козирка за миене на косата

  • 2 453
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Много интересно...А това става ли за новородени  Rolling Eyes

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За първи път чувам за тази полезна екстра Thinking
 Hug

# 17
  • Мнения: 5 255
Малечко на Констан Величков, вече не работи. Peace
Работи, но на друг номер на К.Величков - справка в сайта им цък  Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 5 393
За първи път чувам за тази козирка. Може да пробвам с нея. Иво обожава да се къпе, но стане ли въпрос за миене на коса е драма. Не иска да си дава главата назад, изобщо нищо не може да то убеди, че няма да му влезе вода в очите.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 133
Защо не пробваш да си наведе главата назад,при нас ефекта е страхотен.Даже сама си казва "назад" като стигнем до там.И аз като Тарталета мисля че това няма да е особенно от полза.

отказва и започва да реве още по-истерично...за това Wink

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз за първи път чувам за такава козирка,но е много добра идея-и моята дъщеря плаче като и мия косата

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
След каската за прохождане, тази козирка направо ме убива вече  Mr. Green

Що бе....ако това е начина някои деца да не се дерат като заклани докато им мият главите - защо не Wink
Моя лично се съмнявам, че ще изтърпи това нещо на главата си Wink


Всяко дете неминуемо, предполагам, минава през период, в който се дере, когато му мият косата. Така или иначе периодът отшумява, нерви и търпение да имаш, не козирки  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 586
Имам такава,маика ми я поръча от Oriflame , но честно казано на Хриси не му хареса,непрекъсното я маха и само като я види плаче Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 44 133
След каската за прохождане, тази козирка направо ме убива вече  Mr. Green

Що бе....ако това е начина някои деца да не се дерат като заклани докато им мият главите - защо не Wink
Моя лично се съмнявам, че ще изтърпи това нещо на главата си Wink


Всяко дете неминуемо, предполагам, минава през период, в който се дере, когато му мият косата. Така или иначе периодът отшумява, нерви и търпение да имаш, не козирки  Rolling Eyes

Да и аз за сега на търпение го карам, но понякога се чудя дали не е по-добре да му взема едно такова, че ако има как да му спестя на него малко нерви....

# 25
  • Мнения: 1 428
За първи път чувам за тази полезна екстра Thinking
 Hug
Аз също.

# 26
  • Мнения: 4 753
За първи път чувам за тази козирка.

И за каската за прохождане чувам за първи път....  newsm78  Що е то???  33uu

# 27
  • Мнения: 9 814
Определено ще купя на дъщеря си, дано само има по-големи размери, защото миенето на косата при нас е истински кошмар.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
Малечко има и на К. Величков, преместен е една спирка по-надолу в посока булевард Сливница! Peace

По темата не мога да се включа, не съм имала проблем с мокренето на лицето (до сега).

# 29
  • Мнения: 1 155
Здравейте момичета, вчера купих тази козирка, но снощи като започвахме да се къпем, дъщеря ми адски се изнерви от нея и непрекъснато я дърпаше да я маха и започна да реве ОЩЕ ПОВЕЧЕ. Направо ужас, така се надявах, че ще седи с нея, за да мога спокойно да й измия косата, но НЕ. Махнах й я и пак реване, пищене с тоя душ, ужас. Немога да я накарам да си даде главата назад, за да не й тече вода по лицето и това. Sad

Общи условия

Активация на акаунт