Какво кафе пиете? Препоръчайте ми марка кафе или смеска кафе!

  • 279 791
  • 1 164
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: X
 Pipi_  пробвала съм ето това  и беше превъзходно.

# 796
  • Мнения: 3 922
Още един глас за Davidoff Espresso  Peace - разкошно!
Обаче Davidoff Rich Aroma никак не ми допадна.

# 797
  • Мнения: 7 182
И у нас не сме никак очаровани от Rich Aroma, повече няма да вземам от него.
Бих помолила тези от вас, които предпочитат нес кафе да препоръчат някоя добра марка. Виждам, че има и Нова Бразилия разтворимо. Как е то?

# 798
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
И у нас не сме никак очаровани от Rich Aroma, повече няма да вземам от него.
Бих помолила тези от вас, които предпочитат нес кафе да препоръчат някоя добра марка. Виждам, че има и Нова Бразилия разтворимо. Как е то?
Доста блудкаво в сравнение с други видове. Но може и да не съм съвсем обективна, тъй като предпочитам еспресо.

# 799
  • София
  • Мнения: 11 018
И у нас не сме никак очаровани от Rich Aroma, повече няма да вземам от него.
Бих помолила тези от вас, които предпочитат нес кафе да препоръчат някоя добра марка. Виждам, че има и Нова Бразилия разтворимо. Как е то?

 Препоръчвам ти

# 800
  • Мнения: 13 915


Това също е много хубаво.
Пак съм го купувала от Кауфланд на промоция.



От разтворимите освен Якобс Монарх и Чибо голд се оказа добро. От разтворимото на Нескафе получавам киселини.



# 801
  • Мнения: 7 182
Якобс монарх май го мернах някъде на промоция, само трябва да се сетя къде беше. Много ви благодаря за предложенията.

# 802
  • Мнения: 15 379
Този светлия Давидофф на мен никак не ми допадна и взимам от тъмния, който е много по-интензивен като аромат.

# 803
  • София
  • Мнения: 18 757
Мен ми препоръчаха този светлия Давидоф,че имал повече арабика май и бил по мек като вкус,Ама не съм го пробвала все още ,но като ви чета се замислям дали да се хабя въобще.

# 804
  • Мнения: 15 379
Всичките видове Давидофф, които аз съм виждала и пробвала са 100% арабика Simple Smile.
Лично аз смески с робуста не пия, само чиста висококачествена арабика Heart Eyes.

# 805
  • София
  • Мнения: 18 757
Аз не разбирам хич от кафе,затова така и написах. Heart Eyes

# 806
  • Мнения: 20 224
Бих помолила тези от вас, които предпочитат нес кафе да препоръчат някоя добра марка.
На мен много ми харесва това:
Скрит текст:

В къщи казаха, че и това не е лошо, било по-силно от кафетата на Нестле:
Скрит текст:

# 807
  • Мнения: 13 915

В къщи казаха, че и това не е лошо, било по-силно от кафетата на Нестле:
Скрит текст:

Това беше много ароматно но на нас с мъжа ми ни се стори слабо.





Светлият Давидофф беше чудесен. он трябва да уточня че всеки от нас пие по две лъжици на една порция в кафе машина със сравнително малко вода. видя ни се много ароматно но някак с по-мек вкус.

# 808
  • Мнения: 15 379
Т.нар. "светъл Давидофф" е наистина светъл и в чашата, и някак по-мек, по-воднист от другите видове. Може би затова не го харесах особено, видя ми се и в ристретто радикале вариант мноооого слабичък.

# 809
  • София
  • Мнения: 18 757
Е направо ме объркахте тотално,аз също обичам доста късо кафето.ще да взема и от двата вида пък да видим. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт