Препоръчайте ми памперси за лятото

  • 6 370
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
"Pampers"Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Памперс! Стария обаче новите нещо....  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 756
а има ли Little Swimmers na HUGGIES и откъде мога да ги купя

# 18
  • Мнения: 2 334
От почти самото начало сме на Sleep and play  и съм много доволна.Не са пропускали и са доста по тънки от обикновенните на Памперс,иначе други не съм и пробвала доволна съм си от тези Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 7 723
Памперсите са си памперси.
Няма летни и зимни модели.
Все си спарват...

# 21
  • Мнения: 250
Каквито и да ползваш все ще му е топло и ще му запарват дупето.Оставяй го по гащи и голо дупе по-често особено в къщи.Ще имаш малко повече пране,но и по -щастливо бебе.

# 22
  • България
  • Мнения: 181
Аз също от самото раждане ползвам само Pampers. Сега пробвам варианта Sleep and play, защото нистина са по тънички за лятото, но пък вече два пъти ми пропускат - т.е вариант са но трябва да се сменят по - често, но пък нямат от лосиончето за успокояване.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
Каквито и да ползваш все ще му е топло и ще му запарват дупето.Оставяй го по гащи и голо дупе по-често особено в къщи.Ще имаш малко повече пране,но и по -щастливо бебе.
Peace

# 24
  • Мнения: 1 428
В жегите всички памперси ще спарват.Аз съм за Pampers  Peace

# 25
  • Мнения: 8 242
Тънки или дебели - всички имат слой найлон Simple Smile
На вашата възраст миналото лято махнах памперса.. и се родихме и аз, и дребия Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз смятам,че ЛИБЕРО са дебели за лятото.Сега сме на Sleep and Play и е по-добре/не,че съм пробвала де/ Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Тънки или дебели - всички имат слой найлон Simple Smile
На вашата възраст миналото лято махнах памперса.. и се родихме и аз, и дребия Simple Smile
Това е супер, ама как да го махнем, като още и на гърне не съм я слагала Thinking

# 28
  • Мнения: 1 477
Памперсите са си памперси.
Няма летни и зимни модели.
Все си спарват...
Peace

# 29
  • Мнения: 1 666
И зиме, и лете със сина ми все съм ползвала Памперс и съм нямала проблеми. Лятото обаче ги свенях по-често, защото заради много пиене на вода следваше и много пишкане.

Общи условия

Активация на акаунт