Нови говорители по новините в bTV!

  • 9 214
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Вики е красавица, но не е за новините според мен. Прекалено много гримасничи и има твърде жизнерадостен вид (а четеше новините за убийството на 8 годишно дете!) Освен това е и твърде секси, с тези устни... никой мъж няма да слуша новините Crazy Laughing пък младежа не и стои добре. Изглежда като дечко до нея и явно получава новините на мига с тези "сателити" отстрани. Всъщност е чаровен въпреки ушите, но за новинари си има определени изисквания за излъчване.
Абсолютно съм съгласна! По-точно не можех да го кажа!

# 16
  • Мнения: 3 405
Нека оплакнат окото мъжете за известно време Laughing
Новата двойка говорители са временно там.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Вики е красавица, но не е за новините според мен. Прекалено много гримасничи и има твърде жизнерадостен вид (а четеше новините за убийството на 8 годишно дете!) Освен това е и твърде секси, с тези устни... никой мъж няма да слуша новините Crazy Laughing пък младежа не и стои добре. Изглежда като дечко до нея и явно получава новините на мига с тези "сателити" отстрани. Всъщност е чаровен въпреки ушите, но за новинари си има определени изисквания за излъчване.

Съгласна съм с това  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 132
На мен и двамата нови водещи ми харесват.

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Ще се ошлайфат.
Не са чак толкова зле  Peace
Харесват ми и двамата.

# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
мдам, мацката е красива наистина, но само толкова.
а партньорът и никак не става за водещ визуално, много
съжалявам, но като го гледам само ушите му виждам и така и
не мога да се съсредоточа какво говори.
минавам на новините на нова  Peace

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
и аз снощи се хванах, че го наблюдавам в ушите и не го слушам много-много

# 22
  • Мнения: 480
Проблема, според мен, е че двамата не си отиват. Ако до нея бяха сложили един хубавец, или пък до него една, хайде да я нарека, по-обикновена жена, може би повече щеше да им се получи. Той има хубав глас, но гледайки ушите му, някакси не го чуваш (и при мен е така). На нея пък щеш нещеш, от чисто женско чувство, почваш да й гледаш прическата, грима, облеклото и т.н. и пак не я чуваш. С една дума - не ми харесва комбинацията между двамата...

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Виктория П. е супер мацка, но за в новините нещо не ми харесва как я докарват на външен вид. Като репортерка повече ми харесваше, но предполагам, че трябва време за ошлайфане. Обаче младежааа.....ми не ми харесва за гледане.

# 24
  • Мнения: 3 405
и аз снощи се хванах, че го наблюдавам в ушите и не го слушам много-много

aми и аз  Grinning
но той не е виновен  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 880
тоя пич може да си позволи една пластика на ушите, нито е скъпо, нито е опасно Peace
наистина двамата един до друг никак не стоят Stop

# 26
  • Мнения: 2 960
мацката си е доста готина,но партьорът и много не и пасва сякаш.Но всяко чудо за три дни newsm78виж ти може и след известно време да ни станат любимци Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 806
Леле... каква весела тема, много цветущо се изразявате, истински ме развеселихте  Joy
Иначе и аз нещо не мога да ги възприема като комбинация, прекалено за противиположни като визия  newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 337
стига де...това са новини- чак пък толкова...

И двамата според мен са добри оратори...Късмет и професионални успехи им желая  Peace

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен и двамата нови водещи ми харесват.
И на мен също!

Общи условия

Активация на акаунт