КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 27

  • 20 490
  • 599
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 036
Шерлок,
Скачай при нас.
Ако доведеш и д-р Уотсън,ще стане супер...

# 511
  • Мнения: 77
       Яге, я виж какво хубаво си ни подредила, а и на всеки си обърнала внимание- ама то интелигентното си е интелигентно по всяко време!
       Боже, колко сте млади! Ние със Стефан се оженихме през 69-та год. на 11 май- миналия месец направихме 39 г о д и н и !!!!! Аз бях на 20г. а той на 29г. без три месеца! Росито се роди на 1 май 70г., а Дилянчето на 4 май 77г. Доайенка съм в групата! Росито ме запали по форума. Тя пише в Съпруги, чийто мъже пътуват по море- Илиева е и има снимка на семейството й-  тя, зетя, внучката  Миша и близнаците Стефан и Иван.
      Къде сте бе момичета- ние се навечеряхме, рязах копър за фризера и вече съм тук.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 22:02 от Танита60

# 512
  • София
  • Мнения: 1 755
    Фръц!  Нещо да кажете за аватарчето?


     Омъжих се през 1974г.Сина ми се роди през 1979,а дъщерята през 1982г.

# 513
  • Мнения: 3 036
Яжке ,
супер си !БОНбОН

# 514
  • София
  • Мнения: 4 179
Супер си.

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Деска какво няма да е ужас като ме откраднаха и мъничка се задомих.
Иначе не съжалявам и друг живот да имам пак искам с този мъж и деца да го изживея. Hug Hug
Някой път ще ви разкажа как ме краде моя мъж и избягахме. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Танче аз съм тук и надничам чат пат какво пишете.Гледам финала на Пей с мен и се ядосвам на простия наш народ колко сме зле в преценките си.

Яжке супер си е те това е сега Баба ти Яга. Peace Peace Hug Hug

# 516
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328

 Гъбке,провлачи крак! Стана като отчет на партийно събрание!
 Танита,не се коси! Най-добрата ми колежка и приятелка беше 49та!Аз като съм 56та,кво? някакви си 6-7 год!Много важно!

 Зиче,тогава ти била сляпата неделя.Всекиму според късмета!
 Яжке и на мен ми хареса.Ей сега и аз ще се пременя!

# 517
  • Мнения: 77
     Зиче, аз попитах, но нещо не се получи отговор- кога е сезона на земната ябълка- гулия?
Притеснявам се да попитам на пазара, а изобщо да не и е сега времето. Който знае да каже.  
     Веднъж в магазин за мляко попитах за овче мляко и половината опашка се засмя и казаха- какво овче мляко по това време! Нали трябва да се родят първо агнетата, че тогава!  Резил!
     Моите хора са на гости, Стефан каталясъл спи и компа е мой!

# 518
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
 Танита,гулията се вади наесен.И то в късна есен.Може и рано напролет,но тогава може да е прорасла.Но вие сте в големи градове,а там им доставят от складове.Така,че провери - може и да намериш,особено в Пикадили.Ако не намериш аз наесен ще ти донеса - майка ми има много в градината си.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Танита -провери може и да има някой извадил дребнички защото стават по късно, когато стават  картофите мисля че. newsm78 newsm78

Янче -сляпа та сляпа но като ти дойде сляпата неделя това е. Joy Joy

# 520
  • Мнения: 77
       Тази събота- 14юни е празника на квартала ни- " Аспарухово пее и танцува". Росито и децата ще дойдат от петък до неделя. Те живеят в кв.Младост. Има построена сцена в парка и  състави от деца и възрастни се представят с песни и танци. Първо кмета на района приветства кварталците, после и баш кмета на Варна също- а бе нещо като сбор. Та тогава щерката ще ми покаже как се изпращат картинки и снимки и аз ще ви изпратя. Нали съм си босичка технически, чакам помощ!

# 521
  • Видин
  • Мнения: 961
Ку ку! Има ли някой?
Ние с детето и с мама вечеряхме, пихме по биричка и аз влизам да ви видя.
Данчо е наряд, Дени гледа "Шоуто на Слави, а аз цъкам на компа Mr. Green
Ние сме по-пресни в бракуването- сгодихме се август 1996г., на 18 януари 1997г. беше сватбата ни , а на 9 май се роди Дени.
Мастерче, тоя аватар ти тича страхотно Peace
Яге, а твоя от де го взе?Сигурно то "Хари Потър" Hug
Марси, и моето дупе предпочита да седне на мекичко / имам в предвид стол де/ Joy Joy

# 522
  • София
  • Мнения: 1 755
    Танче,споко и аз съм още боса.Но се уча.Като бях дете имах леля,дето ми даваше гулия от градината си.Все си мисля,че я вадеше с картофите.Помня вкуса беше като кочана на зелето.Но съм била на 5-6г.Дали не е било нещо друго,не знам.

# 523
  • София
  • Мнения: 4 179
И аз съм още тук, но се изключвам след малко. Лека нощ на всички.  smile3524
Опитах и аз да сложа картинка, но докато ги разгледам и реша кое да е.... Вие сте големи спецове вече!

# 524
  • Мнения: 77
       Зиче, и аз така си помислих за на есен, защото ми прилича на картоф, но не смея да спомена за да не ми се смее някой. Обезателно ще се оглеждам по сергиите, защото това с лимоните нямам воля да го направя. Едвам издържам един ден на глад. Някой каза, че било болезнено изхвърлянето на камъните след лимоните, но Стефан не усети нищо- те омеквали като детските желирани бонбонки ставали и не се усещало. Но реших с гулията да опитам. На ехографа ми казаха, че имам 7мм камък в десния бъбрек- ходих и на частен - там пък написаха, че са ми чисти бъбреците, но аз имам много силни болки на моменти.
       Янче, върхът си! Работна, добричка, състрадателна и услужлива! Благодаря ти! Ако не намеря- знам, че ти си насреща! Целувам те!

Общи условия

Активация на акаунт