ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 14

  • 19 051
  • 580
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 488
Ясно. Вчера, след като прегреших с медеца, и след като разбрах, че е грешка - тотално омацах пейзажа.
Значи - от днес почвам. Нюканските храни, с режима на японската, или - японската, ама без зеленчуците. Може и да се получи.
В края на краищата, нали ще са само пет дни...

# 511
  • Мнения: 1 454
И аз оплесках нещата...много съм доволна!

Хапнах си шоколадови бисквити, пържени картофи, пица и чийз кейк...размазващо - но вкусно...доволна съм от този прегрешителен ден...силно имах нужда от нещо въглехидратно просто и най-вече от нещо тестено...

От днес пак съм на линия и продължавам заредена с нови сили Simple Smile

Салати и така до ..безкрай Simple Smile
Хайде хубав последен работен ден!

# 512
  • Мнения: 1 454
Ама може ли така никой да не е писал поне едно редче за цял уикенд...
недейте така...
Как са диетите момичета?

Аз съм добре...салатки по малко и ...това е отчета за моя уикенд...подължавам...
Днес ми е ден за тичане...6  минути...3 пъти по 6...дано не съм изгубила тренинг , че 4 дни не съм тичала а принципно най-много два дни съм пропускала...весел ден!

# 513
  • Мнения: 1 454
Не съм тичала вчера Simple Smile
И ще продължавам да си пишаааа Simple Smile
Вчера ми е недиетичен ден

Днес - салати

# 514
  • Мнения: 1 454
Не ми се тича вече ... Sad
Май ще почна да ходя пеша по няколко километра...знам ли...
Също да се запиша на салса...утре ще звъня

вчера пак се тъпках
Айде дано днес не...3 септември...до 15ти са 12 дни...и мисля да са диетични, че трябва да съм хубава в новата си рокля

# 515
  • Мнения: 1 454
Вчера бях диетична Simple Smile
Днес съм гладна от сутринта, но...да видим къде ще му излезе края Simple Smile

Забравих да звънна за салсата Wink
Много съм несериозна, но дано днес не забравям Simple Smile
Весел ден Simple Smile

# 516
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Dixie , привет Hug!

Аз вчера не бях режимна, но днес възнамерявам да съм Crazy. На салса ли се каниш да ходиш?

Пожелавам ти приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 517
  • Мнения: 1 454
Ами аз отдавна се каня, само че сега намерих салса близо до вкъщи и зимата няма да ми тежи предполагам...дано не е заета групата вече...
Ти какъв режим спазваш...
Не се притеснявай , ако не можеш да пишеш Wink

# 518
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Аз съм на режима на Ори Хофмеклер Heart Eyes. А ти спазваш ли някакъв определен режим? Четох малко назад и останах с впечатлението, че си на салатки Flutter.
Мога да пиша, просто понякога не намирам време, в темата за моя режим пиша всеки ден и понякога не ми остава време да пиша и в други теми Crazy.

# 519
  • Мнения: 1 454
Да, режима ми е просто на салати, избягвам въглехидрати, плодове, хлебни, ориз и всякакви такива...само млечни, ядки и зеленчуци...

Ето в момента си хрупам две краставички за обед Simple Smile

# 520
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Хах, то твоя режим почти като моя, ще се разберем Hug. Само където аз хапвам и плодове Heart Eyes.
Колко искаш да свалиш? Колкото и да е, пожелавам ти успех  bouquet.

# 521
  • Мнения: 1 454
И аз не знам колко искам да сваля...толкова , че да харесвам как ми стоят едни дънки...но трябва да стигна до момента в който свалям от коремните области , но...знам ли има време сигурно Simple Smile

Ще проверя твоя режим ...да похапвам и аз от време на време плод без угризения  Hug

ПС: Всъщност сетих се кой е ...сваляш ли с хапването вечерта обаче  newsm78

# 522
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
В началото свалях, после взех често да го нарушавам, но в резултат не напълнях, само задържах сваленото.То аз почти стигнах желаното тегло с този режим, и аз имах проблеми с коремчето и паласките - сега корема ми по цял ден е плосък, вечер леко се заобля след вечерята, но не е това , което беше, а сутрин пак ми е плосък. През деня ми е едно такова лекичко, изпълнена съм с енергия - с две думи чувствам се много добре Heart Eyes.

# 523
  • Мнения: 1 454
А въглехидратите вечер...стигаш ли до тях? Защото се притеснявам да не се отприщя да си хапвам ...вечер много

# 524
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Не всяка вечер хапвам въглехидрати - започвам с голяма салата/ тя не е за наяждане, целта е да подготви организма ни за по - агресивните храни - протеини , мазнини и въглехидрати/, после хапвам протеини/ месо,извара, сирене, яйца или мляко/, 2-3 пъти седмично след това хапвам сурови ядки/ орехи, бадеми/ , и ако още усещам глад, тогава хапвам въглехидрат.Това е, не е кой знае каква философия , а най- ми харесва това, че никоя група храни не е изключена. Първите няколко дни освен плодове през деня може да хапва и салата или сварено яйце, или нискомаслено мляко - това е т.н. адаптационен период, след това през деня се хапват само плодове/ аз хапвам и салата на обяд/, а вечерята е както я описах по- горе.
Ами това е, не е труден режима, дори бих казала, че е приятен Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт