Юли никак не е далече,имаме си две госпожички вече (тема 59)

  • 12 903
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 690
Дуци, я пробвай дали става, че е във Facebook http://www.facebook.com/photo.php?pid=3162594&id=799620383&a … ef=mf#pid=3162594

# 211
  • Мнения: 58
Руми Честит Рожден Ден!  bouquet Само хубави неща да ти се случват!Леко и безпроблемно раждане и щастливо и здраво бебче!
Кали да се обадиш на лекар!Дано по бързо да се оправиш!То къде ни е тежко от бременността,пък и болест представям си как зле се чустваш! Hug
И моя мъж се тръшна днес на легло с болки в стомаха ,повръща и има разстройство,че следобяд вдигна и температура!Мъча се да го лекувам, ама е много вироглав,обаче го заплашвам с бебето и това действа!Дано да ме подмине мене! Praynig
Днес ходих четири часа по Илиенци и направо се скапах!И спах следобяд сега през нощта ще броя мухите! Mr. Green
А за протокола въпреки ,че пия магнезий си имам крампи почти всяка нощ!В повечето случаи това с опъването помага,обаче ако съм заспала по дълбоко докато се ориентирам какво да правя вече е късно и после цял ден куцам Sad

# 212
# 213
  • Мнения: 4 371
Не става така. По друг начин са ми пускали линкове от Фейсбук и съм ги отваряла Thinking

Инка, много са сладки тия патенца Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 1 584
Инка, много са сладки Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 2 323
Смятате ли да купувате еднократни протектори за матрак? На мен тези ми се струват запарващи, а и преди не съм ползвала и не са ставали поразии...ама знам ли?

# 216
  • Мнения: 62
Ау Инка много са хубави. Особено това с патенцата много ми хареса. Днес щях да ходя до този магазин, но не ми остана време. Утре обаче съм там.

Дуци моята лентичка се оправи сама вече показва вярно.

# 217
  • Мнения: 9 913
Момичета, реших и аз да се оплача, на мен ми е много притеснено. На мъжа ми още не са му казали дали ще слезе на 13- ти. Ако го оставят още месец ще полудея, а за него незнам. Нямам си представа къде ще гледам бебето, ако не си дойде. Подреждаме всичко в апартамента, а аз неискам да ходя там сама  Rolling Eyes. Тук не е приготвено за бебе. Може да изглежда незначителна тревога, но аз постоянно се тормозя, сънувам кошмари.

инка, дано слезе на 13ти  Peace разбирам те аз. И на мен много не ми се ходи сама в новия апартамент. Не че тук е пригодено за бебе, не че там не ми харесва, ама някак......сега ходя по няколко часа да тренирам  Joy
кетито е права - направи си план, добрата организация е страхотно важна.

не била за жена на моряк Simple Smile от колко време сте женени? Не се свиква , да ти кажа - аз като тръгне, обявявам домашен траур до обяд на следващия ден Simple Smile после почвам да си върша задачите....а като дойде детето, ще е съвсем различно, вярвай ми, ще дойде моментът да го изпратиш и да не ревнеш Simple Smile


агата, тъкмо купих протектор за деян, въпреки че досега фалове не е правил....ще го пробвам на него и ще преценя за бебето....ама ми се струва, че няма да ползвам протектор.....


ех, как ми се идва понякога на лекциите на 9 месеца...не заради лекциите, заради сбирките, де Simple Smile

# 218
  • Мнения: 2 323
ми ела де, ако не го свърта има люлка пред пицарията. А и утре е ден за ходене на експото Wink

за мен протекторът е важен най-много при свалянето на памперса. Иначе за малко бебе не съм много сигурна. Ама зависи от пишкането на бебето и памперсите сигурно...

# 219
  • Мнения: 9 913
не мога, да го вземат мътните. От два дни имам проблеми с разни фирми, утре чакам майстор за бойлер, после библиотека ще ходя да поръчвам.....тъпа работа, тази седмица ми взимат здравето.

# 220
  • Мнения: 222
Kali да се оправяш бързо, дръж ни в течение... Praynig
Руми, честит ти празник, само хубави моменти през тази година и най-вече с появата на малкия бебок   bouquet

момичета само не ми се смейте много, днес слагах памперс на един плюшен заек  Joy голяма борба падна Joy baby_neutral Joy bowuu

# 221
  • Мнения: 2 323
не мога, да го вземат мътните. От два дни имам проблеми с разни фирми, утре чакам майстор за бойлер, после библиотека ще ходя да поръчвам.....тъпа работа, тази седмица ми взимат здравето.

леле, хич не ви завиждам на всички, които сте сами. Не че аз съм през деня много с мъжа си, ама дори и уморен смъртно, вечер си е у дома...Шапка ви свалям за силите, още повече, че на всички ви се струпаха толкова трудни задачи, някои сте и с по 2 деца...Стискам ви палци да се оправите с всичко.

Не се притеснявай за лекциите и срещите, ние сме редовни, като оправиш къщата ще се виждаме Wink

# 222
  • Мнения: 782
Агата ще раждам в Майчин дом и лекаря ми е от там, но на прегледите ходя в частен кабинет  Wink дори още не съм ходила до МД да видя за какво става въпрос  Crazy та май като дойде момента ще съм от стресираните родилки в непозната обстановка  Laughing

inka 26 , страхотни са

Тити, аз теб от самото начало съм те обявила за майка героиня Simple Smile

# 223
  • Мнения: 4 371
....а като дойде детето, ще е съвсем различно, вярвай ми, ще дойде моментът да го изпратиш и да не ревнеш Simple Smile

Нещо такова каза и Белинда вчера. Не ви е лесно, ей. Моя пък като е тук ми иде понякога да го утрепам Mr. Green

За сбирките - като родим ще се виждаме по парковете, големите ще тичат, малките ще цицат Laughing

# 224
  • Мнения: 9 913
ама моля ви се, майка-героиня - като родя още две  Embarassed

Дуци, това последното звучи много добре.

Руми    bouquet хубав празник и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт