На цаца и бира, БУРГАС мами събира - 58

  • 12 245
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 82
Ей Ивето позна,че ще се засекът двете с Вери,ама не в болницата ами за датата!
Вери,честито ти голямо момче!Много здрав,весел и послушен да е!

Габи,честит рожден ден!Много щастлива и здрава да си!
Мнина,голяма муза,голямо нещо - много сме идейни!

# 286
  • България
  • Мнения: 3 621
Браво на мамите . да са ви живи и здрави бебоците . нямам търпение да се връщате да разправяте  Hug
Вери, голям мъж , голямо нещо. Моята към 2-рия месец тежеше толкова  Laughing
 Тя и момата на Ивето хич не е малка де  Wink

# 287
  • Мнения: 850
          Вери честита радост ! Живи и здрави и много щастливи с този голам юнак!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 288
  • Мнения: 440
Честито бебче на Вери! Да расте здраво, щастливо и много обичано!   bouquet
Честит Рожден Ден на Габи!  bouquet

# 289
  • Мнения: 18
Здравейте момичета утре ми предстои секцио с пълна упойка при д-р Драгнева, най-вероятно между вас има такива родили по този начин в бургаската болница и при тази лекарка.Много ме е страх от всичко което ме очаква,моля ви споделете впечатления.Благодаря ви предварително. Hug Hug Hug

# 290
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Здравейте и от мене. Големи прегръдки и поздрави за двете най-нови майчета. Да са живи и здрави и Бебчовците да пораснат големи.

В нашата августовска темичка вече имаме едно мъничко бебче. Терминът на майката беше за 4 август ама то много бързало милото. Сега е  в неонтологията на Майчин дом но дано бързо да навакса грамчетата и да ги изпишат.

Утре смятам да направя едно плажче, макар че с този корем не съм много за там , ма ще гледам да е на някое по спокойно местенце.

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Мале колко много сме станали. Човек да не ви изтърве за някой друг месец.  Mr. Green Днес като се зарових в темата, чак страх ме хваща. Сигурно се разминавам поне с 3 бг-мамми на ден  Mr. Green.
Да са живи и здрави всички малки съкровища. И на Вери и на Ивето.
Другият път като се срещате ще искам да  дойда и аз. Все се каня и все забравям или пък нещо се случва. Поне 3 пъти съм се записвала и не съм могла да дойда.
iveto_ за коя градина става въпрос? И коя е учителката?

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ей сега прочетох за плажчето. Няма ли желаещи за утре: групово - форумски. Ама с децата. Тъкмо те ще си играят пък ние на спокойствие.

# 293
  • Мнения: 7
Вери честита ти пишка ти си героиня да ти е живо и здраво бебчето и много да те слушка и бьрзо вьзтановяване ти пожелавам и да разказваш по-бьрзо че и мен тва ме чака newsm51 smile3501 newsm30
ЧРД на Габи и всичко най-хубаво в живота newsm59  party023 newsm67
Маги мила касмет утре и едно прекрасно бебе на финала и не се притеснявай всичко ще е ок newsm30 preggo

# 294
  • Мнения: 2 577
ВЕРИ, ИВЕ - ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ, САМО РАДОСТИ ДА НОСЯТ.  Heart Eyes
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ
  Hug

МАГИ, споко, всичко ще е ОК  Peace стискаме палци и чакаме новини по обяд

пуснах набързо НОВА ТЕМА

ще оправям довечера, по време на мача  Mr. Green
дори не съм ви доизчела  Embarassed
мерси за оказаната помощ за заглавията  Hug

Общи условия

Активация на акаунт