Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Ох, а пък аз чета заглавието и ми се струва, че виждам "Колко време след като спряхте КРЪЧМИТЕ започнахте да отслабвате?"

 Laughing

Я да видим кой за какво си мисли!
 Drunk

# 16
  • Мнения: 1 671
Кърмих 8 месеца и като спрях да кърмя за още 2-3 месеца свалих около 10 килограма. Аз напълнях много докато кърмех - от 52 кг (след изписването от родилния дом, които са си моите килограми всъщност) за 2 месеца станах 60 кг. Толкова не бях и в 9 месец Rolling Eyes Twisted Evil. За щастие сега пак кърмя, но не пълнея. Държа 3-4 килограма отгоре, но не е болка за умиране.
Не съм спазвала никакви диети, за да си възстановя фигурата.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами аз кърмих 10 месеца.
И вместо да отслабвам -пълнеех по време на кърменето.
Не мога да кажа кога започнах да отслабвам.Смисъл,че отслабвам,когато се мобилизирам изцяло.
Мина година и половина след раждането и съм вече -16 кг.Но остават още 4.

Ако не давам нищо от себе си не бих могла да отслабна от само себе си.

# 18
  • Мнения: 54
Моят случай е абсолютно идентичен с този на Исайкова.Същите цифри и същото име на детето Simple Smile)

# 19
  • Мнения: 630
При мен се получи точно обратното. Напълнях след като спрях да кърмя. Забременях 54 кг. Родих 75. Излязох от болницата 69 и до петия месец бях 50 кг. Необяснимо как отслабнах без диети, нищо. Кърмих до осмия месец. Цикъла ми дойде на единайстия. Тогава и напълнях. Качих 5 кила без да съм променила нищо в начина си на хранене. Започнах диета, после се отказах и пак напълнях. Сега съм 54-5 кг. Иска ми се да съм поне 50-51, но не ми се получава.
Моят съвет е, след като вече не кърмиш да се подложиш на диета. Много добра е диетата на Пиер Дюкан. Има цели теми във форума, прегледай ги. Резултатите са гарантирани и бързи.
Успех Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
4-5 месеца след това започнах да слабея.

# 21
  • Мнения: 124
Разбира се, че вече съм на диета и точно в това е проблема - резултатите са неочаквано незадоволителни - месец почти на Дюкан - 3 килограма и то не твърди !!! На фона на мойте килограми е ужасно малко!
Но говорих с моя приятелка, която е започнала да слабее след 45-ия ден от последното кърмене въпреки усилията преди това , така, че има надежда все още и за мен  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 630
Разбира се, че има надежда, не се обезсърчавай. Спазвай стриктно диетата и резултата ще дойде, не се съмнявай. Само не се отчайвай, защото ще си позволиш да кривнеш и всичко ще е напразно. Искам само да ти кажа, че за самият организъм не е полезно бързото сваляне на килограми, така че бавно и славно. вероятно ще ти прозвучи банално, но положителната нагласа играе голяма роля в този процес. Имай търпение, храни се добре, режимно, радвай се на детенцето си и ще видиш как неусетно ще се отървеш от килограмите. Плюс това сега вече е топло и имаш възможност за доста разходки и движение.
Успех Hug
Пиши как се развиват нещата

Общи условия

Активация на акаунт