Гоблени-25

  • 59 914
  • 452
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 858
venipuh може ли и на мен да пратиш къщичките на черната панама че така са ми много ситни схемите Heart Eyes kr.v.m7@mail.bg
Искате ли допълнение към колибрито Mr. Greenтова е йероглифа на богатството


Аз шия по малко но нямам нищо за показване.Стискайте палци,че малката утре има състезание.После се надявам да имам повече време за шиене Rolling Eyes
Кетри какво стана с училището?

# 46
  • Мнения: 316
Добро утро на всички.  Изчетох новата темична на един дъх. Добре подредена, с много полезна информация и с много красиви бродерии украсена от вас. Лек ден желая на всички newsm51

# 47
  • Мнения: 1 142
Добро утро ,момичета.Виждам,че още красиви гоблени сте показали.
Днес съм решила да седна да шия.Обаче преди това трябва да ходя да се разправям.Аз съм родом от Видин и миналата пролет продадохме жилище там.Веднага се включихме в строеж на ново тук в София.Вчера мъжа ми ходил да види как върви и видял ,че са зазидали вратата към кухненския бокс.Бясна съм и днес ще ходя да се разправям.Пожелайте ми успех и дано да е тяхна грешка,че ще съм много разочарована.По проект трябва да имаме две врати-едната към хола,а другата към кухненския бокс.Типично по български правят каквото искат без да ни предупредят.

# 48
  • Мнения: 747
Кетри, сакън, как така да изтърва, много чаках да го видя това бебе. А на колко каунта го ши? То аз само 14 имам в момента, ама да питам:)
venipuh, може ли и на мен схемата на мейла? Embarassed
Ванче, душо, дай един мейл!
Здравче, имаш поща:) Впрочем погледни ги тези DMC цветове, наистина ли са сгафени? Аз понеже рядко ползвам ДМЦ, не съм много наясно Embarassed
Ах, ти, чучулигата, вместо да ни вербуваш с разни игри, тури си в подписа едно стискайте палци Laughing Стискаме!
Vvvitality, лалетата са oригиджинал нет- прадъкшън Laughing Аз така и не разбрах дали не трябваше панамата да е кремава, но... стана и с бяла.
Аника, много сладки игленичета! Белла, а твоето мече с праните гащи е супер!
Мими72, поеми си дъх, усмихни се и действай!

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 09:43 от Прасчо

# 49
  • Мнения: 200
Весел,усмихнат и спорен ден и от мен в новата темичка.
Лелееее,какви красиви неща сте изработили имена няма да споменавам,че наваксах пропуснатото от няколко дена и сигурно ще забравя да спомена някой
ето ме и мен мъча се да изкача баира

# 50
  • Мнения: 144
Здравейте , страхотна работа сте свършили . Много ми харесват всичките гоблени. Направо искам да ги ушия всичките , но опашката на чакащите за шиене гоблени е вече много дълга . Има да шия с години  Blush
Чучулига - успех на детенцето ти, стискам палци . По какво е състезанието ?
Ето аз докъде стигнах със селския пейзаж:

Лек и спокоен ден  Hug

# 51
  • Мнения: 720
Нещо такова може да се ушие като калъфче за GSM-а , дори може да се преправят ъгълчетата от едната страна да се заоблят... а от другата да се промуши връвка за стягане (от някое калъфче от очила ) newsm78

# 52
  • Мнения: 7 803
не може да се стяга, нали се прави на пластмасовата панама. като се прибера мога да дам кройката за калъф за очила, ако иска някой. имам готов комплект на пермин

# 53
  • Мнения: 1 142
Хей,момичета върнах се.Успях да си извоювам отново да ми възстановят вратата на жилището.
Сега спокойно ще седна да по шия.Целувки на всички.В добро настроение съм вече.  love001  love001  love001

# 54
  • Мнения: 200
За любителите на розите aрхив от около 140 схеми

# 55
  • Мнения: 161
Знаех си аз, че някого ще пропусна предния път  Embarassed – забравих да похваля Аник@ за игленичетата – много са сладурски !

Чучулигата – стискам палци ! newsm10

Анонимка – хайде кураж – до върха остава още малко !  newsm01

Yolinka – засега върви много добре селския пейзаж!

А ето накрая да покажа и аз до къде стигнах с моята майчина радост



Ееех... радост моя – мъко моя ! С тия темпове кога ли ще го завърша...
Ама какво да се прави - сега откакто се стопли времето и малкия иска все навън smile3540  Голям е хитрушко - отива и ми носи обувките си да му ги обувам, после веднага отива пред вратата и подскача от кеф, че ще излизаме  smile3535, а пък е още на година и 3 месеца...

# 56
  • Мнения: 131
vvvitality-много, много благадаря за момиченцето.Всички ,които искат схемата на града да ми пратят адресите си на лични.Не знам дали това е Венеция,но е много хубав пейзаж

# 57
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Направо ме е срам да влизам в темата.
Страхотни неща сте показали.
Кетри много ми е любопитна да видя ушатата. Моята приятелка я почна, уши доста, и пеперудата уши и го заряза. Sad
Къщичките на черна панама

# 58
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 Joy Joy  kita и аз съм така,
тамън на половината е сега,плюс пеперудата,ама хич не спори.
Ето я..



Прасчо ,на аида 18 с един кат конец ших бебето и много нежно стана,
ако дойдеш на следващата среща ще ти го покажа.. Heart Eyes

 чучулиг,дай схема на тва китайско богатство,че да се видим У пари,белким ме е огрее за индийките на Ланарте.. Wink
Синковеца ми го приеха в 18-то с френски..,а на вас успех на състезанието.. Hug

Пак красоти са показани,браво момичета напредваме бавно,но славно..
Аз сега ще видя дали имам конци за тези къщички и понеже имам бая черна панамка ,ще видя какво мога да направя за тях,
мерси за схемата.. Heart Eyes


# 59
  • Мнения: 7 803
та кога е следващата среща  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт