,,и още там работи и казах.
А тя с цялата си наглост ми каза ,,като си имаш внучета си ги гушкай,,

Ама ти наистина не си на ред, за да се ядосваш за такива неща.

# 18
  • Мнения: 143
 Искам да ви кажа че ме ядоса защото си представям как майката и бащата на детето са на работа,а бабата го удари заради котката.Абе направо на знам кво да кажа.
А между другото и Венци ви праща поздрави Grinning

# 19
  • Мнения: 9 990
абе направо-нищо не ти се разбира от поста... Laughing

# 20
  • Мнения: 143
 Пенелопа Мястото на този пост е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289789.0
като не го разбираш,копирай го там пък да видим.От 19-те момичета който са се включили в темата само две умници не са разбрали.Другия път ще го напиша на английски специално за вас!

# 21
  • София
  • Мнения: 10 330
 Shocked
На луди баби се ядосваш, на луди форумки също. На 30 вече ще си за психиатирята, бе, я карай по-спокойно. "Мерси" на Венци.  Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 759
джей, евала!  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
...Другия път ще го напиша на английски специално за вас!

За мен на санскрит, ако може.

# 24
  • Мнения: 9 990
ама чакай сега, моме...
вместо да скокваш веднагически, вземи пооправи си поста. Laughingмноооо си нервна вЕрно, младо си, недей тъй..
за мен може да си остане на български, ама вкарай смисъл, подреди изреченията, че да схванем тъпите.Не визирам правописа въобще, че да ме пращаш в бИсИрите Laughing

# 25
  • Мнения: 600
аз от цялата работа едно разбрах, а, не - две неща - на венци момичето е зле с правописа и май е в цикъл. кофти комбинация Sick

# 26
  • Мнения: 9 990
Касис, Венциното моме страда от ПМС Grinning, пък като гледам графика си има, пожелавам и да не и дойде Grinning щом иска толкова  Flutter

# 27
  • Мнения: 600
Касис, Венциното моме страда от ПМС Grinning, пък като гледам графика си има, пожелавам и да не и дойде Grinning щом иска толкова  Flutter

ясно, да стискаме да не й дойде тогава. 'ма аз като бях бременна все ме трясяха нервите, да не стане и тя така. че тогава няма да се отървем Rolling Eyes 'щото и лека агресийка навява от постингите, та да не стане по-страшно newsm78

# 28
  • Мнения: 3 459
И затова пусна тема  ooooh!
Вместо да се ядосваш за такива работи, вземи наблегни на правописа, че определено куца.
Много ми беше трудно да разгадая какво искаш да кажеш!


Я бъди по конкретна че не разбрах кое в правописа ми куца???
Как все ще се намери някоя учителка, ти нямаш ли матури не знам!?
Пунктуацията куца, много при това  ooooh!
А това за матурите беше най-якото нещо, което прочетох днес   hahaha Joy

# 29
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не се ядосвай на изкукуригали бабички, жалко за детенцето, че заради една котка си е отнесло шамарите.

Общи условия

Активация на акаунт