Гладите ли дрешките на бебето?

  • 7 541
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 910
Засега да и още няколко месеца ще е така, но след това мисля само дрехите за излизане да гладя, че време и желание за постонно потене над ютията нямам Confused

# 91
  • Мнения: 512
Гладех всичко до годинката,сега гладя само измачканите.

И аз така.  Peace

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Гладя всичко.Навик. Peace

# 93
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Да , освен , че стоят по-добре на беба и обичам да гладя Peace

# 94
  • Мнения: 324
На Мая гладя всичко и от двете страни, вече ми е навик,а и негладеното не ми харесва.

# 95
  • Мнения: 2 111
До 6 месец гладех всичко,сега само намачканите дрешки. Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 5 079
До годинката гладехме всичко, сега вече не (е, някои няма как да не изгладиш, просто няма начин да го пусна намачкан по улиците...)

# 97
  • Мнения: 679
Гладя почти всичко, нсе си казвам че е за последно, но изгладени ми изглеждат по-добре. Далеч съм от мисълта, че бебето ще живее вечно в стерилна среда, особено като го гледам как си сипва пясък по главата и по улицата пипа на всички спряни автомобили гумите ... просто така ми изглеждат по добре  Peace

# 98
# 99
  • Мнения: 5 026
Да, все още гладя всичко.

# 100
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Гладя всичко,нищо че децата са ми големи. Peace

# 101
  • Мнения: 1 715
Не съм гладила и двете деца.

# 102
  • Мнения: 8 256
Гладех докато стана на около 2м, след това престанах. С второто смятам да си спестя това упражнение. Мразя да гладя и купувам предимно дрехи, които трудно се мачкат. Така че, с това се занимавам само, ако се налага и то преди излизане.

# 103
  • Мнения: 266
Все още гладя дрехите на малката,но понякога ми омръзва и само по- смачканите ги гладя.

# 104
  • Мнения: 672
Гладя всичко, което излезе от пералнята без микрофибърните кърпи, с които бърша прах. Но с уточнението, че обичам да гладя и съм манячка на тема подреденост. Освен  това, бях чела някъде, че при гладенето се изразходва много енергия, а аз имам нужда Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт