ЯНУАРЧЕ бяга, пада, става, мама за море се стяга

  • 8 729
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 405
Само написвам, че на нас ни казаха, че за деца няма бърза поръчка, само обикновена при вадене на паспорт. И отивам да гледам снимки  Grinning

# 211
  • Мнения: 1 104
mama ginger, стискам палци всичко да е наред! Praynig

Снимките на всички деца са невероятни. Сигурно около час  гледах Миша, Евангелина, Ева, Марти, Пресиян (дано не съм пропуснала някой). Всички са много пораснали. Направо не мога да повярвам как лети времето.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 965
mama ginger, стискам палци бебчо да остане още на топло в коремчето на приятелката ти и да порасне още преди да се роди! Приятелката ти имаше ли контракции или разкритие като я приемаха в болницата? Дано да я стабилизират бързо.  fingerscrossed Пиши като имаш нова информация.

Анджи, честито (с голямо закъснение) за рожденния ден на Ники и за качването на почетната стълбичка!   bouquet

# 213
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Пристигнахме благополучно, като отпочинем ще ви прочета и ще пиша.  Hug Hug Hug за всички  Heart Eyes

# 214
  • София
  • Мнения: 3 099
Здравейте! Пристигнахме благополучно, като отпочинем ще ви прочета и ще пиша.  Hug Hug Hug за всички  Heart Eyes

 bg bg bg bg bg bg bg sohappy

# 215
  • Мнения: 959
Лилянчо добре дошла, на Българска територия.   bouquet  Hug

Ив, от къде намерихте туй прасе, бре  Crazy Много сладка целувка, сигурно е била.  Laughing

Разгледах, всички снимки на малките - пораснали, сладурчета. Много са хубави, всички  Heart Eyes

mama ginger fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 216
  • София
  • Мнения: 3 099
Ив, от къде намерихте туй прасе, бре  Crazy

В Интернет...  Laughing

# 217
  • Мнения: 175
Лилянчо, добре дошла!
Цвети, снимките на Миша са невероятни, аз все не успявам моя юнак да го хвана да гледа и позира в камерата. Особено на тия, където е гушнала котето!!! Сладурана!
Ани - там сме - стига да не вали  Peace.
Днес се разходихме до Албена, беше супер - тъкмо спря да вали когато стигнахме, за съжаление нямам снимки - много съм завеяна! Не се сетих даже с телефона да снимам.

Между другото - някой чувал ли е Мими? Загуби се нещо...
Хайде лека от мен! Отдавам са на г-н Джеймс Ролинс ... Mr. Green

# 218
  • Мнения: 857
Само написвам, че на нас ни казаха, че за деца няма бърза поръчка, само обикновена при вадене на паспорт. И отивам да гледам снимки  Grinning

Има бърза има и експресна поръчка. Аз на Айя и извадих експресна от ден за ден ,че решихме много спонтанно да пътуваме. Струва 40лв експресната ,ако не се лъжа бързата беше към  20лв.

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 21:49 от Just_VANIA

# 219
  • Мнения: 857
Туко що намерих от първоизточника и точните цени са даже по ниски в сайта
http://www.mvr.bg/Guide/new_BG_documents_10.htm

# 220
  • Мнения: 3 405
Значи са ни излъгали, чиновниците. Казаха ни, че на деца не правели.

# 221
  • Мнения: 7 424
Само написвам, че на нас ни казаха, че за деца няма бърза поръчка, само обикновена при вадене на паспорт. И отивам да гледам снимки  Grinning

Има бърза има и експресна поръчка. Аз на Айя и извадих експресна от ден за ден ,че решихме много спонтанно да пътуваме. Струва 40лв експресната ,ако не се лъжа бързата беше към  20лв.

  О!Още информация!Мерси,мерси! Grinning

# 222
  • Мнения: 307
Аз да кажа за гърнето, че явно предизвиках интерес Simple Smile
Не съм правила нищо особено. Дори и аз самата не вярвах, че ще ни бъде толкова лесно. (пу-пу, да не й е уроки на Евка). Ами слагам я на гърнето, пускам Бейби Айнщайн или музикалните канали (обожава ги!) и тя си седи кротко. Понякога и играчки й давам в ръцете. А аз седя до нея и я подканям.
Ева обикновено ака повече от един път на ден и то в повечето случаи след хранене. За това я слагам на гърне сутрин след закуска, на обяд след като се нахрани и преди да легне вечерта. Това е.  Peace
Мисля, че просто трябва човек да е постоянен. Като започнеш веднъж да не се отказваш, колкото и да е трудно. Все ще свикнат. Повратям й, че вече е голямо момиче и ака в гърнето, а не в гащите. Понякога само пишка, но и това е успех за мен. След като свърши работа, показвам й "продукта", казвам "Браво!" и й пляскам с ръце.
Днес имаше инцидентно ако в памперса следобяда, тъй като бяхме навън. Но както вече писах от две седмици като сме почнали на гърне, това й е втори акан памперс.
Желая на всички ви успех в това начинание!  Mr. Green Praynig Peace

# 223
  • Мнения: 7 424
Значи са ни излъгали, чиновниците. Казаха ни, че на деца не правели.
   А бе ,те ,чиновниците,често си измислят правилата,а ние,като не познаваме законите.....
   Досега не мога да се успокоя,как преди години,когато си взимах  БГ паспорт, една чиновничка ми каза,че не е редно да си изписвам бащиното име по български начин,макар и да го искам.Съвсем скоро разбрах,че по закон тя нямаше право да ми откаже,след като аз самата не само го исках,а даже и настоявах.

# 224
  • Мнения: 678
Един въпрос към мамите, които пробват слагането на гърне - след като свалите памперса, после нов ли слагате?  Embarassed Много съм зле с това начинание и хич не ми е ясно по колко пъти да опитвам на ден да го приучвам и т.н.  ooooh!
Леле мами, ако знаете колко ми е непривично, ама и готино, че утре не трябва да ставам рано за работа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт