Бричовете...

  • 23 910
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 309
To нали знаете че причовете са си чист целулит  Sick
Така че хубавото мацане при тях дава добър резултат  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 537
To нали знаете че причовете са си чист целулит  Sick
Така че хубавото мацане при тях дава добър резултат  Mr. Green
Абе има и целулит,ама не е точно.Аз и без целулит пак си ги имах,е по-малки бяха де.Мацам се вече от 5 дена пък да видим... Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
To нали знаете че причовете са си чист целулит  Sick
Така че хубавото мацане при тях дава добър резултат  Mr. Green
Не съм съгласна,няма таково нещо,брич може да има страшно слаба жена без целулит,а много пълна с много целулит да няма брич.

# 18
  • Мнения: 1 417
Винаги съм била слаба, ама си имам малко бричове, това е въпрос на конструкция. Ето ти едно упражнение - лягаш на една страна, подпираш се на лакът, краката са ти изпънати и събрани. Започваш да отделяш/повдигаш единия крак от другия с много малки амплитуди, да се получи като пружиниране, като мускулите са ти мах. стегнати, трябва да усетиш напрежение, като изпълняваш упражнението.Същото упражнение се изпълнява  и със свит в коляното крак - единия, а другия отдолу е изпънат. Редуваш и правиш всеки ден 3серии по 15 пъти, като постепенно може да си ги  увеличаваш. Определено има ефект, ама трябва да си много постоянна. Успех! Simple Smile

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм от тия, дето си имат бричове, но нямат целулит. Когато надебелях по време на бременноста, бричовете ми се изгубиха сред останалата плът. Но като отслабнах- пак се откроиха. Сега ги моря с Леокрема и упражнения, ама да видим. Rolling Eyes

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, не мога да намеря упражненията в нета. Правиха промени, сега всичко над 100 МВ е скрито. Аз ги имам качени на диска, ама как да ги пратя?

# 21
  • Мнения: 1 399
ТУК има упражнения на Клаудия Шифър, но незнам дали са същите, за които говори РЕНИ

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ТУК има упражнения на Клаудия Шифър, но незнам дали са същите, за които говори РЕНИ
Същите са. Само не знам дали е пълната програма, защото не е даден размера на файла. Между другото Синди Крауфорд също набляга доста на краката в Shape Your Body Workout (но New Dimension не ми допадна).
Има и една книжка от поредицата "за 10 мин. на ден..." (Лиди Резен мисля, че беше авторката), която е за бедрата, но не знам дали я има още по книжарниците.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Има едни фантастични упражнения от каланетиката, правят се със стол, направо топят бричовете като за световно.Но ще ми е доста трудно да ги обасня.По-добре идете на каланетика поне веднъж да ги видите.Гарантирам, че няма инструктор, който да ги прескача, адски добри са за бедрото и дупето - точно за страничното свличане, което прави брича.

# 24
  • Мнения: 500
Има едни фантастични упражнения от каланетиката, правят се със стол, направо топят бричовете като за световно.Но ще ми е доста трудно да ги обасня.По-добре идете на каланетика поне веднъж да ги видите.Гарантирам, че няма инструктор, който да ги прескача, адски добри са за бедрото и дупето - точно за страничното свличане, което прави брича.
А могат ли да се намерят някъде написани? Тук няма каланетика, а и да имаще, немога да я посещавам, че иначе на кой да оставя бебо след като баща му е по цял ден на работа

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам представа къде могат да се намерят.Съжалявам Sad

# 26
  • Мнения: 1 883
Има едни фантастични упражнения от каланетиката, правят се със стол, направо топят бричовете като за световно.Но ще ми е доста трудно да ги обасня.По-добре идете на каланетика поне веднъж да ги видите.Гарантирам, че няма инструктор, който да ги прескача, адски добри са за бедрото и дупето - точно за страничното свличане, което прави брича.
А могат ли да се намерят някъде написани? Тук няма каланетика, а и да имаще, немога да я посещавам, че иначе на кой да оставя бебо след като баща му е по цял ден на работа
Купи си книгата на Калан Пикни(май така и  беше името)"КАЛАНЕТИКА ЗА ТОНУС СУТРИН И ОТМОРА ВЕЧЕР" там ги има тези упражнения.Много са добри.Има картинки и всичко е много добре описано.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Купи си книгата на Калан Пикни(май така и  беше името)"КАЛАНЕТИКА ЗА ТОНУС СУТРИН И ОТМОРА ВЕЧЕР" там ги има тези упражнения.Много са добри.Има картинки и всичко е много добре описано.
Аз пробвах по тази книга, но нещо не ми се отдаде. Мисля, че трябва предварително да имаш идея за какво точно става въпрос.

# 28
  • Мнения: 3 537
Винаги съм била слаба, ама си имам малко бричове, това е въпрос на конструкция. Ето ти едно упражнение - лягаш на една страна, подпираш се на лакът, краката са ти изпънати и събрани. Започваш да отделяш/повдигаш единия крак от другия с много малки амплитуди, да се получи като пружиниране, като мускулите са ти мах. стегнати, трябва да усетиш напрежение, като изпълняваш упражнението.Същото упражнение се изпълнява  и със свит в коляното крак - единия, а другия отдолу е изпънат. Редуваш и правиш всеки ден 3серии по 15 пъти, като постепенно може да си ги  увеличаваш. Определено има ефект, ама трябва да си много постоянна. Успех! Simple Smile
Ей,това упражнение ще го пробвам.Вече от 1 седмица съм се амбицирала и съм сериозна в упражненията,пък дано стане. Wink
А за каланетиката,ще се ровя да потърся в нет-а дали няма нещо

# 29
  • Мнения: 500
Купи си книгата на Калан Пикни(май така и  беше името)"КАЛАНЕТИКА ЗА ТОНУС СУТРИН И ОТМОРА ВЕЧЕР" там ги има тези упражнения.Много са добри.Има картинки и всичко е много добре описано.
Аз пробвах по тази книга, но нещо не ми се отдаде. Мисля, че трябва предварително да имаш идея за какво точно става въпрос.
В униврситета играех редовно каланетика и добре ми се отразяваше, после започнах и фитнес..... сега нищо!!!! Мисля, че с книгата ще се позабавя малко докато ми я изпратят, а и още един въпрос- тя нова ли е или същата от преди поне 10 години?

Общи условия

Активация на акаунт