Какъв прах за пране за новородено?

  • 11 366
  • 84
  •   1
Отговори
Мили мами с опит, какъв прах за пране препоръчвате за новородено?

# 1
  • Мнения: 5 255
Sano-maxima    +    Peace

# 2
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние ползвахме Persil Sensitive aloe vera и продължаваме да си го ползваме. Hug
Много съм доволна от него! Hug

# 3
  • Мнения: 4 428
Ние си карахме с Тео Бебе и не сме имали проблем  Peace Персил Снезитив Гел също е добър вариант.

# 4
  • Мнения: 13
Нашето бебе е на 40 дни и ползвам "Сано". Бабата беше взела "Тео бебе", но Сано-то е  по-добър Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 376

Подкрепям Peace, доволна съм как изпира и мирише много хубаво

# 6
  • Мнения: 326
Ползвам Тео бебе откакто се е родила и съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 59

Подкрепям Peace, доволна съм как изпира и мирише много хубаво
Аромата на този прах е много хубав и  вече 2г не го сменям с друг.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 285

Подкрепям Peace, доволна съм как изпира и мирише много хубаво
Аромата на този прах е много хубав и  вече 2г не го сменям с друг.
Още 1 глас за Саното, препоръчвам белия омекотител

# 9
  • София
  • Мнения: 4 590
Аз позвах Тео бебе и съм доволна от него. Peace

# 10
Ние ползвахме Сано / прекрасно мирише/  но в началото малката се изприщваше от нещо и лекарката ни препоръча да го сменим - според нея можело да даде алергична реакция. Взехме си Персил сензитив и бях доволна. Тези дни - около година по-късно  мъж ми взе пак Сано и на малката нищо и няма - та не знам дали е било от него. Peace

# 11
  • Мнения: 5 140


тази прах, но не зеления омекотител, а белия на които пише БИО, по хубаво мирише (поне на мен по ми харесва), а и розовия не е лош.

# 12
  • Мнения: 814
Ние ползвахме Persil Sensitive aloe vera и продължаваме да си го ползваме. Hug
Много съм доволна от него! Hug

 Още един глас за Persil Sensitive  Peace 

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 4 578
Ние ползвахме Persil Sensitive aloe vera и продължаваме да си го ползваме. Hug
Много съм доволна от него! Hug

 Още един глас за Persil Sensitive  Peace 
Още един глас за Персил. Нещо последно като взех Сано не переша, ама поне да миришеше добре.

# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тео Бебе Peace

# 16
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И аз съм доволна от Тео бебе Peace

# 17
  • Мнения: 11 016

Още един глас за тях Peace А белият омекотител Sano ухае страхотно Hug

# 18
  • Мнения: 4 784
Персил сензитив /течен/ или Сано.

# 19
  • Мнения: 3 376
След всичките изпробвани колкото и да не ми се вярваше най-добър излезе Тео бебе.
Мирише прекрасно и маха всякакви петна.

Малко офф:
Когато беше по-малък сина ми всички ме питаха с какво пера,защото бебето миришело невероятно.И доста хора започнаха да си го купуват само заради аромата Mr. Green.Даже и омекотител не съм слагах в началото Peace

# 20
  • Мнения: 511
Sano-maxima течен. Омекотител не използвам, по съвет на педиатърката.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 185
Персил сензитив - течен.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 666
Тео бебе!

# 24
  • Мнения: 1 477
Тео бебе  Peace

# 25
  • Мнения: 672

Още един глас. Само, че аз ползвам синия омекотител.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Персил сензитив

# 27
# 28
  • Мнения: 553
Ползвах в началото ''Персил'', но по-късно взех ''Сано'' - много по-икономичен е, хубаво пере и аромата му е приятен.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Тео-бебе и Персил сензитив.

# 30
  • Мнения: 4 335
От на4алото ползвам Тео бебе и сьм доволна Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 271
Израелски, Сано се казва Peace

# 32
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Откакто се е родил ползвам Тео бебе.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 777
Все още ползвам Тео бебе,но ще го сменям.Не изпира петната от пюре напълно.Мамите от Варна,кажете,моля,откъде да си купя Сано?

# 34
  • Мнения: 423
Тео бебе  Peace

# 35
  • Шумен
  • Мнения: 196
Тео бебе Peace

# 36
  • Мнения: 9 973
роса бебе

# 37
  • Мнения: 30
Sano + Sano омекотител Naughty

# 38
  • Мнения: 3 459
Persil Sensetive  Peace

# 39
  • Мнения: 830
Ние с малката ползвахме ТЕО БЕБЕ нито веднъж не се обрина и омекотител на Линор бебешкия Peace

# 40
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Веднъж пробвах с роса бебе не останах доволна Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз лично ползвам Сано максима.
Омекотител не ползвам. Праха идеално върши и тази работа.
Супер икономичен е. Вярно, че аз пера на три дни веднъж, но преди месец изразходих първата опаковка, която ползвах за около 10-тина пранета още преди да родя, за да изпера нещата за бебка.
Та така, сега съм на втора опаковка, а дъщеря ми ще стане другия месец на половин годинка.

# 42
  • София...........
  • Мнения: 956
SANO MAXIMA  от раждането и продължавам. Много лек и приятен аромат, а от прахта се слага малко и е икономичен Wink

# 43
  • Мнения: 6 624
Сано Максима и Тео Бебе съм ползвала и от двата съм доволна.

# 44
  • Мнения: 353
Тео бебе до към 8 мес., след това Персил сенситив. И от двата съм доволна като цяло, но от Персила повече.
А първия прах, който купих и ползвах 2-3 седмици беше Сано максима, но се оказа, че не пере добре нааканите дрешки. Явно моя е бил от куца партида, след като няма други недоволни от него.

# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Тео бебе  Peace

# 46
  • Мнения: 148
Тео бебе ползвам от самото раждане на малкия,не съм го сменяла,доволна съм Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Сано ползвах.Сега вече слагам от нашия.

# 48
  • Мнения: 136
Сано максима, преди с омекотител, но и без си е същия ефекта

# 49
  • Варна
  • Мнения: 567
Сано максима, много съм доволна!

# 50
  • Мнения: 533
течен  Персил сенситив  Peace

# 51
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ползвам ТЕО БЕБЕ.
Аз получавам обриви от Сано максима и за това не посмях да взема за детето. Освен това е силно ароматизиран, което не ми се вижда добра идея.

# 52
  • Мнения: 765
И аз ще ти препоръчам Сано Максима бебе. Обожавам този аромат от първия миг, когато го ползвах. И белия омекотител. От тогава и нашите дрехи пера с него.

# 53
  • София
  • Мнения: 44 223
Сано максима сенситив.

# 54
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ползвам Тео бебе Peace

# 55
  • Мнения: 224
И аз ползвах Сано Максима и останах много доволна, а като навърши гонинка и няколко месеца, започнах с нашия прах да пера, защото петната просто са безкрайно много.

# 56
  • Мнения: 1 640
 Съжалявам,но на новороденото дрешките и чаршафчетата се перат ръчно с бебешки сапун.И така един месец.Педиатърката ни предупреди за това изискаване.Спазих го.
 Омекотител за дрехи на малко бебе НЕ се ползва.Четох в мед.литература.
 Тео бебе-педиатърката ни забрани да ползваме,затова купувам и досега Персил Сензитив.

# 57
  • Мнения: 4 434
Тео бебе от началото  Animal Tropical Fish

# 58
  • Мнения: 43
Ползвам прах за пране на pigeon-червената кутия,а зелената кутия я дават и за новородени ! Peace

# 59
# 60
  • Мнения: 488
Аз купих течен Persil sensitiv,но не знам дали да остана с него или...Някой може ли да ми каже в Стара Загора къде мога да намеря Sano-Maxima?
Благодаря предварително!!!

# 61
  • Мнения: 78
Ползвала съм Sano Maxima и Persil Sensitive и съм доволна САМО от втория.

Sano Maxima НЕ изпира добре никакви петна. Вярно, че при едно новородено няма петна, но към 6-7 месец, когато започнах да захранвам, петната въобще не се повлияваха от прането. А когато пролази, към 8-9 месец, ситуацията стана още по-зле... имах чувството, че изкарвам дрешките от пералнята по-мръсни, а не по-чисти  #Cussing out  Не препоръчвам Sano Maxima  newsm11

# 62
след като се оказа, че имаме алергии към доста препарати, най-накрая се спряхме на Тео бебе, сега детето е на 3г, и все още я пера с него давам 100% гаранция, че няма да имате проблеми.

# 63
  • Мнения: 3 886
По надолу прочетох за САНО МАКСИМА бебешкия че не изпирал никакви петна.МОГА ДА КАЖА ЧЕ от 7 г го ползвам и не само че ми изпира петната а и ми миришат дрехите трайно.
Това е един от малкото страхотни прахове.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 116
Тео бебе

# 65
  • София
  • Мнения: 4 294
Персил сенситив  Peace

# 66
  • Мнения: 429
Frosh течен - с aloe vera. Много съм доволна  Peace По препоръка не слагам нито омекотител, нито калгон.

# 67
  • София/Русе
  • Мнения: 83
А откъде купувате този прах и омеколтител Сано за бебета, намирам го само в он-лайн магазини, дали го няма по нормалните. Благодаря

# 68
  • Мнения: 2 231
Ние от начало си перем са нашия Ариел. Само когато имаше големи поражения и петна (от ако) накисвах преди това с Тео бебе.

# 69
  • Мнения: 2 587
Тео бебе.Не съм имала проблем.

# 70
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
А откъде купувате този прах и омеколтител Сано за бебета, намирам го само в он-лайн магазини, дали го няма по нормалните. Благодаря
Примерно на ул. Нишава, близо до входа на Южния парк има в нова модерна кооперация има голям бебешки магазин, в магазин Папагал в Борово и др.

# 71
# 72
  • Мнения: 81
САНО МАКСИМА - прах и омекотител, страхотни са

# 73
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Тео. супер е.

# 74
  • софия
  • Мнения: 25 616
Pigeon  Peace

# 75
# 76
  • Мнения: 479

Доколкото знам, там (Белите брези) има и магазин, където продават всикчки продукти :
http://www.pigeon-bg.net/

Аз лично мисля да тествам памперсите и еднократните пелени подложки, а може би и праха за пране  Simple Smile

# 77
  • Сливен
  • Мнения: 894
Тео бебе Peace

# 78
  • Мнения: 3 886

Доколкото знам, там (Белите брези) има и магазин, където продават всикчки продукти :
http://www.pigeon-bg.net/

Аз лично мисля да тествам памперсите и еднократните пелени подложки, а може би и праха за пране  Simple Smile
и на ме н ми хвана окото памперсите (пелените )но за съжаление няма да мога да ги тесвам отдавна не ползвам такива дори и нощен Sad

# 79
  • Мнения: 1 006
Сано-максима Peace

# 80
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ползвах Тео бебе и Персил, като беше бебе. Доволна съм и от двата. Сега мисля да пробвам Саното, не съм го ползвала до сега.

# 81
  • Мнения: 1 483
Аз ползвах Тео бебе и Персил, като беше бебе. Доволна съм и от двата. Сега мисля да пробвам Саното, не съм го ползвала до сега.
от първите двата съм доволна.Саното не е нещо особенно Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 93
 И аз съм за Сано, този прах е Израелски и е доста по-икономичен от другите, с много приятен и ненатрапчив аромат. В момента го използвам за себе си, а като се роди бебчо ще пера и неговите дрехи с него ! newsm10

# 83
  • Мнения: 177
От самото начало сме с Тео бебе, но сега си мисля да разнообразя малко с праха и омекотителя на Sano-maxima Peace  Peace

# 84
  • Мнения: 534
аз съм на Сано Максима и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт