Щори от плат

  • 26 080
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Благодаря ви за съветите и коментарите Simple Smile

Аз алуминиеви твърдо не искам, имаме в момента и адски прашасват и трудно се чистят. Голяма мъка са. А ние сме на първия етаж, в квартала продължава да се строи и като мине един камион или самосвал и всичко се покрива с прах  Crossing Arms
 

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Но за там,където се готви препоръчват алуминиевите,точно заради конденза.

# 17
  • Мнения: 95
Благодаря ви за съветите и коментарите Simple Smile

Аз алуминиеви твърдо не искам, имаме в момента и адски прашасват и трудно се чистят. Голяма мъка са. А ние сме на първия етаж, в квартала продължава да се строи и като мине един камион или самосвал и всичко се покрива с прах  Crossing Arms
 

То и аз бях твърдо против алуминиевите щори поради изброените причини, а накрая точно такива си сложих.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 158
харесвам ги и искам да са комбинация в два цвята

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 15:40 от Nadеto

# 19
  • Мнения: 158
харесват ми такива штори и бих си сложила но за сега имам ал.щори които търкам с четка и вода и като дръпнат от водата закачам

# 20
  • Мнения: 5 699
Но за там,където се готви препоръчват алуминиевите,точно заради конденза.
Алуминиевите щори също се почистват трудно,а там където се готви ще трябва често да се чистят.И аз съм в голяма чуденка какви щори да си сложа на остъклена тераса,където ми е печката.Бях се навила за щора-руло,ама сега като ви чета се разколебах.Дали да не сложа от зелените стъкла на остъклението,сега ми предстои да го поръчвам?Ще има ли нужда пак от щори?

# 21
  • Мнения: 139
Сложете си Външни щори на терасата където готвите. Навсякъде съм с външни щори, едната ми тераса обаче е без дограма, там включвам скарата, вдигам щорите и пека. Като правих пролетно почистване ми се разказа играта да търкам мазнотии - хем ги вдигам щорите, хем със специален препарат за ПВЦ ги чистих, не ми се мисли ако са вътрешни щори до печката за готвене какво ще е.

# 22
  • Мнения: 97
Явно всички щори се почистват трудно за огромно съжаления! В момента и ние сме с алуминиеви, но по-голямата част са сложени между прозорците /дограмите са стари -дървени/ и при тях няма проблем с почистването, но имам едни които са сложени на остъклена тераса, на която не се готви и въпреки това ми се разказва  играта докато ги почистя - обелиха се и започнаха да се изкривяват. В новия апартамент нямам идея какво да сложа, но определено няма да са алуминиеви щори. Събирам мнения и препоръки!

# 23
  • Мнения: 109
Момичета, спешна молба по въпроса за вертикалните щори от плат - сестра ми има такива и вчера решила да ги позапере, но те станали на петна и им избелял цвета ( еднита са( по- точно бяха) тъмно кафяви, а другите -сини) и сега тя е в ужас.
Моля, кажете как ги почиствате вие. Praynig
Тя е решила да си купи някаква джаджа " Стийм моб" ( ако го изписвам правилно)
Някой да е ползвал въпросното устройство? Ще съм благодарна на всякаква информация. Praynig
Благодаря ви!

# 24
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Бобя, виж в темите за щори и почистване.има доста такива.зависи от каква материя са тези нейни щори.най- добре да пита ,тези от които ги е купила.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268062.20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156744.msg4186923#msg4186923
............................

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 16:44 от 6o6ul40

# 25
  • Мнения: 109
Благодаря ти   bouquet

# 26
  • Мнения: 140
А някой да си е поръчвал щори от магазин "Дом Хармония" - ходих да си купувам пердета и видях изложени интересни модели-като римската ,съчетано тънка и плътна материя.Цената само на механизма май беше около 80лева плюс стойността на материала.В "Гершман " ми казаха доста сериозни цени,но и тук ще излезе доста добра крайна цифра.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
от щорите съм повече от доволна, но то тези, които дойдоха да ми ги поставят - НЕ - откраднаха ми фотоапарата!
внимавайте, не оставяйте ценни предмети на видни места и чужди хора без надзор у вас-

иначе крадците бяха от Камакс

кел файда, че след инцидента се обадих във фирмата, говорих със шефа, който след разговор с монтажниците ме увери, че видиш ли не би могло да са били те - те с ръка на сърцето му се клели, че не били те!...

# 28
Моите щори също са вертикални,от Камакс. Но мисля,че направих грешка с тях. Те просто са ужасно неудобни! Първо,пропускат светлина,въпреки че ги дават с 98% блок на слънчевите лъчи. Второ-еми то не можеш да си отвориш прозореца! Tired Или ги дърпаш настрани целите и все едно нямаш нито щори,нито перде,или седиш на затворено,обаче си ги гледаш. Трето-механизмът им започна да издиша,а са едва на 3 месеца. И изобщо не вярвам аз на тези неща,че се перат. Дори мисля,че направя ли опит да ги откача,заедно с тях ще падне целият таван-такова стържене,зор и чудеса има докато ги задвижа.

А и няма щори,които да могат да създадат този уют,който дават пердетата.

# 29
  • Мнения: 1 054
за мене идеалния вариянт е ефирни римски щори с по-плътни пердета

За дома - пердета, или комбинация от перде със щори. Създават уют.

абсолютно съм съгласна



Подкрепям! И на мен ми предстои да избирам между щори и пердета и понеже съм влюбена във вертикалните щори, но и в уюта на пердето реших - вертикални щори в кухнята, а в спалнята и хола ще сме с пердета. Разнообразието е огромно и при едното и другото!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт