Варикоцеле

  • 10 280
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 499
коя е тази тема, и къде си я посочила?

# 16
  • Мнения: 176
Темата е "МЪЖКИ ФАКТОР - спермограма, витамини, съвети" - закована е в Проблемно забременяване! В нея има много и чудесно структурирана информация - ще успееш да отговориш на повечето си въпроси.
Мъжът ми също е след варикоцеле - от седмица пие лекарствата, но чакаме да минат поне 3 месеца преди да направим контролна спермограма. Ще ти пиша, когато имаме резултати.
Желая ви успех и скоро  EFP  Hug

# 17
  • Мнения: 499
 dechko , тая тема съм я чела но незнам все още какво да взема. На вас предписаха ли ви ги тези лекарства? Или направо да си вземем билки да пие? Посъветвай ме моля те  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 422
Биляна ето бърканицата на Хоупчето

1. Бърканица с мед
1 буркан мед /желателно е да не е захаросан, за да се обърка добре сместа/
200гр. смлени орехи
50гр. пчелен прашец /има го по пазарите или в магазини за добавки/
100гр. пшеничен зародиш /пак в магазини за здравословно хранене и добавки/
Всичко това се обърква и се приема по 1с.л сутрин на гладно.
Можеш да добавиш и суров сусам към сместа!

А това е дневния прием който приемаше мъж и незнам в момента дали ги пие тези добавки?

Ето и добавките /дневен прием/:
1т. Оксибор форте
3x2 Спимен
2x2 вит Е /100mg/
2х1 Cetebe - /500мг/
1т. Селен на Валмарк - ефервесцентни таблетки
1т. Цинк на Валмарк - ефервесцентни таблетки
2x2 Л-Карнитин /500mg/ - това е минималната лечебна доза. Можеш да приемаш до 3 пъти по 2000mg на ден
Сибирски женшен- 200 mg. два пъти на ден
Пие чай от бабини зъби и магарешки бодил.

# 19
  • Мнения: 176
Биляна здравей,
На нас Кацаров на първата консултация ни обясни, че имаме 2 варианта - прием на витамини и добавки или операция. Обясни ни всичко и за двата варианта и ни написа рецепта, в случай, че изберем първия. Е ние се спряхме на втория и направи операцията. Когато ходихме да му махат конците питах Кацаров дали да пие витамините и той каза, че не е задължително и да не тормоза допълнително човека... Simple Smile Каза да изчакаме 3 месеца и тогава, ако няма подобрение да почне витамините. Обаче след като миналия месец отново беше неуспешен, а и датата за контролната спермограма наближава, мъжът ми сам реши да ги пие. На нас Кацаров ни изписа Спимен, Л-Карнитин и Оксибор Форте. Аз му давам и Цинк.
Моят съвет е да се чуеш с Кацаров и да поискаш да ти каже какви витамини и добавки да пие. Сигурна съм, че ще ти отговори. Стискам ви палци  Hug

# 20
  • Мнения: 499
Мaia  много ти благодаря за рецептата. А чакай да те питам с тъпата си глава че пак н еразбрах. Тази отвара може да се приема едновременно и с хапчетата които си ги описала нали? Извинявай ако е тъп въпроса но се сблъсквам за първи път. А е и много лошо когато не ти обяснява никой нищо - нямам вас предвид. Hug
dechko   Кацаров беше питал и моя мъж кой вариант предпочита и той избра операцията. Само че като ходи да му махат конците и Кацаров нищо не е казал дали да се взима или не. Сега на 03,07 е точно месец след операцията. И мисля наистина да му се обадя и да го питам дали да пие тая отвара или хапчетата, за които ти ми каза. Този Л-Карнитин го пи преди 2 год. и нищо ама тогава не знаехме за това варикоцеле. Но ще му се обадя и ще видим какво ще каже. А то с него само на моб. телефон може да се свържем нали?
Още веднъж съм ви много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт