ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 14

  • 19 023
  • 580
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 454
Супер, Боби...да качиш задъжително да гледаме...и аз им виках малки булки когато бях малка и аз Simple Smile
Хихи, важното е , че докато си приказваме и сме диетични  Hug

# 556
  • Мнения: 496
Привееет  Hug
5 дни бях без компютър, че правихме ремонт, то още не сме го свършили де ама поне измрънках да ми го скачи.
jeniqa да ти кажа за моята сватба бях свалила около 40кг, обаче точно тогава изобщо не ти пука колко килограма си, просто се чувстваш щастлива.
* Боби * и моята дъщеря все пита кога ще порасне, че да бъде булка. Голяма желание има милата...и колко щяла да бъде красива... и с корона... и със златна коса...като същинска принцеса.
Аз утре ще съм на първа родителска среща. Ще бъдем ученички. Мане мане.
Свалих още един килограм, ама то качвай се - слизай... с тоя ремонт взе ми се душичката. Днес обаче така се натъпках с готвено прясно зеле, че едва дишам. Сега излизам да стръскам зелето и после продължавам да чистя прозорци и дограми, т.е продължавам с гимнастиката.
Чао

# 557
  • Мнения: 4 393
Ще кача сними задължително, аз като лейди Ди ще се женя с 3 шаферки, че имам и две племеннички, които от няколко години все ме врънкат да се женя/голямата даже ми предложи да ми направи прическата-тя е на7 Wink/
Но като си гледам килограмите няма да е близките 2-3 месеца.Ноооооооо само да сложа подписа и веднага ги качвам в тая тема.

# 558
  • Мнения: 1 454
Peerumi, привет!
Радвам се да те видя...успех утре на първата родителска среща...и да сте най-красиви на първият учебен ден!

# 559
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
Привет!
 Малко ми е кофти - та да се оплача - сега подреждах дрехите си и установих, че малко съм качила в областта на ханша. Sick Sick Sick
Цяло лято без коремни преси, а последния месец се отпуснах  Sick
Може би 2-3 кг, но всичко в областта на ханша!
 Sick Sick
От понеделник започвам танците! newsm68
Днес ме разочароваха 2 приятелки - и ми е кофти - затова страдам и от каченото!

# 560
  • Мнения: 1 454
Привет Боби,
и аз съм така...само се попипвам тук-там...тези дни имам празник и нямам смисъл да съм на диета и е страшно Simple Smile
Дикси съм ,ама си сменям ника периодично Simple Smile

Какво искат тези приятелки ...аз съм точно преди цикъл и ...хммм...страшно е Simple Smile
Както и да е
Дано не кача много тези дни...
От 17ти нататък си имам специална програма...
5 дни Емилова...След това първата диета на Д-р Байкова Simple Smile
И така...целувки и поздрави- не се ядосвай за нула време ще ги свалиш Simple Smile

# 561
  • Мнения: 496
Здравейте  Hug
Да си призная честно тъпча се като прасе, но не качвам. Явно свалените с редуктил килограми са наистина трайни.
Отрепана съм от ремонти(които все още продължават), зимнини. Пък и ученичката да подготвя. Не е ходила на градина и сега няма търпение да е сред децата. А аз очаквам и първата болест.
Сериозно ще затягам колана, че....
Чао за сега

# 562
  • Мнения: 1 454
И аз се тъпча само - много ми е кеф Simple Smile
Хаха, ужас, как говоря да става 17ти и да се почва диетата, че не знам

# 563
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
Привет и от мен!
След 2 режимни дни, с нережимни вечери  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
пак на линия!
Дикси, мерси за подкрепата, но го преодолях, не обичам да се чувствам използвана, но вината е основно моя, че съм мекушава и позволявам на всички да ме тъпчат!
Само като ми се понатрупат проблеми го отбелязвам, иначе не се впрягам.
А нещо ми е кофти период и така......
Но да се надяваме на хубави дни и добри новини!
Положителни емоции!

# 564
  • Мнения: 1 454
Хихих, абе и аз не съм в период...
Между другото обещавам , че това е последният ник , който сменям... Simple Smile Вманиачих се след Дейзичка, а се оказа, че АрианаМонтана е нещо като реклама на бирата
Както и да е...

И на мен не ми е настроено нещо...а и този гаден и неприятен дъжд направо ме съсипва
Но утре имам рожден ден и ще трябва да си го оправя настроението Simple Smile

Хапвам си много хубаво тези дни - все неща, които искам и чак сега разбирам хората , които не са на диета как не им се яде толкова... Simple Smile Хапвам банички днес Simple Smile Утре торта за празника...и след това съм си измислила железен режим...Имам цел до началото на октомври да съм на диета през цялото време...и да се наглася за тогава с едни черни панталони и да съм си клечица с тях (НАДЯВАМ СЕ)
Намерила съм си стимул...както и диета - на Байкова - това, че пре няколко дни може да се хапват въглехидрати е много хубаво и ми се струва, че няма да озверявам така, както обикновено

Та така...това е от мен!
Вдигна ми се малко настроението като пописах тук

 Hug  bouquet Hug

# 565
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
Хихих, абе и аз не съм в период...
Между другото обещавам , че това е последният ник , който сменям... Simple Smile Вманиачих се след Дейзичка, а се оказа, че АрианаМонтана е нещо като реклама на бирата
Както и да е...


 Hug  bouquet Hug
[/color]
И аз за трети път си сменям ника, но.....
не защото съм измислила нещо блестящо, а просто, така си ми казват всички, а в началото бях с името, с което се регистрирах.
На мен и Дейзи ми допадаше.
А времето определено е скапано и ми скапва настроението.
Задължително е утре да ти е весело.
За диетите има време!

# 566
  • Мнения: 496
Привет  Hug
Много ме е яд на лошото време днес. Бяхме приготвили тоалет, а то... Close
Мойта щерка както имаше желание за училище, така се одряма. Нещо й стана, една унила..
Ще видим утре как ще изкара първия учебен ден в живота си.
Чао за сега, че играем на пластилин.

# 567
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
Привет!
Junior_J, ЧРД (на патерица)!
Пожелавам ти много здраве, късмет, ЛЮБОВ и преди всичко да си винаги обичана и уважавана ЖЕНА!

peerumi, как мина първият учебен ден?
Хубав ден, аз днес няма да съм диетична, че имам излизане!
Пък и МЦ ме изненада и ми е некомфортно на корема!
Хубав ден и много весели мигове!

# 568
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти, Боби!!!
А аз след тоооолкова много ядене днес с огромно удоволствие съм на диета Simple Smile Наистина!
Купих си ябълчици, пийвам си чайче - идилия Simple Smile

# 569
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
Аз днес не съм на диета.............
Ще се покрия от срам.
На обяд хапнах супа топчета и пълнени чушки - 2.
Сега хрупам солети. Довечера съм на ресторант - много вкусно готвят на жар....
До утре съм се скрила newsm43
Junior_J, Как мина РД?

Общи условия

Активация на акаунт