Дъщерята на Елиза, продължението

  • 61 750
  • 637
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 526
   За Паоло Сеганти(Мартино) - и аз все се го гледам и се чудя от къде ми е познат и вчера се разрових във филмографията му в ИМДБ. Едниственото заглавие, което ми се стори познато е някакъв сериал - "Сезони на сърцето", който мисля, че съм гледала по Канал 1, но нямам никакъв спомен за подробности. Иначе Мартино много повече ми харесва от Андреа.
   Друг главен герой - Джорджо Боргети(Капитан Лоя) съм го гледала в "Отдаденост" като адвокат Микеле Маса и много ми харесваше, но сега с тези ужасни мустаци, бакенбарди и наполеоновски бритон е много кофти Confused
   За бащата на Андреа - май няма скоро да разкрият кой е, ама след вчерашните думи на Лукреция сякаш не ще да е Фабрицио... Пък барон ди Конелиано верно беше и той синеок, чернокос, за сега май ще оглави номинациите Thinking

# 46
барона -връзвзм бас Party
А за мартино -да участваше в сезони на сърцето. мерси
ама андрея-много педераска финзиономия има.
Дами,не ме линчувайте за мнението.
Кристиано,Фабрицио,Мартино сега ,,мммммммммм ша ги схрускам.

# 47
  • Мнения: 23
мартино играеше ларго в сериала ларго

# 48
  • Мнения: 2 312
Еми май ЛУЦИФЪРКАТА е виновна за смъртта на Елиза,защо иначе Мартино толкова да я мрази.

Мартино беше свидетел на това как Лукреция уби гувернантката си(беше се скрил и гледаше) ,после го гониха и него да убият ,още повече тя излъга ,че му е майка ,взе го от баща му и Елиза - затова я мрази....


Верно ,беше кучка,но на Ривонброза не е навредила много.Така че нищо чудно тя да се е ""погрижила ""за вечната си съперница


С това не съм съгласна-всички заговори ,опити за убийства,убийства,опит за отравяне,пожари....и не си спомням още какво идваха от нея.Освен това беше лицемерка,пишеше се приятелка на Фабрицио и Елиза ,а зад гърба им кроеше гадости...

# 49
л
Еми май ЛУЦИФЪРКАТА е виновна за смъртта на Елиза,защо иначе Мартино толкова да я мрази.

Мартино беше свидетел на това как Лукреция уби гувернантката си(беше се скрил и гледаше) ,после го гониха и него да убият ,още повече тя излъга ,че му е майка ,взе го от баща му и Елиза - затова я мрази
С това не съм съгласна-всички заговори ,опити за убийства,убийства,опит за отравяне,пожари....и не си спомням още какво идваха от нея.Освен това беше лицемерка,пишеше се приятелка на Фабрицио и Елиза ,а зад гърба им кроеше гадости...

Права си,помня много добре,за подобен стил сериали като че ли Убийството е повод за ненАВИСТ...ЗА ТОВА СИ МИСЛЯ,Че може би Лукреция има пръст в смъртта на Елиза!!!
Нема начин....Иначе ще е скучно,ако Елиза е Умряла от болест например.

# 50
  • Мнения: 6 017
Гледам го с голям интерес. Днес за съжаление, няма да го дават.   Confused

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
мартино играеше ларго в сериала ларго

Верно! Ето от къде и на мен ми беше познат!  Wink Мерси!   bouquet

# 52
  • Русе
  • Мнения: 526
   Да раздвижим малко темата...
   

# 53
  • Мнения: 413
а в понеделник ще го дават ли? Rolling Eyes
и има ли някъде сериите, в замунда или в арена, някой знае ли нещо?

# 54
А де newsm78 Ще го дават ли в понеделник Crossing Arms

Искам да изразя възмущението си!!!! #Cussing out
Как можаха -толкова,ама толкова сладникав мъж да изберат? ooooh!
Има такива знойни италиянци newsm03,а те ...
Само  Андрея ме дразни за сега..Но мадамата е хубава Naughty

# 55
  • Русе
  • Мнения: 526
   Според програмата на БТВ ще го дават в понеделник, че даже и във вторник и сряда Simple Smile
   Днес се рових да открия някаква информация за сериала, ама всичко е на италиански, пък аз хич не му отбирам Confused Затова ще си гледам примерно епизодите по Тв.
   За Андрея - чак не ме дразни, ама не припадам по него. Повече ми харесва Мартино.

# 56
  • Мнения: 2 312
Искам да изразя възмущението си!!!! #Cussing out
Как можаха -толкова,ама толкова сладникав мъж да изберат? ooooh!
Има такива знойни италиянци newsm03,а те ...
Само  Андрея ме дразни за сега..Но мадамата е хубава Naughty

На мен Андреа много ми харесва  Crazy
Мисля си,че е точно попадение!
Аниезе е хубава ,но не по от майка си.....
Мартино нещо ми се вижда старичък...,но не е за изхвърляне Mr. Green
А милата Емилия и тя без късмет като майка си,от къде го е намерила този шантав  художник newsm78

# 57
Емилия и  Матрино са тайно влюбени един в друг-според резюмето на сезона.А то художника е странен да

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Дайте да видим този Мартино

# 59
  • Русе
  • Мнения: 526
   Паоло Сеганти(Мартино)
   

Общи условия

Активация на акаунт