Какво кафе пиете? Препоръчайте ми марка кафе или смеска кафе!

  • 279 909
  • 1 164
  •   2
Отговори
# 570
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Случайно открих това кафе:
Невероятно е!
Все още може да се намери в Лидл - 500 гр. за 9,99 лв

 Peace

Преди няколко години ми бяха донесли и от тогава друго кафе не влиза вкъщи. Изключително е наистина, като любимо ми е Prodomo Naturmild.
Аз го купувам от Метро на цена около 16-17лв за 500гр, на други места не съм го засичала.

# 571
  • Мнения: 13 972
Случайно открих това кафе:
Невероятно е!
Все още може да се намери в Лидл - 500 гр. за 9,99 лв

 Peace

Преди няколко години ми бяха донесли и от тогава друго кафе не влиза вкъщи. Изключително е наистина, като любимо ми е Prodomo Naturmild.
Аз го купувам от Метро на цена около 16-17лв за 500гр, на други места не съм го засичала.

Гледах го няколко пъти на различни магазини, но понеже не бях чувала за него нищо просто го подминавах. Благодаря за мнението, ще го опитаме обезателно.

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 4 120
Това кафе ми е любимо. но рядко го пием, тъй като е по-скъпо. За съжаление тук цената му е двойно по-висока от тази в Германия.

# 573
  • Мнения: 8 333
Това кафе ми е любимо. но рядко го пием, тъй като е по-скъпо. За съжаление тук цената му е двойно по-висока от тази в Германия.

Точно затова написах, че го има все още в Лидл, намалено на 9,99 лв. 500г

# 574
  • Мнения: 13 972
Това кафе ми е любимо. но рядко го пием, тъй като е по-скъпо. За съжаление тук цената му е двойно по-висока от тази в Германия.

Точно затова написах, че го има все още в Лидл, намалено на 9,99 лв. 500г

Да да сега се сетих че съм го виждала  в Лидл. Там обаче има доста непознати за нас марки , които обаче са познати на тези които са имали близки допирни точки с живота в Германия. Балгодаря за пояснението.

# 575
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не бих казала, особено двойно... по-евтино само, ако имаш човек, който да дебне намаленията по магазините, иначе и там това кафе е скъпо. Мен понеже ме зареждат с количества от Германия, когато се хване намалено и зная.  Laughing

Последна редакция: пн, 29 апр 2013, 11:09 от ahasver

# 576
  • Мнения: 13 972
Не бих казала, особено двойно... по-евтино само, ако имаш човек, който да дебне намаленията по магазините, иначе и там това кафе е скъпо. Мен понеже ме зареждат с количества от Германия, когато се хване намалено и зная.  Laughing

Абе хубавото кафе няма да е еФтино това ми е ясно на мен  Joy

# 577
  • Мнения: 13 972
Гледах преди малко новото вестниче на Кауфланд. и от понеделник отново Лавацца Крема е Густо двойка (един плюс един подарък всеки по 250 грама ) на цена от 5,89 за пакет.

На Метро пък от 23.05 до 05.06
1.Якобс Монарх классик 2х250  -всеки брой по 4,26 с ДДС
2. Чибо Фемили 2х250 по 2,28 с ДДС всеки брой но пише лимитирани количества.
3. Има и някакво кафе МЕлита Ексълънт ( 2х250 ) което на мен нищо не ми говори но цената е 5,15 за бр, което означава че ще го гугълна за повече информация.

# 578
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 205
На мен Мелита ми е слабичко-много е известно в Германия,а там са предимно по шварц-а. Peace
На Лавацата цената е супер. Simple Smile

# 579
  • Мнения: 7 211
И аз не съм очарована от Мелита.  no

# 580
  • Мнения: 13 972
И аз не съм очарована от Мелита.  no


На мен Мелита ми е слабичко-много е известно в Германия,а там са предимно по шварц-а. Peace



Благодаря за споделеното. Няма и да го поглеждам.

# 581
  • Мнения: 410
Ние пием Douwe Egberts

# 582
  • Мнения: 4 660
Аз пия Якобс със сметана на Нестле и кафява захар kaffeetrmker_2

# 583
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На Лавацата цената е супер. Simple Smile
Аз не мисля така. Името не прави вкуса, но май на някои и името им е достатъчно.
Вече и безплатно да го раздават, не бих го взела. Преди 3-4 седмици я имаше тая промоция и в Хит и хората грабеха като невидели и пред очите ми се опразни един рафт, докато разглеждах другите кафета. Когато остана само един пакет, реших да го взема- да не се мина и аз ooooh! Сега си отлежава в един шкаф у нас, а аз пак си купувам Чибо арабика.

# 584
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз онзи ден в Била доста се чудих срещу рафта с кафетата. И накрая от много чудене не си взех нищо.  Joy

 Искам хубаво кафе, силно и ароматно. Не обичам слабо и не намирам смисъл просто да пия някакво си кафе. Обаче не съм открила все още своята марка.

 Многото мнения също ме объркват. Имам предвид, че колкото хора, толкова и  мнения и ставам  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт