РАЗТВАРЯНЕ НА ТАЗА ПРИ РАЖДАНЕ

  • 3 494
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
Милата! Сигурно ти се е разказала играта.. Аман от такива професионалисти.. "здрава, млада"...
Желая ти бързо въстановяване и дано имаш толкова щастливи мигове, че да не се сещаш за тази неприятна случка.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Горката....бързо възстановяване ти желая

# 17
  • Мнения: 203
Дано да се оправиш възможно най-скоро  Hug...аз лично не съм против нормалното раждане и искам така да родя, но ако усетя нещо нередно бих била категорична за секцио.

# 18
  • Мнения: 540
а и само да ви кажа че с въпросният лекар имах уговорка и му платих прилично но не получих нужното внимание

# 19
  • Мнения: 3 416
а и само да ви кажа че с въпросният лекар имах уговорка и му платих прилично но не получих нужното внимание
ужас   #2gunfire за кой лекар става дума? видях, че си от В.Търново, аз съм от Г.О.
бързо възстановяване ти пожелавам  Hug

# 20
  • Мнения: 9 973
 Hug ох милата,оправяй се бързо!!!!!!
А бебе как е?

# 21
  • Мнения: 780
И си му платила......?!?! Shocked.Милата...
Искрено ти пожелавам бързо оправяне!!!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Ох, настръхнах. Мила, дано скоро ти минат болките.
А като си помисля, че и при мен настояваха да родя нормално, въпреки всички показания за секцио + родоразрешение от ендокриноложката, добре че си намерих доктор, който да ме оперира.

# 23
  • Мнения: 487
Бързо възтановяване! Hug

# 24
  • Мнения: 540
Родих в горна оряховица при СОТИРОВ бебо за щастие е напълно добре

# 25
  • Мнения: 1 428
И аз ти желая бързо възтановяване   bouquet .А относно доктора  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 26
  • Мнения: 3 016
 Hug те и нямам думи с които изразя възмущението си от такива лекари.  Дано се оправиш скоро .

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз ти желая скорошно възстановяване и за всеки случай се консултирай със специалист, но истински, а не изверг като израждащият те лекар... ooooh!

# 28
  • Мнения: 3 416
Родих в горна оряховица при СОТИРОВ бебо за щастие е напълно добре
а аз си мислех да ангажирам него за моето раждане  Confused
бързо възстановяване още веднъж   bouquet

# 29
  • Мнения: 540
ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ АКО РАЖДАШ В ГОРНА ДА Е ПРИ МИЛАТОВИЧ

Общи условия

Активация на акаунт